بالغ ستاره فیلم ران جرمی متهم به تجاوز جنسی از 4 زنان

بالغ ستاره فیلم ران جرمی متهم شده است با زور تجاوز به سه زن و آزار جنسی دیگری در دو رویداد جداگانه قدمت آن به سال 2014 لس آنجلس دفتر دادستان منطقه اعلام کرد.

جرمی 67 بود به اتهام سه فقره هر یک از زنای به عنف و زنای با یک شیء خارجی و یک تعداد هر یک از زنای دهان جماع و جنسی باتری دفتر دادستان منطقه گفت.

بزرگسالان بازیگر فیلم واقعی, سکس واقعی با نام رونالد جرمی هایت به اتهام تجاوز به زور 25 سال در یک خانه در غرب هالیوود در سال 2014. او همچنین متهم به تجاوز جنسی دو زن در سنین 33 و 46 در نوبت جداگانه در غرب هالیوود بار در سال 2017 و از زور تجاوز به یک 30 سال در همان نوار در 2019.

جرمی تنظیم شده است به arraigned بعد از ظهر سه شنبه و دادستان معرفی هستند که با قرار وثیقه توان در $6.6 میلیون.

دفتر دادستان منطقه نیز کاهش یافته و یک مورد دیگر در برابر او با توجه به شواهد کافی ناشی از یک حادثه در سال 2016.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده است به جرمی نماینده و دفتر دادستان منطقه برای اظهار نظر ،

در دفتر دادستان منطقه تایید تجاوز جنسی اتهامات علیه جرمی بودند تحت بررسی است.

جرمی ساخته شده یک نام برای خود در صنعت پورنو بیش از چهار دهه پیش درآمد مستعار “جوجه تیغی” و رتبه بندی شماره 1 در بزرگسالان و تصویری, اخبار,’ لیست 50 ستاره پورنو, رابطه جنسی در تمام دوران منتشر شده در سال 2002 است.

او تا به حال نقش های کوچک در فیلم های جریان اصلی و تلویزیون از جمله اصلی “Ghostbusters” Bruce Almighty,” VH1 را “سورئال زندگی” و “مرد خانواده.” او همچنین به عنوان مشاور در “شب سیاه پوست” با بازی مارک والبرگ به عنوان ستاره پورنو خنجر Diggler.

جرمی دچار آنوریسم در نزدیکی قلب خود را در سال 2013 نیاز به جراحی های متعدد که در سمت چپ او را در وضعیت بحرانی است.