الکس رودریگز باعث جنجال برانگیز, درخواست برای صرفه جویی در MLB فصل

الکس رودریگز پیشنهاد برای تبدیل شدن به یک MLB مالک ممکن است بیش از در حال حاضر, اما سابق مشت زن مطمئن است اقدام مانند یک.

و آن را ممکن است برخی از بازیکنان بیس بال کبود.

رودریگز که به تازگی flirted با خرید متس, التماس بازیکنان در روز جمعه به غار به صاحبان مطالبات و قبول 50 درصد تقسیم درآمد MLB را بدست آورده در حال حاضر متوقف 2020 فصل است. این مسئله در قلب صاحبان پیشنهاد برای شروع یک 82-بازی فصل به طور منظم در ماه جولای.

“بازیکنان می خواهند به بازی. طرفداران می خواهید به تماشای” رودریگز گفت: در یک ویدیو ارسال شده به توییتر. “و در پایان روز اگر شما نمی بازی شما برنده نیست, فردا به دلیل امیدوارم ما ندارد و وضعیت دیگر مانند این. این مثل این است که فراتر از هر چیزی که ما تا کنون دیده ام قبل از. من فقط اصرار بازیکنان و صاحبان فکر می کنم در مجموع. اگر 100 دلار در پای مانند NBA بازیکنان به 50 دلار صاحبان $50. و ما آن را به طرفداران. ما از طرفداران بیس بال.”

بازیکنان با احتیاط سهم درآمد خواهد به احتمال زیاد منجر به یک حقوق و دستمزد کلاه که این اتحادیه به مدت طولانی در مبارزه علیه. این اتحادیه همچنین علامت زیرا در آن مشاهده MLB است reneging در ماه مارس توافقنامه ای که گفت دهندگان را سرشکن بخشی از آنها 2020 حقوق برای بازی های انجام شده. صاحبان استدلال می کنند که توافق شده بود موضوع را تغییر دهید اگر بازی بودند بدون طرفداران یک احتمال قوی به دلیل coronavirus.

رودریگز 44 بود MLB بالاترین پرداخت بازیکن. در 20 فصل او ساخته شده $455 میلیون تعدادی او به احتمال زیاد نمی خواهد رسیده اند اگر وجود دارد یک سهم درآمد در محل.

Alex Rodriguez
الکس رودریگزگتی ایماژ

“این است که مردم مواد غذایی به راحتی و مردم گرسنه” رودریگز گفت: از بیس بال. “و من فقط نمی خواهید برای دیدن این بازی بزرگ — مردم, مبارزه با, میلیاردرهای مبارزه با میلیونرهای. این هیچ ربطی به گذشته است. این هیچ ربطی به با (1994 درآمد های ناشی از) اعتصاب. این است که در واقع زمانی که صاحبان و بازیکنان تراز وسط قرار دارد و ما می خواهیم همین است. ما می خواهم برای صرفه جویی در بیس بال. ما می خواهیم به بازی بیس بال.”

رودریگز که منجر به یک میله پارسیان شرکت سرمایه گذاری و یک بیس بال مفسر ممکن است بخواهید به در صاحبان سمت خوب فقط در مورد او خود را میبیند در یک موقعیت برای خرید یک تیم MLB که نیاز به تایید مالک.

او و نامزد جنیفر لوپز را زده یک پیشنهاد برای خرید متس پایان تلاش خود را کنار اوایل این ماه به عنوان پست قبلا گزارش شده است. پیدا کردن عمیق به جیب سرمایه گذاران بزرگترین موانع برای زن و شوهر و قدرت با یک ترکیب خالص ارزش حدود 700 میلیون (متس به ارزش حدود 3 میلیارد دلار با توجه به Wilpons’ ارزیابی).

رودریگز همچنین نبود تنها بازیکن سابق یا یانکی برای این موضوع در کنار صاحبان روی این موضوع بحث انگیز است.

علامت Teixeira ساخته شده است که بیش از 200 میلیون دلار در سراسر او 13 سال کار حرفه ای پیشنهاد بازیکنان قبول صاحبان پیشنهاد که داجرز پارچ الکس چوب به نام “فقط تا احمق.”

بازیکنان که خود نیز ابراز نگرانی های بهداشتی خود را دریافت چهار درصد از آنها 2020 حقوق در ازای زمان سرویس اگر فصل لغو شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>