بعد از کالیفرنیا کلیسا مخالف دولت سفارشات 180 عبادت در معرض COVID-19

کسی که با حضور در روز مادر کلیسا خدمات در کالیفرنیا آموخته آنها آزمایش مثبت برای COVID-19 روز بعد مقامات بهداشت در روز جمعه گفت.

بیش از 180 نفر است که با حضور در این سرویس با فرد آلوده ابلاغ شده است و دستور به خود قرنطینه با توجه به بیانیه ای از Butte County بهداشت عمومی.

این کلیسا که شناسایی شد باز به صورت حضوری خدمات در سرپیچی از فرماندار گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش که رفت به محل در مارس 19, سلامت, مقامات گفت. Butte County بهداشت عمومی گفت: این تصمیم هزینه بسیاری از ساعت ها و ایجاد “بار مالی” برای کسانی که در تلاش برای کند کردن و یا متوقف کردن گسترش COVID-19.

“در این زمان سازمان است که در فرد خدمات و یا گردهمایی های در حال قرار دادن سلامت و ایمنی خود را در مجامع عمومی و محلی ما توانایی برای باز کردن در معرض خطر بزرگ” اظهار داشت Danette, York, مدیر Butte County بهداشت عمومی. “حرکت بیش از حد به سرعت از طریق بازگشایی روند می تواند علت عمده شکست و می تواند ما نیاز به برگرداندن به اقدامات محدود کننده است.”

اجتماعی فاصله در طول خدمات: دیترویت کشیش می رود ویروسی بعد از استفاده از تفنگ سرنگ را با آب مقدس به برکت parishioners

کالیفرنیا تا به حال بیش از 80,200 موارد coronavirus و بیش از 3200 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

دولت در حال حاضر در فاز دوم از چهار مرحله بازگشایی فرایند است که اجازه می دهد تا برخی از کسب و کار برای بازگشایی و, برخی از استان ها به حرکت به جلو با سرعت بیشتری اگر آنها شده اند با حداقل آسیب این بیماری همه گیر. مرحله بعدی که می تواند بازگشایی فرد در کلیسای خدمات سالن ورزشگاه و سینما می تواند ماه به دور است.

کمک: آسوشیتد پرس

دنبال N’dea Yancey-براگ در توییتر: @NdeaYanceyBragg

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>