هیچ شادی وجود دارد در فلاشینگ برای J-میله کشیده.

با توجه به منابع متعدد الکس رودریگز و جنیفر لوپز دیگر علاقه مند در خرید متس. این تصمیم رسیده بود پس از مذاکرات با شرکای بالقوه موفق به تحقق و مشخص شد که Wilpons بی میلی به بخشی با SNY باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است برای هر کسی که بدون بسیاری از میلیاردها دلار به استطاعت داشتن تیم است.

J-میله تلاش برای تبدیل شدن به بزرگترین قدرت در کوئینز پس از مورچه و ادیت پناهگاه آمار یک مانع عمده در هفته های اخیر هنگامی که انتخاب خود پول شریک طولانی جزیره بیوتکنولوژی میلیاردر Wayne Rothbaum ساخته شده آن را روشن او تنها علاقه مند به اهدای تا MLB حق رای دادن در یک Amazin’ تخفیف. Rothbaum همچنین می خواستم برای اعمال کنترل بیشتر بر این تیم از J-میله راحت تسلیم شدن.

“این Rothbaum چیز soured سریع” یک منبع آشنا با J-راد/Rothbaum رابطه گفت: پست. “او را انتخاب اول خود را, اما او به توافق برسند به مراحل بعدی.”

هر گونه مراحل بعدی در خرید متس در حال حاضر باید غلبه بر موانع دو اصلی: مشکل در valuating حق رای دادن در حالی که بیس بال تعطیل است توسط COVID-19 همه گیر و Wilpons تمایل به فروش SNY.

Alex Rodriguez and Jennifer Lopez Mets
الکس رودریگز و جنیفر لوپزWireImage

از نظر این بیماری همه گیر ارزیابی این پست Joel شرمن گفت که لیگ اصلی بیس بال را در مدت کوتاهی به ارسال یک پیشنهاد به بازیکنان ارتباط با جزئیات برای شروع سال 2020 فصل است. وجود موانع متعدد به جهش اما از مالی به پزشکی به سیاسی. جالب اینجاست که عدم وجود یک فصل به خصوص یکی از این برنامه شامل بازی های انجام شده در خالی ballparks را به طور بالقوه صرفه جویی در Wilpons پول است. این باشگاه است که هنوز پرداخت بدهی و خونریزی پول بدون دروازه و مربوط به درآمد حاصل از آن را جمع آوری از استاندارد 81 صفحه اصلی بازی در سیتی زمینه است.

“لیگ کشیده شده پایین همه از آن خطوط اعتباری” گفت: یک فرد نزدیک به MLB. “اما این به معنی آن می توانید پرداخت هر تیم از 40 میلیون دلار در اکثر. این متس در حال رفتن به از دست دادن مانند 90 میلیون دلار در این سال اگر نه بیشتر.”

پست تخمین می زند که ضرر و زیان برای یک نیم فصل در سیتی زمینه خواهد بود در حدود 150 میلیون دلار در حالی که یک منبع دوم گیره مقدار MLB می تواند پرداخت به ازای هر تیم در نزدیک به 30 میلیون دلار.

کسانی که ضرر و زیان را از شمول SNY یک کلید در هر معامله برای خرید متس اما منابع نزدیک به Wilpons اصرار دارند که این خانواده است که میلی به از دست دادن شبکه و درآمد خود را.

“آنها واقعا فکر می کنم آنها می توانید فروش تیم و نگه داشتن SNY” یکی متس خودی گفت. “اما تنها کسی که به توافق بود که استیو کوهن و همه ما می دانیم که چگونه است که به پایان رسید.”

کوهن را محکوم $2.6 میلیارد پیشنهاد برای این تیم شامل نمی شود شبکه, اما آن نیز ساخته شده بود قبل از همه گیر توسط یک انگیزه خریدار با 11 میلیارد دلار به اطراف پرتاب.

“کوهن بود که رفتن به آن را انجام دهید حتما” یک بانکدار به این وضعیت گفت. “اما به هیچ وجه این تیم معاملات در حال حاضر بدون SNY. این Wilpons می توانید بازی بیس بال تا آنجا که آنها می خواهند اما هیچ کس می تواند استطاعت به خود این تیم بدون تلویزیون درآمد. آن را به معنای واقعی کلمه را اضافه کنید.”

آیا J-میله دوباره وارد این نزاع باقی مانده است دیده می شود اما آن باقی مانده است شفاف که حماسه به فروش متس است به عنوان کثیف مثل همیشه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de