الکس رودریگز و جنیفر لوپز که بودجه برای خرید متس

الکس رودریگز و جنیفر لوپز را لازم بودجه و ساخته شده است یک پیشنهاد توسط چهار شنبه را آخرین مهلت برای متس است که به احتمال زیاد به اندازه کافی خوب به نگه داشتن آنها را در این بازی منابع گفت: پست.

سابق یانکی مشت مناقصه گروه ارائه شده حدود 1.7 میلیارد دلاری دو منبع نزدیک به این وضعیت گفت.

که آن نیز در محدوده این پیشنهاد که در آمد از Philadelphia 76ers و نیوجرسی شیاطین صاحبان جاش هریس و دیوید بلیتزر منابع گفت.

حراج های مورد علاقه استیو کوهن ارزش متناوب 13 میلیارد دلار نیز پیشنهاد منابع گفت.

کوهن به احتمال زیاد نیاز به پرداخت حدود 250 میلیون دلار بیشتر از نزدیکترین رقیب برای خرید متس او پس از تلاش ناموفق برای دوباره کاری خود را $2.6 میلیارد معامله در ماه فوریه برای خرید این تیم و سپس راه دور منابع این باورند.

این بدان معناست که او نیاز به پرداخت بیش از 2 میلیارد دلار منابع گفت.

Jennifer Lopez and Alex Rodriguez
جنیفر لوپز و الکس رودریگزگتی ایماژ برای پالم اسپرینگز در

متس COO جف Wilpon ترجیح می دهند به فروش این تیم به JRod اگر پیشنهاد خود را به بهترین پیشنهاد در پایان حراج منابع مختلف گفت.

فرد Wilpon را متس مجموعه پنج شنبه به عنوان آخرین مهلت برای خواستگاران را باز دور ارائه می دهد و افشای همه سرمایه گذاران و چه درصدی از این تیم هر یک از کسانی که سرمایه گذاران را به خود.

در روزهای آینده این متس تصمیم می گیرید که چگونه بسیاری از خواستگاران به دعوت به دور دوم حراج.

یک میله و J. Lo اعتقاد به ارزش $750 میلیون قرار دادن آنها در یک نقطه ضعف قابل توجهی به خود میلیاردر رقبا.

اما آنها خود را نشان داد سرمایه گذار لیست که شامل Florida Panthers مالک میلیاردر و Vinny ویولا است که کمک 200 میلیون دلار به مناقصه و آن را به نظر می رسد همه تامین مالی است که در محل شهادت” ،

یک خریدار تنها می تواند قرض گرفتن حدود 400 میلیون دلار در مقابل متس بنابراین نیاز خواهد بود برای قرار دادن پایین 1.3 میلیارد دلار در 1.7 میلیارد پیشنهاد منابع گفت.

کوهن است بازیگران پال بیش از حراج برای هفته ها و می outspend هر یک از رقبای خود را.

این سوال باقی می ماند که آیا او می تواند تصویب شود لازم سه چهارم از تیم بیس بال صاحبان برای خرید متس.

به زودی Wilpons کار خود را با مشاور Allen & Co., انتظار می رود به نظرسنجی MLB صاحبان برای دیدن چگونه راحت آنها تصویب کوهن منابع گفت.

MLB کمیسر راب Manfred در ماه فوریه در زمان Wilpons’ سمت زمانی که مذاکرات با کوهن به هم ریخت و گفت: “این ادعا که معامله به هم ریخت چون از چیزی Wilpons را به طور کامل و کاملا ناعادلانه است.”

صاحبان می خواهید کسی به آنها اعتماد می توانید برای کمک به خود در آینده چانه زنی جمعی مذاکره با بازیکنان یک منبع گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de