پس از آخرین شلیک این شاهدانه کارآفرین مطرح 150 میلیون دلار برای کنف سرمایه گذاری در طول یک بیماری همه گیر

پس از اخراج از گذشته خود دو شغل کانادا کارآفرین بروس لینتون است با یک سرمایه گذاری جدید و هدف جدید: به مختل صنعتی زنجیره تامین است.

از بنیانگذاران و سابق شرکت اجرایی سایبان رشد Corp. CGC, -2.59% علف هرز -2.30%, کانادا شاهدانه رهبر بازار مطرح 150 میلیون دلار در ارائه عمومی اولیه ویژه-هدف-دستیابی شرکت و یا فضا به نام جمعی رشد Corp. CGROU, -2.69%, با هدف استفاده از درآمد حاصل از به دست آوردن کنف شرکت.

جمعی رشد شروع به معامله در نزدک در مارس 1 و لینتون و شرکای او زنگ زد زنگ افتتاحیه تقریبا. SPACs یا خالی-بررسی شرکت هیچ کسب و کار تا زمانی که آنها به دست آوردن و یا سرمایه گذاری در یک یا بیشتر.

این بیماری همه گیر کوروناویروس به حال یک اثر مثبت بر جذب سرمایه لینتون گفت MarketWatch در مصاحبه. “مردم شده اند و در خانه آنها بوده است و دیدن آسمان آبی با ترافیک کمتر و آلودگی,” او گفت:. “این باعث می شود آنها فکر می کنم بیشتر از پایداری و که در آن گیاه شاهدانه می آید. اگر شما ساختارشکنی گیاه می توان آن را مورد استفاده برای مصالح ساختمان پایدار و خوب است در زمانی که مردم آگاه هستند یک مشکل وجود دارد با زنجیره تامین و محیط زیست است.”

گیاه شاهدانه به مراتب کمتر از THC مربوط به گیاهانی که تولید حشیش و مدت طولانی است که مورد استفاده برای اهداف صنعتی. THC است که این عنصر در گیاه شاهدانه است که به تولید بالا همراه با شاهدانه استفاده کنید.

گیاه شاهدانه می تواند مورد استفاده برای ایجاد انواع مختلف فیبر برای استفاده از کاغذ و پارچه و به بلوک های ساختمان. تا اواخر سال کنف شد غیر قانونی در ایالات متحده طبقه بندی شده به عنوان یک ماده کنترل همراه با گیاهان شاهدانه اما این تغییر در عمل 2018 که قانونی کنف اما چپ شاهدانه وضعیت دست نخورده به عنوان یک برنامه مواد مخدر است.

همچنین نگاه کنید به: دادستان کل بر دستور ضد تراست پروب از 10 شاهدانه ادغام زیرا او دوست نداشتن صنعت دادستان می گوید

چالش در حال حاضر برای پیدا کردن شرکت ها برای به دست آوردن و لینتون مجموعه مناظر خود را بصورتی پایدار و محکم در اروپا است که کمتر دقیق نظارتی رژیم است. اروپا هرگز به تحمیل نوع ممنوعیت گیاه شاهدانه است که در ایالات متحده انجام داد.

“بهترین فن آوری در اروپا,” او گفت:. “از آنجا که آنها نمی توانید در اطراف به ممنوعیت کنف آنها را به بهترین در این زمینه و برخی کوچک و متوسط اندازه شرکت ها انجام می دهند واقعا چیزهای جالب در کنف.”

ببینید: پیشرو کنتاکی کنف پردازنده GenCanna فایل برای ورشکستگی

به عنوان یک همشهری-لیست شرکت جمعی رشد باقی می ماند در انطباق با ایالات متحده فدرال مقررات.

بروس لینتون در مورد چگونه به پول در شاهدانه صنعت

در علاوه بر این به خود کنف برنامه لینتون است و همچنین به دنبال علاقه psychedelics, منطقه او معتقد است که پتانسیل عظیمی است به عنوان یک درمان روانی-اختلالات مانند افسردگی PTSD و اعتیاد به مواد مخدر. لینتون در حال حاضر یک مدیر ذهن Med MMED, , که ذکر شده در کانادا NEO ارز در مارس 3, اولین psychedelics شرکت به انجام این کار.

این شرکت مطرح $24.2 میلیون دلار در قبل از IPO تامین مالی و حمایت “مخزن کوسه” سرمایه گذار Kevin o’leary.

ذهن پزشکی تحقیق در مورد استفاده از مواد مخدر از جمله LSD و MDMA به عنوان درمان برای بیماری های مانند اضطراب. لینتن رئیس ذهن پزشکی را جبران و راهبری کمیته.

نمونه هفته می بیند لینتون صحبت کردن به محققان در سوئیس, Ph. D. s در پاریس و لندن و وکلا در تورنتو و شاهدانه کارآفرینان در سراسر ایالات متحده, او گفت:.

لینتن بستری او استعفا از سرودخوان بین المللی سلامت, Inc. VREO, -3.44% در ماه ژوئن به عنوان شرکت اعلام کرد اما اخراج شد. لینتن گرفته بود در نقش رئیس اجرایی در سال گذشته اولین حرکت خود را پس از اخراج از سایبان رشد در ماه جولای سال 2019. این حرکت در آمد و پس از فشار از تاج بزرگترین سرمایه گذار, تاج, brewer Constellation Brands, Inc. STZ, -2.16%, که تا به حال پمپ 4 میلیارد دلار به تاج به آن حشیش رهبر بازار است.

بنابراین او تا به حال یک لحظه از خود بازتاب پس از تحت فشار قرار دادند از دو شرکت در چنین مختصر طول زمان ؟

“آنها مشابه حوادث,” او گفت:.

در مورد تاج لینتون و از بنیانگذاران علامت Zekulin تاسیس و ساخته شده است یک شرکت با 16 میلیارد دلار در بازار درپوش است که عمل در 16 کشور. “آخرین بودجه از 4 میلیارد دلار در آمد با عامل جهت که چین با دیدگاه من,” او گفت:. “از کار اخراج شدند.”

سرودخوان در ضمن “تعقیب من به مدت شش ماه به عنوان آنها نیاز به کمک.” لینتن پیوست شرکت و ضرب کردن یک سرمایه گذاری بیش از 8 میلیون دلار در طول همه گیر است.

“آنها می خواهند به انجام همه چیز متفاوت تر از من. آنها لازم نیست به من آتش, اما آنها را به عنوان من خوشحال شده اند را ترک کنند. نه یک روش استاندارد از خروج مردم سازگار با قبل از عمل از خروج مردم با احترام,” او گفت:.

سرودخوان اعلام لینتون خروج به سادگی گفت: او استعفا داد.

در ضمن لینتون نیز در Ruckify.com که او تاسیس و در او که تا حدود 40 درصد خطر است. Ruckify آنلاین است peer-to-peer اجاره بازار است که اجازه می دهد تا مردم را به اجاره تجهیزات مورد خانواده و مقوله های دیگر از محصولات است که به ندرت استفاده می شود اما تا فضا.

این شرکت انجام شده است به شدت در گیر او گفت: های اقلام از جمله لپ تاپ, بدنسازی, تجهیزات کمپینگ دنده تریلر و چادر.

جمعی رشد سهام به دست آورده اند 6 درصد در ماه به تاریخ تطبیق رنسانس IPO ETF را IPO +1.71% دستاوردهای. S&P 500 SPX -1.08% کاهش یافته است 0.7% و میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.51% دهکدهای از دست داد 3.7% [

ببینید:شاهدانه تولید کننده سایبان رشد گزارش یکی دیگر از میلیارد دلار از دست دادن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de