A&E ‘زنده PD,’ برترین شبکه ‘پلیس’ لغو شد در پی جورج فلوید قتل تظاهرات

A&E لغو “زنده PD” روز شنبه یک روز پس از برترین شبکه در زمان مشابه اقدام علیه “پلیس” یکی دیگر از سری واقعیت است که به شرح زیر در وظیفه پلیس است. هر دو تصمیم گیری شد و madein پس از تظاهرات بیش از جورج فلوید کشته شدند در حالی که در بازداشت پلیس در مه 25.

A&E را به حرکت در می آید یک روز پس از آن اذعان کرد: “زنده PD” که برای اولین بار در سال 2016 شد و در فصل چهارم آن در حال نابود تصویری از یک مرد سیاه و سفید مرگ در طول یک سال 2019 پلیس تگزاس متوقف شود.

A&E با صدور بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز در توضیح تصمیم خود را به جلو نشان می دهد در حالی که ترک درب باز برای آینده برنامه نویسی است که شامل پلیس .

“این یک زمان بحرانی در کشور ما و تاریخ ما را ساخته اند این تصمیم به توقف تولید در “زنده PD” بیانیه گفت. “رفتن به جلو ما را تعیین خواهد کرد اگر وجود دارد یک مسیر روشنی به داستان هر دو جامعه و افسران پلیس که نقش آن است که به آنها خدمت می کنند. و با آن ما خواهد بود در دیدار با جامعه مدنی و حقوق رهبران و همچنین ادارات پلیس.”

در دوشنبه, the Austin American-Statesman است که بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه KVUE-تلویزیون گزارش جزئیات از مرگ خاویر Ambler دوم یک مرد سیاه پوست که دستگیر شد توسط معاونین کلانتر در Williamson County, Texas در مارس 2019 در ارتباط با نقض ترافیک. داستان گزارش داد که “زنده PD” خدمه فیلم برداری این حادثه.

A&E را تایید کرد و گفت “تصویری از مرگ غم انگیز از خاویر Ambler دستگیر شد توسط بدن کم فرسوده در افسران درگیر نیز توسط تولید کنندگان ‘زنده PD’ بودند که با برخی از افسران درگیر است.”

این شبکه گفت: unaired تصویری بود و در نهایت نابود شده پس از تحقیقات پلیس به پایان رسید.

“زنده PD” و “پلیس” که از ویژگی های پلیس در خیابان ها آمده اند تحت موشکافی در پی فلوید مرگ در روز یادبود و پس از آن ملی تظاهرات در مورد خشونت پلیس و آزار و بدرفتاری از مردم سیاه و سفید.

پارامونت اعلام کرد که سرنوشت طولانی در حال اجرا “پلیس” در یک بیانیه کوتاه سهشنبه: “‘پلیس’ در برترین شبکه و ما لازم نیست که هر زمان یا در آینده قصد دارد آن را به بازگشت.”

فلوید مراسم تشییع جنازه برگزار شد روز سه شنبه در هوستون و برادر خود Philonise فلوید, شهادت, قبل از کمیته قضایی مجلس روز شنبه, درخواست آن را به تعمیر سیستم عدالت کیفری.

“این سال 2020 است. به اندازه کافی به اندازه کافی است. مردم راهپیمایی در خیابان ها گفتن شما به اندازه کافی به اندازه کافی است. بود که رهبران این کشور این جهان نیاز دارد. انجام کار درست” او گفت: قانونگذاران.

فلوید کشته شد در حالی که در بازداشت مینیاپولیس افسران پلیس در 25 مه با یک درک چوین برگزاری زانو خود را در 46 سال را گردن برای بیش از هشت دقیقه است. چوین و سه همکار افسران چهره های مختلف به اتهام قتل.

در هفته گذشته, A&E اشاره کرد فلوید مرگ در برش های کوتاه “زنده PD” ماراتن و کشیدن دو قسمت جدید از این سری از آخر هفته برنامه.

“از احترام به خانواده جورج فلوید و دیگران که از دست داده اند و زندگی خود را در مشورت با بخش دنبال می کنیم و در نظر گرفتن ایمنی از همه درگیر ما را ساخته اند این تصمیم به پخش “زنده PD” این آخر هفته” این شبکه در بیانیه ای گفت.

قبل از لغو “پلیس” پارامونت کشیده فصل 33 والاتر از “پلیس” بود که به هوا در ژوئن 8.

اثر تظاهرات: ‘پلیس’ ‘زنده PD’ قسمت کشیده پس از جورج فلوید قتل و تظاهرات

فلوید مرگ است منجر به دوباره بررسی تمام مسائل مربوط به پلیس از جمله نمایشنامه های درام دیرین تلویزیون اصلی.

“پلیس” او یک پیشگام در اجرای قانون docu-سری فرمت اکران در سال 1989 در فاکس که در آن پخش برای 25 فصل است. از آن جان سالم به در برد زودتر لغو حرکت به سنبله که مجددا به عنوان برترین شبکه در سال 2018 است. آن را تا به حال شش فصل اجرا بر روی کسانی که از شبکه های کابلی.

تحت بررسی: در میان جورج فلوید تظاهرات آن زمان برای پلیس نشان می دهد تلویزیون به لغو و برای خوب است ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>