الکس رودریگز, جنیفر لوپز در نظر گرفتن شات دوم در خرید متس

J-میله دوباره گردان واگن در رویای خود را از تبدیل شدن به پادشاه و ملکه از ملکه.

منابع مختلف نزدیک به وضعیت بگویید این پست که الکس رودریگز و جنیفر لوپز در حال حاضر با همکاری نزدیک با بانکداران ارشد در جی پی مورگان چیس در یک پیشنهاد جدید برای خرید متس پس از رویکرد اولیه موفق به گرد هم می آیند در اوایل این ماه.

با توجه به خودی بیس بال در افسانه و pop-star بازیگر در حال قرار دادن در “صدها میلیون نفر” از پول خود را به نهایت فضولی Amazins’ از Wilpon خانواده که تبدیل شده اند بیشتر مشتاق تر از همیشه برای خالی کردن حق رای دادن تشکر به COVID-19 ساخت خود را متزلزل وضعیت مالی حتی بیشتر وخیم.

یک سیگنال قوی است که ناامیدی گنجاندن SNY این متس’ شبکه تلویزیونی در یک معامله جدید است. عنوان پست گزارش کرده است که متس کار در از دست دادن بزرگ با تکیه بر تلویزیون درآمد برای پر کردن شکاف. که باعث می شود داشتن تیم بدون شبکه گران به خصوص به عنوان بیس بال بازیابی از قریب به اتفاق COVID-19 اثر است.

این Wilpons بی میلی به فروش بخشی از SNY همراه با سرد از J-میله را شریک اصلی در معامله (Long Island داروسازی میلیاردر Wayne Rothbaum) در ابتدا منجر به یک بن بست. پس از این منابع می گویند رودریگز و لوپز quarantining در میامی لوکس اختصاص داده اند بیشتر وقت خود را برای تدوین یک پیشنهاد جدید و دراز مدت مالکیت طرح برای حق رای دادن.

Jennifer Lopez and Alex Rodriguez
جنیفر لوپز و الکس رودریگزAP

افراد نزدیک به معامله در حال حاضر می گویند که Wilpons در حال حاضر به بخشی با به اندازه کافی از SNY را به یک معامله کار می کنند اما مصر هستند در نگه داشتن حداقل یک تکه از شبکه خود را.

“کسی نشان داده است Wilpons نور اینجا” یک فرد نزدیک به این قرارداد گفت. “برخی از hitters سنگین درگیر هستند در اینجا و آن را به نظر می رسد فرد و جف در حال گوش دادن.”

اما حتی با J-میله قابل توجه سرمایه تعهد و برخی از SNY درآمد زن و شوهر و قدرت را هنوز هم نیاز به کمک در قرار دادن یک پیشنهاد با هم. که در آن تعقیب به بازی می آید.

این بانک فوق العاده بالا-ثروت بانکی واحد به مشتریان دسترسی به جی پی مورگان سرمایه گذاری در بانک و مدیریت واحد است. منابع بگویید این پست که رودریگز و Lopez شده اند در تماس روزانه با اعضای ارشد این تیم به عنوان کار می کنند برای پیدا کردن برخی از فوق العاده ثروتمند سرمایه گذاران به همکاری با رودریگز و لوپز در تلاش است که یک خودی پیش بینی خواهد بود در محله “قطعا کمتر از 2 میلیارد دلار.”

در حالی که هیچ نام خاص پدید آمده در مورد خواهد شد که ردی J-میله آخرین متس پیشنهاد تعقیب بانکداری خصوصی دارای یک فهرستی از میلیاردرهای با آنها به بانک می توانید بازی دلال یا دلاله ازدواج. سه نفر نزدیک به وضعیت تایید می کنند که این بانک ساخته شده است که پیشرفت واقعی برای مشتریان خود.

“پول وجود دارد” یکی گفت. “یک پیشنهاد در حال آمدن است.”

دو مشتریان آنها رودریگز و لوپز که ظاهرا صحبت شده به میهن پرستان صاحبان باب و جاناتان کرافت. منابع بگویید این پست که Krafts علاقه مند هستند در خرید یک تیم بیس بال اما بسیار شیفته J-میله برنامه برای متس و سیتی میشه.

به عنوان پست در گزارش ماه فوریه رودریگز لوپز و تصور خود را از مالکیت این تیم به عنوان re-تصور متس نام تجاری و سیتی زمینه به عنوان یک مکان تفریحی. منابع در حال حاضر می گویند که این جفت ارز شده است, تحقیق در مورد چگونه به redevelop ورزشگاه و اطراف آن را به Willets یک محل که در آن خانواده ها می تواند به صرف یک روز قبل در طول و بعد از یک مسابقه.

در شرایط سیتی زمینه خود را اوایل برنامه شامل اضافه کردن برخی از صندلی های نزدیک به این زمینه است. J-Rod خواهد گزارش همچنین می خواهید برای ایجاد یک میدان در سطح جعبه منطقه برای مشهور متس طرفداران مانند جری Seinfeld, Chris Rock and Matthew Broderick در قالب نیکز’ “مشهور ردیف.”

“با اتصالات Willets می تواند تبدیل به یک Wrigleyville در کوئینز” یک فرد با دانش J-میله تفکر گفت.

این Krafts عمل به طور مشابه در اطراف ورزشگاه ژیلت در Foxborough Mass., ساختمان Patriot محل سرگرمی های پیچیده که شامل خرید و مکانهای تفریحی و رستوران و یک هتل چهار ستاره. منابع می گویند که شیفته سرمایه گذاری در چیزی شبیه ملکه است.

یک فرد آشنا با لیگ اصلی بیس بال می گوید که عملی J-میله پیشنهاد جذاب است به خصوص با لوپز روشن ساخت که او خواهد بود یک فعال صاحب حق رای دادن.

“او روشن ساخته است که این یک غرور پروژه برای او” این منبع گفت. “او و الکس را قدرت ستاره به یک حق رای دادن در ما بزرگترین بازار شده است که بشدت فاقد هر دو است.”

— گزارش های اضافی توسط جاش Kosman و کن Davidoff

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de