Ahmaud Arbery یاد شده به عنوان ‘مرد فروتن’ با برنامه ریزی برای تبدیل شدن به یک برق

آتلانتا— Ahmaud Arbery می دانستم که نژاد پرستی وجود داشته است در جنوب گرجستان جامعه او به نام خانه.

او و بهترین دوست او Akeem بیکر مکالمات در مورد آن, اما هرگز مورد بحث و احساس به عنوان اگر زندگی خود را در معرض خطر بودند.

“نمی توانیم فقط در اینجا در نیوبرانزویک زندگی در ترس” بیکر گفت. “ما فقط می دانست که همه چیز نیست همه عشق همه جا ما رفت.”

Arbery را واندا کوپر-جونز به خاطر صحبت کردن با او در مورد Trayvon Martin مورد در سال 2012. او گفت: آنها توافق کردند که مارتین اشتباه برفلد و کشته شدند.

کوپر-جونز گفت: او پسر او را به اجتناب از افرادی که به لحاظ نژادی برفلد او.

در حال حاضر این چیزی است که بسیاری بر این باورند اتفاق افتاده در فوریه. 23 هنگامی که Arbery کشته شد.

Arbery 25 ساله سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد و سه بار به عنوان او سرش می دویم. از طریق Satilla سواحل یک محله دو مایل از خانه خود را در نیوبرانزویک.

دو مرد سفید, Gregory McMichael و پسرش تراویس McMichael دستگیر شدند و به اتهام قتل Arbery هفته گذشته پس از اعتراض عمومی بیش از یک ویروسی تصویری از تیراندازی.

گرگوری McMichael گفته پلیس آنها را برداشت اسلحه های خود را و به دنبال Arbery چرا که او به نظر می رسد این فرد دیده می شود بر روی یک نظارت تصویری ارتکاب “چند نمیتوانیم” در Satilla سواحل. Glynn پلیس شهرستان گفت: ایالات متحده آمریکا امروز آنها تا به حال هیچ پرونده نمیتوانیم خانه و یا منازل به قصد سرقت بین Jan. 1 Feb. 23 در آن محله است. رسانه های محلی گزارش دادند یک ماشین دزدی.

مدت کوتاهی قبل از تیراندازی یک 911 تماس گیرنده گزارش یک مرد سیاه و سفید بود در یک ملک در حال ساخت در محله. وکلای مدافع برای Arbery خانواده می گویند که انسان اعتقاد به Arbery شد در اموال برای کمتر از سه دقیقه و نه ارتکاب جرم است.

کوپر-جونز گفت: Arbery می خواستم برای تبدیل شدن به یک برق کار زیر را قدم به قدم سه نفر از او عموهای.

او با حضور در جنوب گرجستان دانشکده فنی برای حدود یک سال و نیم اما وقتی پول رو تنگ برای خانواده کوپر-جونز گفت. او گفت: او همچنین قرار دادن او دیگر پسر و دختر از طریق مدرسه در آن زمان است.

قبل از مرگ او Arbery شد برنامه ریزی برای رفتن به مدرسه و برق, گواهینامه, او گفت:.

لی مریت یک وکیل برای Arbery خانواده گفت ناتمام اموال “برق رویای” و مظنون Arbery شد رعایت برق کار از خانه.

‘فروتن

کوپر-جونز گفت: زمانی که یک Glynn شهرستان افسر پلیس در ابتدا به او گفت صاحب خانه کشته Arbery در حالی که او در ارتکاب سرقت او می دانست که آن را نمی تواند درست باشد.

“من تا به حال این احساس بی حس اما من آن را باور نمی کند,” کوپر-جونز گفت.

“او فقط یک واقعا فروتن مرد,” او گفت:. “Ahmaud شد بچه خوب است.”

او به یاد می آورد او را به کمک کردن در اطراف خانه آیا حرکت مبلمان سنگین و یا ارائه برای رفع رسانه های الکتریکی.

بیکر به یاد Arbery او بود “hype man” که به بیکر بازیگوش اشاره به freestyle rap lyrics یا انجام تمرینات با شدت بالا ،

“او فقط یک فرد واقعی” گفت: بیکر که در همان مجتمع آپارتمانی به عنوان Arbery. “او صحبت کرد و همه چیز را از یک مکان از عشق.”

Arbery شد همچنین محبوب در میان همسالان خود.

بیکر به یاد می آورد به شدت مایل به تبدیل شدن به Arbery در درجه دوم از آنجا که او بسیار دوست داشتنی است. او در زمان تنقلات به ایستگاه اتوبوس برای آغاز گفتگو با Arbery و آنها شروع به نشستن با هم.

بیکر گفت: او همیشه تحسین Arbery محبت شناخته شده به عنوان “مود” برای اعتماد به نفس خود را حس شوخ طبعی و از خود گذشتگی.

“او را بر پیراهن خود را به عقب و به شما گذشته خود را در صورت نیاز” بیکر گفت. “اگر مود تا به حال 10 دلار و من تا به حال هیچ چیز او را مطمئن شوید که من تا به حال نیمی از آنچه که او بود.”

کوپر-جونز می یابد برخی از صلح در شناخت او پسر او گفت “من شما را دوست دارم” و او گفت: آن را قبل از او را ترک خانه و مــن. 23.

او آرزوهای خود را در جامعه انجام داده اند بیشتر به تماس برای عدالت زمانی که Arbery شد اولین کشته شدند.

“من فقط فکر می کنم در پایان روز آنها باید مراقبت بیشتر,” او گفت:.

‘در حال اجرا با مود’

کوپر-جونز گفت که او نمی دانم Arbery جرأت به Satilla سواحل در روال اجرا می شود. اما او گفت که او اختصاص داده شده بود به ماندن مناسب و شمارش کالری خود.

“اگر آن را خیس در باران Ahmaud زد” کوپر-جونز گفت. “او خود را اجرا کنید در هر روز است.”

Arbery تبدیل شده بود گاراژ خود را به یک سالن بدنسازی با تجهیزات تمرین از جمله مطبوعات نیمکت.

بیکر گفت: Arbery گاهی اوقات او را دعوت به کار و یا دو را در یک محلی YMCA ، آنها همچنین اجرا در Sidney Lanier پل در نیوبرانزویک.

Arbery بود در چنین شکل و خوب است که بیکر نمی تواند نگه دارید تا.

“او فقط می خواستم به شما تمرینات” بیکر گفت. “او می خواهم که من خیلی خسته و خسته.”

بیکر گفت که او و Arbery بازی فوتبال با هم در نیوبرانزویک دبیرستان. Arbery شد یک ستاره فوتبال که خواب رفتن به NFL بیکر گفت. او تا به حال شده است بازی از جوانی پرچم فوتبال, زمانی که او در حدود 6 سال است.

بیکر را ترک کرده و در خانه خود در نیویورک برای کمک به Arbery مورد در نیوبرانزویک. او راه اندازی شد “من با اجرای مود” برو صندوق من برای Arbery خانواده که از جمعه تا به حال مطرح $482,595.

“این رفتن به یک مبارزه طولانی است اما ما همچنان به نگه داشتن انجام آنچه لازم برای کمک به حرکت این مورد رو به جلو” بیکر گفت. “برای اطمینان از تصمیم گیرندگان آگاه هستند که آنها در حال تماشا. ما فقط انجام آنچه ما باید انجام دهید برای نگه داشتن در حال اجرا با مود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>