هواپیمایی سهام افزایش می یابد در پی TSA داده تحلیلگر تفسیر

سهام شرکت های هواپیمایی افزایش یافت دوشنبه به عنوان خوش بین TSA داده و تحلیلگر تفسیر اضافه شده به این خوش بینی است که پس از COVID-19 همه گیر بازیابی ممکن است در حال حاضر آغاز شده است.

این تجمع در این بخش می آید با بسیاری از سهام قوی کردن چندین ساله اخیر و به عنوان بخشی از یک موج گسترده تر در بازار سهام.

ایالات متحده جهانی جت صندوق ارز داد و ستد جت +10.91% شات تا 10.8 درصد در بعد از ظهر تجارت با 31 33 اجزای حقوق صاحبان سهام به دست آوردن زمین. این تجمع پس از ETF سقوط 12 درصد در هفته گذشته به نزدیک جمعه در پایین ترین قیمت از زمان آغاز در مارس 2015.

در میان ETF ترین اجزای فعال سهام American Airlines Group Inc. آل, +8.48% شروع به پریدن کرد 8.5% پس از بسته شدن جمعه در یک رکورد کم; Delta Air Lines, Inc. DAL, +13.05% رسید 12.8% پس از از دست دادن 15.5% در هفته گذشته در میان 5-بعد از دست دادن رگه به جمعه در پایین ترین قیمت از ماه اوت سال 2018; و ایالات متحده هواپیمایی Holdings, Inc. UAL, +19.90% زد تا 20.0% بزرگترین روز افزایش در دو ماه پس از هفته گذشته 21.7 درصد سقوط هفته گذشته جمعه به پایان رسید با کمترین دید از دسامبر 2012.

در همین حال شاخص Dow Jones Transportation Average DJT, +7.14% که شامل سه مورد بالا سه سهام سه شرکت هواپیمایی اجزای پیاده تا 7.1% در حالی که میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +3.91% شده تا 910 امتیاز یا 3.8%.

کمک جرقه برخی از سرمایه گذار و شور و شوق و اداره امنیت حمل و نقل را (TSA) آخرین داده ها نشان داد که برای هفته منتهی به پنج شنبه به طور متوسط 205,010 مسافران هر روز رفت و از طریق TSA بازرسی با توجه به MarketWatch تحلیل TSA داده است. در حالی که پایین 91.5% از یک سال پیش مشخص شده اند چهارم-در هفته است که روزانه به طور متوسط افزایش یافته و در طول دو سال گذشته کاهش کاهش یافته است.

روز یکشنبه TSA گفت: در مجموع سفر توان بود 253,807 که بالاترین مجموع روزانه از مارس 24. روزانه به طور متوسط برای هفته منتهی به شنبه تا کنون در کف 95,674 برای هفته منتهی به سوم آوریل 12.

ریموند جیمز تحلیلگر Savanthi Syth گفت: نشانه هایی از “پیشرفت تدریجی در تقاضا” می آید به عنوان اخبار از وارن بافت Berkshire Hathaway Inc. فروش تمام سهام شرکت هواپیمایی بوئینگ شرکت. مدیر اجرایی دیوید, Calhoun, پیش بینی هواپیمایی ورشکستگی این سال و ایالات اخیر شکست خورده بدهی بالا بردن “را ترک کرده اند تمایلات سرمایه گذار در این بخش در قتلگاه.” او تفسیر تمام اخبار منفی و احساسات به عنوان “لنت نقره ای” برای سهام’ چشم انداز.

از دست ندهید: شرکت هواپیمایی سهام را پس از بوئینگ مدیر عامل هشدار از یک صنعت ممکن است ورشکستگی.

همچنین بخوانید: هواپیمایی سهام سقوط پس از وارن بافت وثیقه در صنعت هوایی کانادا بدبینی چشم انداز.

Syth گفت: داده ها در فارس از هر دو کسب و کار و اوقات فراغت پرواز را به نظر می رسد کف در اواسط ماه مارس و به نظر می رسد برای ایجاد ثبات در کمی بالاتر از سطح در ماه آوریل است.

“بهبود تدریجی در فارس ادامه دارد و به [نیمه اول] ممکن است با پی در پی بهبود سطح از [نیمه دوم] مارس که متناسب با روایت برخی از صورت ظاهر از تقاضای بازگشت البته از بسیار پایین پایه” Syth نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “یک چشم انداز مثبت در نرخ سازگار است به عنوان” اوج ” تابستان فصل مسافرت.”

همچنین نگاه کنید: هواپیمایی سهام ضربه محکم و ناگهانی از دست دادن رگه به عنوان JetBlue بداند تقاضا در حال حاضر کف.

در میان دیگر شرکت های هواپیمایی در داو حمل و نقل سهام Southwest Airlines Co. LUV +13.05% شروع به پریدن کرد 12.8% JetBlue Airways Corp. JBLU, +7.94% رسید 8.0% Alaska Air Group, Inc. ALK, +13.14% زد تا 12.8%. جنوب غربی به سهام بسته شده بود جمعه در پایین ترین سطح از آوریل 2014.

در جای دیگر روح Airlines, Inc. ذخیره +23.62% افزایش یافت و 24.8% پس از بستن جمعه در یک رکورد کم خطوط هوایی هاوایی پدر و مادر هاوایی Holdings, Inc. HA +13.88% افزایش 13.4% مسا هوا Group Inc. مسا +3.19% به دست آورد 2.2% و SkyWest Inc. SKYW, +12.10% پیشرفته 11.8%.

سرمایه گذاران انتظار می رود برخی از اخبار بیشتر در صنعت تقاضا به عنوان نمایندگان تعدادی از شرکت های هواپیمایی انتظار می رود که در حال حاضر در ولف تحقیقات جهانی حمل و نقل و صنعتی آغاز کنفرانس در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>