الکس کورا و به هفت کلمه از Red Sox برزخ

الکس کورا خواهد بود واجد شرایط برای بازگشت به MLB فصل آینده زمانی که او یک سال ممنوع است اما زمان خواهد شد بگویید اگر کسی می خواهد او را.

کورا به حالت تعلیق در آمد خود را برای دخالت در سال 2017 Houston Astros ثبت نام-سرقت رسوایی و سپس اخراج به عنوان مدیر Red Sox.

کورا در پاسخ به یک کاربر توییتر جمعه شب گفت که او خود را “مدیریت روز بیش از.”

“شاید من می خواهم به انجام کاری دیگری” کورا کنایه آمیز در پاسخ.

پس MLB این تحقیقات هر دو آستروس و 2018 Red Sox کورا تنها منظم برای زمان خود را به عنوان هوستون نیمکت مربی. Red Sox رئیس بیس بال افسر خایم شکوفه داده نشده است, و هر نشانه ای او بود باز به آوردن کورا بازگشت. نیمکت مربی ران Roenicke به عنوان تمام وقت مدیر در پی کورا را اخراج.

Alex Cora
الکس کوراMediaNews گروه از طریق گتی ایماژ

“در آن زمان که ما راه جدا با Alex ما روشن بود که این نتیجه از نقش خود و آنچه اتفاق افتاده است با Astros و همه چیز را بررسی بیش از وجود دارد نشان داد” بلوم به خبرنگاران گفت: در اواخر ماه آوریل است. “این هیچ ربطی به آنچه که ممکن است یا نه ممکن است رخ داده در بوستون و این که هنوز هم در این مورد. تمام دلایل ما راه جدا و سپس هنوز هم در این مورد.

“به نظر من از او بسیار بالا است. من فکر می کنم مردم پیچیده هستند و مردم اشتباه می کنند. که نمی تواند بهانه ای رفتار خود را در هوستون. این چیزی است که من مطمئن هستم که او باید به خود و من مطمئن هستم که او خود خواهد شد.”

کورا, 44, led بوستون به 108 برنده و جهانی 2018 سری عنوان در سال اول خود را با این تیم است. آنها از دست رفته برگشتی در سال گذشته و در این فصل — به دنبال تجارت Mookie بتی و دیوید قیمت به داجرز — تا حد زیادی به عنوان یک بازسازی. Red Sox مدیر عامل شرکت سام کندی ترک درب باز برای بازگشت بالقوه برای کورا که تعلیق به پایان خواهد رسید و در سال 2021 حتی اگر کل سال 2020 فصل محو coronavirus همه گیر است که تاخیر در شروع آن است.

“من مؤمن بزرگ در شانس دوم و همه ما برای او آرزوی خوب” کندی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>