شرکت های هواپیمایی در آستانه ورشکستگی — چه اتفاقی می افتد به شما کوپن مایل سفر و کارت اعتباری شرکت هواپیمایی اگر آنها به حلقه ؟

مالی افق نامشخص به نظر می رسد برای صنعت هواپیمایی.

مسافرت هوایی تا حد زیادی زمین به توقف به مردم شده اند با احتیاط در مورد به طور بالقوه در معرض خود را به کوروناویروس. بسیاری از شرکت های هواپیمایی باید متوسل به پرواز بیشتر خالی پرواز — اگر چه در برخی موارد مسافران باید در مورد شکایت شلوغ هواپیما همانطور که در مورد اخیر United Airlines UAL, -5.04% پرواز.

حامل سهام چهار در پاسخ. وارن بافت به تازگی نشان داد که برکشایر BRK.یک -0.61% مجبور به فروش تمام دارایی خود را در خطوط هوایی بخش از جمله سهام در دلتا DAL, -4.45%, خطوط هوایی آمریکا آل, -4.45% و جنوب غربی LUV -3.25%.

‘اگر یک ملت بزرگترین شرکت های هواپیمایی رفت و حلقه های آن را ایجاد مطلق موج جزر و مدی از درخواست بازپرداخت و آن را غیر واقعی است به فکر می کنم که بانک ها خواهد عطا کند همه آنها را.’

— مت شولتز رئیس تحلیلگر اعتباری در LendingTree

بوئینگ BA -2.86% مدیر اجرایی دیوید Calhoun پیشنهاد کرد که یک شرکت هواپیمایی بزرگ خواهد شد “به احتمال زیاد” و تحت عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس در طول های اخیر ظاهر در ان بی سی “امروز” نشان می دهد. او اضافه کرد که آن را می تواند سه تا پنج سال برای این صنعت برای بازیابی به مسافر سطوح قبل از دیده می شود این بیماری همه گیر.

ادامه مطلب: شرکت های هواپیمایی صدور میلیاردها دلار کوپن — اما شما هنوز می توانید بازپرداخت وجه نقد برای coronavirus مربوط به پرواز لغو?

یک مطالعه اخیر تخمین زده می شود که شرکت های هواپیمایی باید توزیع 10 میلیارد دلار در کوپن پس از coronavirus رسیده متحده سواحل.

بسته به اینکه چگونه ورشکستگی به کار گرفته شده است, بلیط-دارندگان ممکن است یا ممکن است در روشن. اغلب شرکت ها با استفاده از ورشکستگی به عنوان یک ابزار قانونی برای تغییر ساختار بدهی های خود را — به عبارت دیگر یک شرکت هواپیمایی که ورشکسته می رود لزوما منحل شود.

“Alitalia برای مثال بوده و در برخی از مراحل رسیدگی به ورشکستگی پس از 2017 در عین حال ادامه داد: برای پرواز” گفت: Ted Rossman صنعت تحلیلگر در CreditCards.com در روز سه شنبه. کلمبیا Avianca هواپیمایی یکی از امریکا بزرگترین شرکت های هواپیمایی برای ورشکستگی زمینه حفاظت از روز دوشنبه. اما او افزود: “Avianca امیدوار به بازگشت در هوا هنگامی که این بیماری همه گیر کوروناویروس فروکش.”

در اینجا چیزی است که مصرف کنندگان نیاز به دانستن:

هیچ تضمین بازپرداخت

هیچ تضمینی وجود ندارد که یک هواپیمایی منحل خواهد شد به طور مستقیم بازپرداخت می شود مسافران برای هزینه بلیط هواپیما خود را.

سرمایه گذاران که خود شرکت بدهی و سهام را پرداخت می شود گفت سارا Rathner سفر و اعتباری-کارت متخصص در NerdWallet. به عبارت دیگر. که او افزود: “بدان معنی است که شما از شانس هستید.”

مشتریان در ضمن در نظر گرفته “نا امن وام” گفت: Paul Hudson, رئيس جمهور از مصرف کننده, حمایت, گروه FlyersRights.org. FAA نیاز به شرکت های هواپیمایی به بیمه برای این کار, او گفت:, اما پرداخت می تواند در حالی که اگر از آن می آید در همه.

کوپن ندارد و ارزش پول نقد

در ازای بازپرداخت اکثریت قریب به اتفاق شرکت های هواپیمایی ارائه کرده اند که مسافران pro-فعال لغو سفر به دلیل coronavirus با کوپن و یا اعتبار. “آنها از دست دادن پول خود را” کریس الیوت یک مصرف کننده حمایت کند.

سفر کوپن در واقع نیست که ارزش پول نقد است. به عنوان یک نتیجه, اگر یک مسافر است که خود را نگران هواپیمایی رفتن زیر قبل از همه گفته و انجام داده, آنها ممکن است بهتر رزرو سفر خود را با استفاده از کوپن و سپس گرفتن یک سیاست بیمه مسافرتی در سفر را پوشش می دهد که ورشکستگی Rathner گفت.

کارت اعتباری خود را شرکت می تواند با قرار وثیقه شما

شما می توانید درخواست بازپرداخت را انجام دهید و یا شارژ از کارت اعتباری خود را اگر شرکت هواپیمایی می رود شکم ، (دبیت کارت نیز ممکن است ارائه برخی از حفاظت در این موارد اما روند ادعا با کارت های اعتباری به طور کلی صاف Rossman گفت.)

این درخواست می تواند به صورت آنلاین یا از طریق تلفن. ساخت یک درخواست است و هیچ تضمینی برای دریافت بازپرداخت هشدار داد مت شولتز رئیس تحلیلگر اعتباری در LendingTree درخت -0.83%.

“این قطعا نکنه بپرسید اما شما نباید در نظر بگیرید و آن را با شدت بهم زدن غوطه دادن که شما راه خود را,” او گفت:. “اگر یک ملت بزرگترین شرکت های هواپیمایی رفت و حلقه های آن را ایجاد مطلق موج جزر و مدی از درخواست بازپرداخت و آن را غیر واقعی است به فکر می کنم که بانک ها خواهد عطا کند همه آنها را.”

زمان موضوع مهم دیگری است. تحت عادلانه اعتبار صدور قانون مصرف کنندگان تنها 90 روز پس از خرید خود را به فایل ادعا الیوت گفت. “بانک ها گاهی اوقات به شما زمان بیشتری است اما از لحاظ فنی شما فقط باید سه ماه” الیوت گفت.

همچنین ببینید:حدود 1 در 3 آمریکایی در حال برنامه ریزی برای گرفتن یک سفر جاده ای در تابستان امسال به قیمت های پایین گاز بیشتر coronavirus نگرانی

سفر خود را بیمه سیاست ممکن است محافظت از شما

اگر یک شرکت هواپیمایی مانع انحلال خود را از برنامه سفر سفر خود را بیمه سیاست ممکن است برخی از هزینه های. کلید نهفته در چاپ خوب است.

“نگاهی به سیاست ضوابط و شرایط برای اطمینان از آن را پوشش می دهد مالی به طور پیش فرض و مطمئن شوید که این شرکت هواپیمایی در حال پرواز است که تحت پوشش تامین کننده” Rathner گفت.

مکرر مایل بروشور ممکن است بی فایده

“اگر یک شرکت هواپیمایی می رود از کسب و کار آن بد خواهد بود برای آن نخبگان-وضعیت اعضای و بروشور مکرر مایل دارندگان اما آنها هنوز هم ممکن است قادر به گرفتن برخی از ارزش” Rossman گفت.

اگر هواپیمایی به پایان می رسد تا ادغام با یک بازمانده حامل از طریق فرآیند ورشکستگی کسانی که مایل به احتمال زیاد تبدیل به هوایی جدید برنامه.

اگر هواپیمایی به پایان می رسد تا ادغام با یک بازمانده حامل از طریق فرآیند ورشکستگی کسانی که مایل به احتمال زیاد تبدیل به هوایی جدید برنامه.

برخی از شرکت های هواپیمایی باید تقسیم برنامه وفاداری خود را به جداگانه شرکت Rossman گفت که می تواند زنده ماندن ورشکستگی. بسیاری از حامل نیز “وضعیت بازی” برنامه برای جذب مکرر بروشور اعضا از دیگر شرکت های هواپیمایی. این برنامه به شما این معادل وضعیت و بازمانده از شرکت های هواپیمایی می تواند با استفاده از این برنامه ها برای جذب نخبگان از بین رفته حامل.

اما حفظ مکرر مایل بروشور و یا وضعیت است که به دور از تضمین شده است. “پاداش در نظر گرفته نمی شوند و اموال را می توان حذف توسط شرکت هواپیمایی برنامه در اختیار خود گفت:” برت Holzhauer سفر و اعتباری-کارت متخصص در LendingTree.

اگر یک شرکت هواپیمایی به نظر می رسد مانند آن را به بیرون رفتن از کسب و کار افرادی که مکرر مایل بروشور باید در نظر با استفاده از آنها برای پرواز و یا تبدیل آنها به خرید های دیگر مانند کالا و یا کارت های هدیه Holzhauer گفت.

دفعات بازدید:همچنین:تعطیلات املاک و مستغلات بازار نان تست به دلیل همه گیر به عنوان Airbnb صاحبان عجله به offload خانه های خود Redfin مدیر عامل می گوید:

شما باید خود را پرداخت کارت اعتباری شرکت هواپیمایی

بسیاری از مردم ثبت نام برای شرکت-مارک کارت های اعتباری از شرکت های هواپیمایی برای دریافت جذاب قدرت پردازش از جمله سفر های اعتباری پاداش اما فقط به خاطر اینکه یک شرکت هواپیمایی می رود از کسب و کار معنا نیست که شما می توانید جلوگیری از پرداخت کارت اعتباری خود را از لایحه.

“خرده فروشی-کارت تخلفات مشخصی چند سال پیش همراه با فروشگاه تعطیلی با این نظریه که برخی از مشتریان احساس آنها دیگر بدهکار بسته فروشگاه مانند Toys ‘R’ Us” Rossman گفت. “متاسفانه برای کسانی که با بدهی کارت اعتباری شما هنوز هم مدیون کارت شرکت اگر شرکت هواپیمایی/فروشگاه بسته وجود دارد و می تواند پیامدهای عمده ای برای نمره اعتباری خود را اگر شما نمی پرداخت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>