پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او مصرف هیدروکسی کلروکین بسیاری از زنگ صدا بیش از مالاریا دارو مستند خطرات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حیرت زده بسیاری از ناظران دوشنبه گفت او شده است مصرف داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای جلوگیری از COVID-19 حتی اگر هیچ شواهد علمی که آن رفتار coronavirus بسیار کمتر از آن جلوگیری می کند.

هیدروکسی کلروکین شناخته شده است به طور بالقوه عوارض جانبی شدید از جمله قلب ریتم مشکلات. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در حالی که آن را توصیه نمی شود توسط دکتر خود او درخواست مواد مخدر از کاخ سفید پزشک دکتر Sean Conley.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او شده است مصرف هیدروکسی کلروکین برای محافظت در برابر coronavirus

کانلی با صدور بیانیه ای در اواخر روز دوشنبه گفت: “ما به این نتیجه رسیدند سود بالقوه از درمان هرحال خطر نسبی” هر چند او به صراحت می گویند او تجویز هیدروکسی کلروکین به مغلوب ساختن پیشی جستن و یا تهمت است که در واقع مصرف آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پذیرش درو تیز پاسخ از پزشکان و نمایندگان مجلس و حتی فاکس نیوز.

رادیو فردا میزبان نیل Cavuto حیرت زده به نظر می رسد هشدار مخاطبان خود که این دارو می تواند منجر به عواقب کشنده برای برخی از مردم است.

“VA مطالعه نشان داد که در میان جمعیت در یک بیمارستان دریافت این درمان کسانی که با شرایط آسیب پذیر — شرایط تنفسی و بیماری های قلبی — آنها درگذشت” Cavuto گفت. “من می خواهم به استرس دوباره: آنها درگذشت. اگر شما در یک مخاطره آمیز مردم در اینجا و شما در حال بدست گرفتن این به عنوان یک درمان پیشگیرانه برای دفع ویروس و یا در بدترین سناریو شما در برخورد با این ویروس هستند و شما در این جمعیت آسیب پذیر آن را به شما را بکشند. من نمی توانم استرس به اندازه کافی: این شما را بکشند.

“پس دوباره هر چه مزایای رئیس جمهور می گوید این است — و قطعا تا به حال برای کسانی که مبتلا به مالاریا در برخورد با لوپوس — این یک جهش است که گرفته شده باید معمولی توسط کسانی که در خانه هستند که با فرض, خوب رئیس جمهور ایالات متحده می گوید آن را OK” Cavuto ادامه داد. “حتی FDA بسیار محتاط در مورد این, مگر اینکه در یک کارآزمایی بالینی با خیال راحت و به عمد تماشا. من فقط این را [مشاهده] نه به یک نقطه سیاسی در اینجا, اما زندگی و مرگ نقطه. بسیار مراقب باشید.”

سی ان ان سانجی گوپتا به توافق رسیدند. “او نباید مصرف آن را,” او گفت: هوا از مغلوب ساختن پیشی جستن و اشاره کرد که “هیچ مدرکی وجود ندارد که” به پیشنهاد هیدروکسی کلروکین با این نسخهها کار به عنوان یک اقدام پیشگیرانه.

“این یکی از آن چیزهایی است که من فکر می کنم در حال رفتن به علت بسیاری از سردرگمی در مردم است اما به گفته خود FDA آن باید استفاده نمی شود در خارج یک کارآزمایی بالینی و یا برای بیماران در بیمارستان” گوپتا گفت. “من امیدوارم که با توجه به سابقه بیماری قلبی او را تحت نظارت در برخی از راه به طوری که او نمی توسعه یک مشکل است. پیشنهاد من این نیست که او را … اما او بدیهی است که باید مراقب باشید.”

مجلس نانسی پلوسی در سی ان ان, مصاحبه با اندرسون کوپر همچنین با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن عوامل خطر: “او رئيس جمهور ما و من به جای او نمی تواند چیزی را که بوده است مورد تایید دانشمندان به خصوص در گروه سنی خود و در خود باید ما می گویند وزن گروه — چاق, آنها می گویند.”

دکتر لینا ون یک پزشک اورژانس و سابق برنامه ریزی والدین رئیس جمهور توییتی او با نگرانی گفت: او را “بسیار نگران” مورد تهمت “در ادامه به مدل رفتار است که می تواند آسیب های بسیاری از آمریکایی ها.”

دکتر ویلیام Schaffner های عفونی-بیماری های متخصص در Vanderbilt مرکز پزشکی گفت: وال استریت ژورنال: “من قطعا نمی خواهد توصیه می کنند که مردم در ایالات متحده خود را بپرسید پزشکان به تجویز هیدروکسی کلروکین برای پیشگیری از COVID. استفاده از آن به طور کامل نظری می باشد.”

در یک صدای جیر جیر, Rep. تیم رایان اوهایو دموکرات هشدار داد: “این به طور بالقوه مرگبار عوارض جانبی. من نمی توانم این به اندازه کافی استرس: نه خود درمانی با آن است.”

حاشیه:فاکس نیوز نخست-زمان صف رئیس جمهور تهمت نیست هل دادن هیدروکسی کلروکین مانند آنها استفاده می شود به

دیگران در رسانه های اجتماعی شد هوشیار در مورد تهمت ناگهانی ادعا که او مصرف هیدروکسی کلروکین و می تواند در دفاع از این ادعا به تایید حق با او بود در تمام طول مورد مواد مخدر او می خواهم دفاع و پشتیبانی به عنوان یک آینده نگر تعویض بازی و یا برای منحرف کردن توجه از دیگر مسائل پیش روی دولت او در حال حاضر پیشرو در عبارت “او دروغ” به روند در توییتر.

در ادامه:trump’s سهام شخصی در مالاریا-دارو ساز شرکت سانوفی می تواند به عنوان کوچک به عنوان $99

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>