آدم های نقره ای: NBA حباب برنامه ریزی ‘باید’ اما هنوز هم یک خطر

آدم نقره با اعتماد به نفس است در این طرح — که NBA 22-تیم راه اندازی مجدد در اورلاندو فلوریدا., قادر خواهد بود به تاج یک قهرمان بدون گسترش این رمان coronavirus همه گیر وادار به لغو.

“بر روی کاغذ و خرید و فروش با کارشناسان ما باید این کار” NBA کمیسر گفت: در یک بخت گشایی سلامت مجازی کنفرانس پنج شنبه بعد از ظهر.

که البته به این معنا نیست آن خواهد شد. نقره ای پذیرفته شده به عنوان مقدار کاهش به ارائه سطح خود را از اعتماد به نفس است که لیگ ندارد به انصراف از بازی در هر نقطه پس از راه اندازی مجدد در جولای 30 با هشت بازی به پایان فصل به طور منظم به دنبال برگشتی. او انتظار وجود دارد که بیشتر تست مثبت به خصوص به عنوان بازیکن و تیم پرسنل وارد این هفته برای اردوگاه های آموزشی در فلوریدا که تبدیل به یک نقطه داغ برای این ویروس است. اما نقره معتقد است که NBA را انجام خواهد داد همه چیز ممکن است برای ایجاد یک محیط امن. او گفت که او فکر می کند که بازیکنان خواهد شد امن تر در داخل حباب از خارج از آن به دلیل هشدارها و دستورالعمل — روزانه تست, تماس, ردیابی, اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک در محل.

“این بسیار حفاظت شده محیط زیست, اما دوباره این ویروس به فروتنی بسیاری از و, بنابراین من قصد دارم به بیان هر سطح بالاتری از اعتماد به نفس را از ما پس از پروتکل و ما امیدواریم که آن را با این نسخهها کار به عنوان ما آن را طراحی شده,” او گفت:.

Adam Silver
آدم نقره ایسازمان حفاظت محیط زیست

نه هر کس در هیئت مدیره. تعدادی از بازیکنان از جمله ترور Ariza Avery Bradley ویلسون چندلر DeAndre Jordan و اسپنسر Dinwiddie نمی تواند در رقابت با توجه به نگرانی های بهداشتی و یا اینکه آنها را آزمایش مثبت برای ویروس. نقره گفت: بزرگترین نگرانی این است که پس از تست اولیه و دوره قرنطینه که به شرح زیر است مثبت تر تست پاپ تا. که در آن نقطه, لیگ باید برای تصمیم گیری در یک دوره از عمل است. اگر آن را فقط یک مورد مثبت در اینجا و یا وجود دارد NBA به احتمال زیاد بازی در.

“اگر ما تا به حال هر نوع گسترش قابل توجه در همه در دانشگاه ما ما خواهد بود تعطیل دوباره,” او گفت:.

چه “قابل توجهی” دقیقا مستلزم نقره گفت که او آماده نیست به تعریف. NBA است که در حال انجام آن است. لیگ همچنین می خواهم به درک که در آن موارد مثبت هستند که از, و اگر آن را به معنای وجود یک سوراخ در حباب. این بدیهی است که متفاوت نسبت به زمانی که NBA به تعویق افتاد فصل در تاریخ 11 مارس پس از رودی Gobert آزمایش مثبت است. NBA گزارش شده و در مجموع 25 بازیکن از 351 — آزمایش مثبت از هفته گذشته.

در ماه مارس طرفداران هنوز هم حضور در بازی های, تیم, سفر بودند, آزمایش شد و به مراتب محدود تر و ویروس جدید بود برای همه.

“پس این است که بسیار متفاوت و در حال حاضر بسیار متفاوت پروتکل” نقره گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de