آدم امین ارائه قلبی خداحافظی به ex-ESPN همکاران

افزایش ورزش ستاره تلویزیونی آدم امین — که به تازگی در سمت چپ ESPN برای Fox Sports به عنوان گزارش شده توسط پست اندرو Marchand — تحویل قلبی در توییتر وداع در روز چهارشنبه به همکاران سابق خود.

اما از آن زمان او در حالی که برای او به به با تشکر از yous.

33-year-old امین اول عذرخواهی برای “narcisstic تن” این پیام را به tweeting که هر چند او “هیجان زده” و “افتخار” به کار برای Fox Sports او نبوده است در خلق و خوی جشن به دلیل مبارزات دیگران رفتن را از طریق در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“در آن دوران احساس آن را در طعم و مزه فقیر به یک پیروزی دامان زمانی که در طی این بار عجیب و غریب بسیاری وجود دارد که ممکن است خیلی به شادی در مورد” امین توییتی. “که گفت: من واقعا امیدوارم که هر کس قادر به کشف خود لنت نقره ای.”

امین که استخدام شد توسط ESPN در سن 24 در سال 2011 نقل مکان کرد تا صفوف به سرعت. او در پنج شنبه شب کالج, فوتبال زنان چهار نهایی و همچنین نام NBA و بازی MLB. این شبکه گفت: در سال 2016 که امین فقط خجالتی از خود 30th birthday, جوانترین تا کنون به اعلام سال جدید روز بزرگ شش بازی زمانی که او به رادیو ندای فیستا باول.

امین توییتی که او سپاسگزار برای ESPN “تصمیم سازان” که در زمان یک جوان پخش و ادامه داد: از اعتماد کردن به او برای رسیدگی به فرصت های جدید است. او همچنین تشکر بسیاری از مردم او را با گفته آنها شد بیش از همکاران.

“آنها شد صدایی تخته و خواص اسلحه به سقوط و شانه به گریه در” امین توییتی. “از طریق هر دو پیروزی و تراژدی آنها به دوستان و خانواده.”

امین که گفت زندگی خود را “زمان سخت به نوبه خود برای بهتر” هنگامی که او را استخدام کرد, ESPN همچنین تشکر از مخاطبان که گوش به بازی های مختلف به نام او در طول زمان خود را با این شبکه گفت: “امید آن همچنان ادامه دارد.”

“سنتی پخش هیچ مناسب به نظر می رسد در اینجا” او هنوز توییتی. “بنابراین برای تمام هم تیمی های من و همه شما ممنون نه بزرگ سال است. آن شده است یک امتیاز. SportsCenter بعدی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>