عامل به دنبال کشف این که آیا صهیون ویلیامسون دریافت مزایای نامناسب برای بازی در دوک

حقوقی نبرد بین صهیون ویلیامسون و خود عامل سابق در دادگاه فلوریدا در حال حاضر شامل اتهامات او دریافت داشته مزایای قبل از او یک فصل بازی بسکتبال در دانشگاه دوک.

با توجه به اسناد دادگاه ظ روز شنبه در میامی جینا فورد نخست ورزشی بازاریابی ادعا بدون ارائه شواهد که ویلیامسون و پدر و مادر خود “و خواستار دریافت هدیه و پول و/یا مزایای دیگر از افراد به نمایندگی از دانشگاه دوک (به طور مستقیم و یا غیر مستقیم) برای نفوذ شما برای حضور در دانشگاه دوک به بازی بسکتبال است.”

فورد ادعا شده در چند درخواست برای پذیرش یک ابزار کشف در پرونده های مدنی استفاده می شود برای ایجاد حقایق تحت سوگند. ویلیامسون 30 روز برای پاسخ.

فورد درخواست نیز شامل اتهامات که Williamsons پرداخت شد توسط نایک و آدیداس قبل از او ثبت نام در دانشگاه دوک و بین Jan. 1 2014 و 14 آوریل 2019 او با خانواده و یا کسی که به نمایندگی از او دریافت مزایای از یک عامل در نقض قوانین NCAA.

فورد امضا ویلیامسون به بازاریابی معامله در 20 آوریل 2019 پس از او اعلام کرده بود برای NBA پیش نویس است. او انتخاب شد شماره 1 به طور کلی توسط New Orleans Pelicans دو ماه بعد.

زمانی که ویلیامسون حمایت از توافق با نخست ورزشی در ماه مه با امضای قرارداد با آژانس هنرمندان خلاق (CAA) فورد ادعا کرد او بدهکار او 100 میلیون دلار برای شکستن قرارداد. اسناد دادگاه نشان می دهد او ادعا می کند که او تا به حال صف بازاریابی معاملات با پوما, General Mills (Wheaties), Beats by Dre و تعقیب بانک در میان شرکت های دیگر.

ویلیامسون شکایت فورد در دادگاه فدرال در گرینزبورو ادعا قرارداد از درجه اعتبار ساقط چون فورد نقض کارولینای شمالی را ورزشکار, عامل, عمل, راه های متعددی عمدتا به این دلیل است که او نه یک عامل ثبت شده در دولت است.

فورد countersued ویلیامسون و کا در یک دادگاه فلوریدا.

نظر: Pitino اسکیت در حالی که لویی عرق شکسته NCAA سیستم عدالت

چه بعدی: برای ورزشکاران, مدارس, شرکت کفش ها و بازی های ویدئویی?

بیشتر: جدید Wake Forest مربی طول می کشد شات در کنتاکی درجه برای نگه داشتن ستاره

ورزشی SHUTDOWN: آخرین اخبار ورزشی’ coronavirus shutdown به شما تحویل داده. ثبت نام در اینجا.

دوک با صدور بیانیه ای در واکنش به این وضعیت است.

“به عنوان به زودی به عنوان دوک ساخته شده بود آگاه از هر اتهام که ممکن است تحت تاثیر صهیون ویلیامسون واجد شرایط بودن ما به انجام کامل و هدف تحقیق که توسط کارگردانی شد افراد خارج از بخش دو و میدانی” مایکل Schoenfeld دانشگاه دوک معاون رئیس جمهور در امور عمومی و روابط دولت / رئیس ارتباطات افسر در بیانیه ای گفت:. “ما هیچ مدرکی برای حمایت از هر گونه اتهام. صهیون رونق به عنوان یک دانش آموز و یک ورزشکار در دانشگاه دوک و همیشه انجام شده خود را با صداقت و هدف.”

در همان دادگاه فلوریدا در یک پرونده جداگانه, یک, لوئیزیانا, مردی که ادعا می کند او را به ویلیامسون و خانواده اش به دنبال پرداخت از فورد و نخست ورزشی زیرا او کمک کارگزار معامله به زمین ویلیامسون در طول زمان خود را در دانشگاه دوک.

Cedriquze Johnson, Ouachita, محله لوئیزیانا می گوید نخست ورزشی مدیون او 5 درصد از درآمد حاصل از آن را دریافت برای معاملات آن با ویلیامسون.

در طرح دعوی در دادگاه جانسون ادعا می شود یک سابق بازیکن بسکتبال کالج با “قابل توجه مخاطبین در بسکتبال صنعت که تاسیس یک دوستی با ویلیامسون و خانواده اش” هنگامی که ویلیامسون یک دبیرستان junior در اسپارتان روز مدرسه در کارولینای جنوبی است.

جانسون گفت: او با حضور ویلیامسون دبیرستان و تابستان-بازی های لیگ و همچنین بازی های خود را در طول دوک حرفه ای.

او گفت: او ملاقات فورد در ماه نوامبر 2018 همان ماه ویلیامسون به طور منظم فصل دوک حرفه ای را آغاز کرد. آنها در مورد چگونه به منظور تسهیل ارتباط با ویلیامسون و خانواده اش در حالی که پیوستن به قوانین NCAA.

فورد در ابتدا موافقت به پرداخت جانسون 8% کمیسیون قبل از دو طرف حل و فصل 5% در ماه ژانویه 2019.

که همان ماه جانسون گفت: در اسناد دادگاه فورد و جانسون ملاقات با ویلیامسون مادر Sharonda Sampson و او گام به پدر لی اندرسون در مورد احتمالا به نمایندگی ویلیامسون هنگامی که او تبدیل حرفه ای.

بررسی ویلیامسون وضعیت پس از دوک حرفه ای پس از مایکل Avenatti ادعا دوک و نایک پرداخت ویلیامسون به بازی برای شیاطین آبی. Avenatti ساخته شده کسانی که ادعا می کند قبل و بعد از او به اتهام تلاش برای گرفتن نایک. او مجرم در دادگاه فدرال نیویورک در که شارژ در ماه فوریه گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de