پرهیز فقط ؟ با نفوذ تگزاس آماده برای مرحله نهایی مسابقات بیش جنسیت اد در مدارس

AUSTIN تگزاس — برای اولین بار در دو دهه ایالت تگزاس هیئت مدیره آموزش و پرورش است که میله میله برای ایجاد تغییرات به آن آموزش مسائل جنسی درسی تحریک به احتمال زیاد مرحله نهایی مسابقات بین محافظه کار و لیبرال دولت در ایران ،

آخرین تجدید نظر برای سلامت استانداردهای آموزش و پرورش شد و در سال 1997 و خیلی از بحث است که انتظار می رود به حول مسائل از بارداری گرایش جنسی و هویت جنسیتی.

هیئت دولت برگزاری اولین جلسه عمومی در شماره دوشنبه با رای نهایی در این تغییرات در ماه نوامبر.

هر چه استانداردهای آموزش و پرورش هیئت مدیره را انتخاب می کند می تواند پیامدهای فراتر از آنچه تگزاس دانش آموزان یاد بگیرند. دولت استانداردهای برنامه درسی راهنمای آموزش در مدارس و ناشران با استفاده از این استاندارد برای نوشتن کتاب های درسی برای ارائه به هیئت دولت. به دلیل حجم از کتاب درسی بازار در تگزاس دولت جدید استانداردهای بهداشتی در حال انتظار برای نفوذ در آنچه ناشران شامل آموزش های جنسی موضوعات و می تواند بر آنچه که دانش آموزان یاد بگیرند که در کشورهای دیگر.

چه بازگشایی مدارس خواهد شد مانند: برنامه ریزی روز, صفحه اصلی, بیشتر, آموزش آنلاین, بسیاری از شستن دست

تگزاس قانون نیاز به مدارس است که آموزش جنسی به ترویج پرهیز به عنوان رفتار مطلوب برای دانشجویان مجرد. بسیاری از کسانی که در درس های در حال تنزل به راهنمايی و دبيرستان.

پیشنهاد تجدید نظر باقی می ماند متمرکز بر پرهیز اما برخی از گروه های فشار برای یک مطلب جامع و کامل آموزش رابطه جنسی در برنامه درسی. تغییرات هنوز هم می آیند و آن را به هیئت دولت برای تعیین اینکه آیا دانش آموزان باید یاد بگیرند که بیشتر و معرفی به موضوعات پیش از آن.

کار برنامه درسی گروه های ساخته شده از مسئولان مدرسه معلمان و کارشناسان بهداشت و درمان شروع به انجام این پیش نویس تجدید نظر به استانداردهای سپتامبر گذشته.

توصیه می شود تجدید نظر است که قبل از هیئت مدیره جمعه شامل کلاس پنجم یادگیری در مورد لقاح و دانش آموزان کلاس ششم در حال تدریس در مورد مقاربت جنسی. دانش آموزان می توانند در مورد اثربخشی و ناکارآمدی پیشگیری از بارداری در هفتم و هشتم کلاس که نیست آموخت تا دبیرستان تحت استانداردهای موجود.

در حال حاضر پیش نویس این بازنگری را شامل نمی شود هر گونه اطلاعات در مورد گرایش جنسی و یا هویت جنسیتی.

اکثریت قریب به اتفاق تگزاس مدارس — بیش از 80 درصد — آموزش پرهیز تنها مواد و یا ارائه هیچ آموزش جنسی در همه.

Austin در میان 17 درصد از تگزاس مدارس است که آموزش “پرهیز-plus” که شامل آموزش روش های جلوگیری از بارداری و بیماری های مقاربتی. در ماه اکتبر مدرسه مدیره به اتفاق آرا تصویب گسترش آن درسی که شامل آموزش دانش آموزان ابتدایی در مورد گرایش جنسی و هویت جنسیتی.

کسانی که فشار بیشتر تغییر می گویند یک مطلب جامع و کامل آموزش رابطه جنسی مورد نیاز است در یک دولت با یکی از بالاترین نرخ بارداری نوجوانان و بالاترین نرخ تکرار بارداری نوجوانان در سراسر کشور.

کتی میلر رئیس تگزاس آزادی شبکه یک لیبرال دیده بان گفت که در مقایسه با استاندارد فعلی او می بیند “پیشرفت قابل توجهی” در پوشش پیشگیری از بارداری و بیماریهای مقاربتی پیشگیری از عفونت. میلر گفت: از جمله تغییرات مهم هستند چرا که حدود 60 درصد از سالمندان دبیرستان می گویند آنها در حال حاضر به حال رابطه جنسی, بسیاری از محافظت نشده.

اما میلر گفت که او هنوز هم می خواهد برای دیدن گرایش جنسی و هویت جنسیتی موجود در استاندارد.

بیشتر: سیاست ممکن است نوار فراجنسیتی دانش آموزان از مدارس کاتولیک در اروپای مرکزی و جنوب ایندیانا

“بسیار تغییر کرده است و جهان در تگزاس در بیش از دو دهه پس از سال 1997 استانداردهای تصویب شد” میلر گفت. “ازدواج همجنسگرایان قانونی است در سراسر آمریکا و همانطور که از هفته گذشته LGBTQ مردم در حال حاضر محافظت از تبعیض. این امر می تواند یک فاجعه اگر جدید استانداردهای بهداشتی همچنان به چشم پوشی از وجود تجاوز به دانش آموزان در کلاس های درس ما امروز.”

ریکاردو مارتینز مدیر عامل شرکت برابری تگزاس یک تجاوز گروه حمایت گفت: برنامه درسی می تواند به عنوان یک پنجره زمانی که آن را معرفی می کند و این فرصت را به درک تجارب و دیدگاه کسانی که دارای های مختلف قرار گرفته است.

“بنابراین برای همسالان خود, آن را بسیار مهم برای آنها به انسانیت تجربه جوانان LGBTQ اما همچنین آنها را به توسعه همدلی و دلسوزی و درک برای همسالان خود,” او گفت:.

محافظه کار گروه حمایت تگزاس ارزش می خواهد برای ادامه به پرهیز متمرکز برنامه درسی به عنوان به خوبی به عنوان برخی از مطالب پیشنهادی برای حذف قرار داده و از جمله تاکید بر روابط سالم خصوص ازدواج و نقاط عطف رشد جنین از لقاح از طریق تولد گفت: Mary Elizabeth قلعه مشاور سیاست.

قلعه گفت: این گروه مخالف هر گونه گسترش برنامه درسی است که عبارتند از هویت جنسیتی و گرایش جنسی.

“حتی اگر ما به پایان این روند آن است که نه بیش و بنابراین ما هنوز هم نیاز به مطمئن شوید که اعضای هیئت مدیره فهمم چرا پدر و مادر در سراسر کشور نمی خواهند که نوع آموزش و پرورش برای فرزندان خود” قلعه گفت. “چه چیزی در خطر است پدر و مادر از دست دادن حقوق خود را به دانستن آنچه که کودکان خود را در حال تدریس است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>