پس از ایمنی و پول MLB را راه اندازی مجدد سوالات انبوه

فکر می کنم از سلامت و ایمنی به عنوان قله اورست و نحوه پرداخت بازیکنان به کوه کلیمانجارو — و یا بالعکس.

این ماموت مسائل مقابله با MLB و بازیکنان ارتباط وقتی که می آید به re-شروع بازی (که امیدواریم با بهار آموزش در کمتر از یک ماه). MLB باز کرده است با سلامت و ایمنی به دلیل یک) که بهتر است عمومی اولین گام از squabbling بیش از پول و b) عملا هیچ دلیلی وجود ندارد که به داد و بیداد بیش از پول اگر MLB نمی داند برای مطمئن شوید که اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان باز خواهد گشت تحت مذاکره بهداشت و ایمنی طرح است.

اعتقاد به این است که تمام مسائل دیگر می توان کار می کرد اگر این دو آیتم های اصلی در حال حل و فصل شود. اما وجود دارد بسیاری از کوه به صعود نیست مقدار زیادی از زمان به مقیاس آنها و هیچ شاخص و در عین حال که شرکت طرح و به عقب و جلو در مذاکرات انجام شده در مناطق دیگر. چند که فتنه من:

1. وجود خواهد داشت یک مهلت تجارت? یکی NL اجرایی این هفته گفت: “این سخت است که به یک بازیکن بوده و داد و ستد در زمان های خوب – چگونه در مورد ‘شما بوده ام داد و ستد در یک بیماری همه گیر?'” بسیار وجود دارد به فکر می کنم در این زمینه.

در گفتن یک 82-بازی فصل هنگامی که زمان مناسب برای تعیین یک مهلت? اگر یک بازیکن معامله می شود که او را به قرنطینه می شود و در هر مد قبل از پیوستن به یک جدید باشگاه وانجمن? چه از خانواده خود را در حال حرکت و یا حرکت به یک منطقه جدید? خواهد تیم تجارت به صورت جزئی leaguers که بازی کرده اند در این سال و خطر نداشتن اطلاعات کامل سلامت خود و مهارت است ؟ می تواند بازیکنان نه سفر با تیم ارسال می شود برخی از مکان به physicals برای تکمیل معامله ؟

این حمل به دیگر کسب مناطق بیش از حد. می گویند تیم منتشر بازیکن X می تواند تیم B انتخاب کنید او را و اگر چه قرنطینه وضعیت ؟ اگر بازیکنان مورد نیاز فراتر از 50 مورد انتظار را فعال فهرست اسامی و تاکسی جوخه; که در آن بازیکنان می آیند از چگونه آنها آماده است و آنچه که در قرنطینه وضعیت ؟

در نهایت, شما ممکن است تیم های از جان گذشته برای یک مهلت تجارت به عنوان یک راه برای offload پول یک مشکل مالی, محیط, اما وجود خواهد داشت به اندازه کافی تیم را به هر گونه قابل توجهی پول ؟

2. وجود خواهد داشت تست مواد مخدر? MLB قصد دارد بر روی آن. شما می توانید تصور کنید که چرا. وجود دارد در حال حاضر خواهد شد سوال در مورد مشروعیت یک فصل است که در میان چیزهای دیگر خواهد شد در حدود نیمی به حالت عادی. MLB نمی خواهم سوال در مورد تست بازیکنان.

MLB پیشنهاد است که به نوبه خود یوتا آزمایشگاه که نظارت بر عملکرد آن-افزایش مواد مخدر برنامه به آن coronavirus آزمون پیچیده است. از لحاظ تئوری کسانی که انتخاب کنید تا coronavirus نمونه می توانید همین کار را با نمونه ادرار برای تست مواد مخدر. اتحادیه نشانی از این باور مشترک مواد مخدر توافق باقی خواهد ماند در اثر اما بحث/مذاکرات باید برگزار شود برای دیدن اگر تنظیمات لازم برای سلامت و دلایل ایمنی.

3. خواهد فوری پخش شود ؟ این استاندارد دارای مرکز پخش کارکنان لازم و تکنسین های کامل داوری خدمه در یک اتاق نشسته تماشای سوال تماس. می توانید اعداد بود کاهش یافته و به یک سطح امن برای نگه داشتن این رفتن ؟ بیس بال کره ای سازمان است که هنوز هم با استفاده از پخش آن در لیگ.

4. چه می شود جزئی leaguers بازی نیست? آیا MLB — اگر شرایط اجازه دهد — سعی کنید به گسترش آموزشی لیگ و/یا آریزونا سقوط لیگ به ارائه تدریس خصوصی و رشد آن چشم انداز? آیا کسانی که در زیر سن قانونی به دست آوردن جزئی لیگ زمان سرویس که حرکت آنها را نزدیک به نیاز به قرار دادن بر روی 40 مرد فهرستی و یا واجد شرایط برای حکومت 5 پیش نویس و یا به دست آوردن رایگان آژانس پس از شش سال از لیگ کوچک ،

5. چگونه تماس فیزیکی در بازی بود به کار گرفته شود ؟ داوری گیر و hitter وظیفه باید دید. اما تغییرات تلقی می شود لازم است در ابتدا به پایان رسید برگزاری دونده? دونده شکستن دو نقش در ثانیه ؟ صفحه اصلی برخورد ؟ تپه بازديد توسط فو تبادل مربیان و مدیران ؟ در کره تمام استاندارد تماس های است که اجازه. و همچنین در حالی که قوانین برای این سال که بازیکن می تواند پنج یا تف, شده است وجود دارد لیبرال نرم افزار یا اجرای — یک یادآوری است که بسیاری از مسائل خواهد شد را بر روی کاغذ به سعی کنید به بازی بیس بال, پشت, اما نه همه چیز است که به راحتی تنظیم می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>