آدم های نقره ای: پیوستن به NBA راه اندازی مجدد بهترین راه برای بازیکنان به مبارزه با بی عدالتی اجتماعی

کمیسر NBA آدم نقره گفت: بازیکنان مخالف رفتن به اورلاندو فلوریدا., بیش از نگرانی در مورد مصرف انظار دور از زندگی ماده معاف خواهد بود بدون نقض قرارداد خود را.

اما نقره اشاره کرد اگر آنها دست به NBA راه اندازی مجدد در ماه جولای در دیزنی جهان پردیس, آنها ممکن است از دست رفته بر روی یک پلت فرم اصلی به نیروی تازه دادن به مسئله نژادی و بی عدالتی است.

در واقع نقره ای پیشنهاد کرد که به دلیل بازیکنان باید مقدار زیادی از زمان را در اورلاندو آنها را باید در “یک سری از سخنرانان در پلیس اصلاحات و چرا COVID-19 تا به حال نامتجانس تاثیر بر مردم رنگ” نقره ای گفت:.

ظاهر می شود در ESPN نقره به هیچ نشانه ای اخیر جنبش به رهبری Kyrie Irving سوال که آیا راه اندازی مجدد خواهد شد و منحرف کردن توجه از عدالت اجتماعی مسائل را تغییر دهد حباب خود طرح.

“من فقط می توانم بگویم آن را ممکن است برای همه” نقره گفت. “آن مستلزم عظیم فداکاری برای همه درگیر از جمله داوران. آن را یک وضعیت ایده آل برای تلاش برای پیدا کردن یک راه جدید ما عادی در وسط یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی با 40 میلیون بیکار و در حال حاضر با ناآرامی های اجتماعی در کشور است.

NBA
آدم نقره و Kyrie Irvingسازمان حفاظت محیط زیست کوری Sipkin

“من درک می کنم که چگونه برخی از بازیکنان ممکن است احساس آن را برای آنها نیست. این می تواند برای بسیاری از دلایل خانواده, سلامت و یا شاید احساس می کنند به آنها گفته ام به تازگی از وقت خود را صرف بهترین جاهای دیگر.”

با 22 تیم و نقره برآورد حداکثر 375 بازیکنان در دیزنی جهان برای اردوگاه های آموزشی که شروع خواهد شد در حدود 10 ژوئیه با یک راه اندازی مجدد بازکن جولای 30 و برگشتی است که می تواند تا اواسط ماه اکتبر.

“جای تعجب نیست که وجود ندارد یک سالن نمایش در میان کسانی که بازیکنان” نقره گفت. “احساس من این است که ما را قادر به کار را از طریق بسیاری از کسانی که در مسائل چند هفته آینده. ما نیز به ترتیب با بازیکنان ارتباط که در آن اگر یک بازیکن حاضر به آمدن آن را یک نقض در خود قرارداد. آن را قبول داریم.”

ایروینگ شده است رهبر جنبش برای جلوگیری از راه اندازی مجدد — با کنفرانس تلفنی با بازیکنان جمعه و شنبه و یک اطلاعیه یک ائتلاف تشکیل شده برای نگه داشتن بحث رفتن.

در بیانیه ای به ESPN ائتلاف اظهار داشت: در بخش “ما نمی خواهد فقط خفه شو و بازی برای منحرف کردن اذهان ما را از آنچه که کل این سیستم شده است مورد استفاده و سوء استفاده است.”

NBA قصد دارد هشت به طور منظم فصل بازی های کامل پلی آف — مقدار زیادی از عمل معتقد به برآورده تلویزیون های منطقه ای قرارداد.

“بسیاری از مردم با اشاره به بخش مالی این” نقره گفت. “افزایشی تفاوت میان بازی و نه بازی است که به عنوان بزرگ نیست که مردم فکر می کنم به خصوص با این هزینه قرار دادن این در. ما باید یک تعهد به NBA جامعه را امتحان کنید. جایگزین ماندن در حاشیه و که دادن به این ویروس است.

“برای این کشور, از آن خواهد شد یک فرصت است. و برای عدالت اجتماعی و مسائل آن خواهد شد یک فرصت برای بازیکنان NBA به منظور جلب توجه به این مسائل چرا که توجه جهان را در NBA و اورلاندو, فلوریدا., اگر ما می توانید این را خاموش بکشد. این یک فرصت منحصر به فرد برای پاسخ به جورج فلوید را مرگ.”

پورتلند ستاره Damian Lillard ظاهر می شود به عنوان یک مهمان در ESPN گفت: او پاره شده است.

“تا آنجا که به نژادی و بی عدالتی است که در آن بسیاری از مبارزه است” Lillard گفت. “لیگ ما ساخته شده است تا بسیاری از آفریقایی-آمریکایی ها — اکثریت — و بسیاری از قلب ما است که با مردم ما و ذهن ما است. ما احساس می کنیم باید بخشی از آن است. وجود دارد بسیاری از بچه ها میاد بیرون و گفت: شاید ما باید متمرکز است که به جای نگرانی در مورد پریدن به این فصل است. اما در انتهای دیگر ما حمایت مالی برای خانواده ما و بسیاری از جوامع ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de