فقدان جزئی بازی های لیگ برگ یک سوراخ در بیس بال روح

من بیس بال مرد صادقانه میگویم. من پنج سال در کسب و کار sportswriting من بیشتر تحت پوشش کالج ورزشی — سنگین hoops کالج و سپس کالج, فوتبال, هر دو دانشگاه آرکانزاس و غرب نقطه. که نیست یک انتخاب من ساخته شده لزوما فقط از آن بود که چگونه همه چیز زده شده بود ،

سپس در بهار سال 1994 وارد یک هدیه من را دیدم. من مشغول به کار بود, برای, برسی, Times Herald-ثبت روزنامه در اواسط دره هادسون و به میان ما کاهش یافته میگیرد هدیه: دو وابسته به تیم بیس بال و دو با نام تجاری جدید استادیوم. دره هادسون مرتدان یک رنجرز تگزاس وابسته بودند راه اندازی فروشگاه در Fishkill n. y. فقط در سراسر رودخانه است. و نیوجرسی کاردینالز سنت لوئیس به عنوان پدر و مادر در حال حرکت بودند به Skylands پارک در آگوستا, N. J.

و آن اتفاق افتاده است نمی تواند در یک زمان بهتر است. MLB صاحبان و بازیکنان بودند در یک تصادف از خودسوزی که به اوج رسیدن در یک اعتصاب در اوت. 12. طرفداران بیس بال منزجر شدند با کسانی که در جنگ احزاب اما نه با بیس بال: شب پس از شب که تابستان از 4000 یا بیشتر مردمی بسته بندی شده هر دو ballparks. آنها آمدند برای kitschy مسائل اطمینان حاصل کنید: scoreboard جلوه های صوتی (توفنده شیشه بود که همیشه یک ضربه بزرگ) و عجیب و غریب مسابقه هر شب در آن دو طرفداران خواهد چرخش در اطراف یک خفاش تا آنها سرگیجه و سعی کنید به ضرب و شتم هر یک از دیگر به پایه اول بدون سقوط ، آن مطمئن به نظر می رسید بسیاری از مردم با داشتن مقدار زیادی از سرگرم کننده در هر شب.

و مرد من بود در مقابل خط. نوشتن بیس بال تر از من تا کنون تصور: این everydayness از آن فهرست اسامی متلاشیکننده با داستان مدیران مایل به صحبت تا زمانی که شما فرار از نوار و نوت بوک صفحات.

Bump بخواهد موفق مرتدان. سال قبل از دست انداز (Maury پسر) بوده است Sports Illustrated پوشش موضوع به عنوان یک جوان phenom و من به یاد داشته باشید درخواست او را یک روز در ستاره شرق که چگونه بسیاری از نسخه هایی از این مجله او را در منزل نگهداری می شوند. او به من نگاه کرد مثل من می پرسید در مورد آنتن به آرامی در حال رشد از گردن خود و سپس لبخند زد.

“پسر” او گفت:, “شما باید ذخیره کنید که یکی برای یک روز بارانی. شما نیاز دارید که یک شب هنگامی که از آن باران و شما [بوق] برای نوشتن در مورد.”

MCU Park
طیف پارکAnthony J. باعث تخریب جهانی

چه کسی می تواند استدلال می کنند با صدا, توصیه های عملی که می خواهم ؟ اما هر روز یک ماجراجویی جدید می خواهم که.

یک شب دوستان من پیت دهانه (Caldera) که در حال حاضر را پوشش می دهد یانکی ها برای برگن ضبط شد اما در مرتدان ضرب و شتم که تابستان خواسته شد تیم های رادیویی مرد لایحه روگان به نشستن در یک زمین باز یافته — اما نه در صدای خود را. پیت می کند بزرگترین باب مورفی تقلید شما تا کنون شنیده ام. خوب این بود که پس از اعتصاب تا به حال وجود داشته است برخی از بزرگ لیگ ballwriters که می خواهم ساخته شده بازحمت حرکت کردن که شب بود اما شروع به سر منزل پس از گرفتن آنچه آنها نیاز است. آنها تا به حال بازی در رادیو و مقدس وای باب مورفی در حال انجام بازی و دفتر من خواهد مرا بکشد اگر من از دست این داستان. و به عنوان آنها آمد خروشان به رادیو غرفه آنها را دیدم هیچ مورفی.

گفتم پیت بود که احتمالا شادترین روکش ،

اما هر روز همین بود. بسیاری از این بازیکنان می دانستند که آنها هرگز خر خر کردن bigs اما آنها با آن خوب آنها قدردانی کرد. کاردینالز آغاز شده فصل اول-پایه جوخه Sal Bando جونیور (پسر, پیر قهرمان یک کاپیتان) و مایک تیلور بود که استن Nicole بزرگ-grandnephew. آنها نیز هر دو بزرگ سرایان با برخی از داستان های شگفت انگیز برای گفتن. من ضامندار بر روی کاردینالها و تحت پوشش آنها را در خود پیروز جاده به نیویورک-پن لیگ. من تحت پوشش یک بازی حذفی در جمستون از یک برآمده فشار جعبه به خود جلب کرد که ناپاک توپ مانند پشه هزینه کامل تحریک شب مثل Max رحمت در “طبیعی” اجتناب از یک تیرانداز از خفا شات پس از دیگری.

کاردینالز ندارد به سفر در دور نهایی برابر Auburn چون Astros’ زمینه برنامه ریزی شده بود به پاره کردن و جایگزین آنها قرار داده نمی کردن توپ مخرب یک هفته. بنابراین کارت های برنده این عنوان در Skylands و جشن بود و هر بیت به عنوان خشن به عنوان هر گونه بزرگ-لیگ باشگاه وانجمن ایم پس.

خنده دار, هر چند: چند روز بعد من یک تماس از تونی توره کارت’ GM. او می خواست به دانستن آنچه که من حلقه انگشت اندازه بود. من تا به حال به توضیح به عنوان لطف به عنوان امکان پذیر است که آن را نامناسب خواهد بود برای من به راه رفتن در اطراف با قهرمانی bling در انگشت من. اما من قدردانی از او پرسید.

که یک مرد داستان از یک فصل از لیگ کوچک توپ. وجود دارد بسیاری از هزاران نفر از دیگران هیچ یک از آن خواهد شد گفت: تابستان امسال با جزئی لیگ تعطیل با تشکر از coronavirus. که تکه ای از اخبار که صدمه دیده قلب من وقتی که می آمد در هفته گذشته — و واقعا باعث می شود من قسمت مساوی غمگین و خشمگین که من می دانم که راب مانفرد را بیشتر و بیشتر از این داستان برای همیشه ناپدید می شوند.

جزئی تغذیه لیگ بیس بال روح ، و بیس بال روح چیزی است که می تواند با استفاده از توجه به همان اندازه که ممکن است این روزها.

Vac Whacks

اگر شما می خواهید یک درک کامل از بیس قرن کار طولانی نزاع و به نظر می رسد زمان مناسبی برای کشف که رک و پوست کنده — از آن است که ارزش خواندن یا بازخوانی — جان Helyar را “دفاع از قلمرو” که چه چیزی می تواند یک موضوع خشک و به آن مقدار شگفت انگیز از زندگی عمق و مهم تر از متن.


در هر حال حاضر و دوباره ما را بررسی کنید در با ما رفیق جی هورویتز پادکست این هفته است goodie: جی و سرسخت متس فن (و بله،, راه, قفسه بالا بسکتبال پخش) مایک Breen.


رفتن اونا در میشیگان دن Villari!


پدر من بازی رکورد Carl Reiner و مل بروکس خود را انجام می دهند از 2000 سال کمی که اغلب شیار عینک صاف است. هیچ کس تا کنون ساخته شده پدرم خنده سخت تر حتی زمانی که او راست ، موفق باشید آقای Reiner.

ضربت سخت زدن پشت در واتس

پت Proietti: من با شما موافقم در تجلی شخصیت در پشت یانکی ماکت کشباف به خصوص شماره 3 و شماره 4. من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که در آینده دوم رخ می دهد و او را تنها No. 1 در پشت او ردا.

Vac: اگر من یک بیلی مارتین شوخی در اینجا است که من خرید یک میلیون سال در برزخ?


فرانک جوردانو: من درک نمی کنم که چگونه وجود دارد نه بیشتر خشم بیش NL با استفاده از DH. من برای یک, را نمی خواهد, تماشای بیس بال دیگر هیچ. این واقعی نیست بیس بال. من شده اند با تکان دادن سر من از سال 1973 هنگامی که ران بلومبرگ پا به مورد جعبه. که در آن تمام NL طرفداران ؟

Vac: من استفاده می شود به سمت راست وجود دارد در کنار شما, فرانک, اما, تماشای بی پایان string بی فایده و بیچاره کوزه سعی کنید به آمار … ما نیاز نیست هر روز بازیکنان را یک به نوبه خود بر روی تپه شغلی که برای آنها ندارد و حتی حداقل مهارت است. چرا باید از آن راه دیگری در اطراف ؟


@drschnip: به عنوان یک دانشگاه پنسیلوانیا آلوم من می خواهم برای گفتن Whartongate ما بود بهترین لحظه پس از بن فرانکلین تاسیس مدرسه در سال 1740.

@MikeVacc: اگر اندرو Marchand را بازگویی این داستان در پست این هفته را ندارد شما مشتاق برای هر چیزی می تواند اتفاق می افتد-امروز-و-احتمالا-خواهد متس از بابی ولنتاین شما فاقد آن هستند خاص پرماجرا ژن است.


لغزش Mahoney: در ستون خود را یکشنبه گذشته در کوتاه فصل شما را فراموش کرده 1919 استنلی جام لغو شد پس از پنج بازی به دلیل آنفولانزای همه گیر. سیاتل کلان شهر از PCHL و Montreal Canadiens از NHL بسته بود در دو بازی (با یکی دیگر از بازی در پایان بدون گل در کراوات) زمانی که سری نامیده می شد.

Vac: و سیاتل تا به حال به صبر تمام این دهه به یکی دیگر از نرم افزار در جام. در حال حاضر همه ما نیاز داریم به نام جدید تیم توسعه وجود دارد و ما می توانید ما ریشه علاقه درآمده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de