که در مورد همسر در حال اجرا: 72 درصد از دموکرات ها در ایالات متحده آمریکا امروز نظرسنجی می گویند آن را ‘مهم’ بایدن انتخاب کنید از رنگ

هفت نفر از 10 دموکرات ها در ایالات متحده آمریکا امروز/Suffolk نظرسنجی می گویند آن است که برای آنها مهم است که presumptive نامزد جو بایدن میدارد یک زن از رنگ خود را به عنوان همسر در حال اجرا در دموکراتیک ریاست جمهوری بلیط این سقوط.

یک سوم از دموکرات ها در میان سیاه پوستان و سفید پوستان آن را “بسیار مهم است.”

پتانسیل مدعی است که تولید بیشترین شور و شوق به عنوان معاون ریاست جمهوری نامزد در میان افراد مورد بررسی در کالیفرنیا سن. کامالا هریس به دنبال سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز و ماساچوست ایالت الیزابت وارن. بسیاری از امکانات دیگر بنا به گزارش ها در حال بررسی توسط بایدن با کمپین آشنا نیستند به اندازه کافی امتیاز توسط بسیاری از افراد مورد بررسی.

این نظرسنجی تا به حال برخی از اخبار مأیوس کننده برای زمان معاون رئیس جمهور مایک پنس. جمهوری خواهان با نزدیک به 2-1 نمی خواهد نگران اگر رئیس جمهور تهمت ریخته پنس از ایران بلیط به نفع سابق سازمان ملل متحد سفیر نیکی هیلی: 11% خواهد بود “هیجان زده” و 35% را پیدا کنید که حرکت “قابل قبول است.”

فقط 21 درصد گفت: از آن خواهد بود “قابل قبول نیست” و 6 درصد گفت: آنها خواهد بود “عصبانی است.” یکی دیگر در چهار مردد هستند.

شما ثبت نام برای رای دادن ؟ بررسی وضعیت خود را ثبت نام کنید

آیا تهمت است و با توجه به در نظر گرفتن که در مرحله روشن نیست اگر چه سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی جان بولتون در, پرفروش “اتاق که در آن اتفاق افتاده است,” می گوید که یک ایده به اعتقاد او در حال ترویج پشت صحنه توسط Jared کوشنر و Ivanka Trump.

در هر صورت بایدن در بازار برای یک معاون ریاست جمهوری نامزد که او وعده داده است خواهد بود ، او گفت: او را اعلام انتخاب خود را در اطراف Aug. 1.

بایدن به نظر می رسد برای او بایدن: در اینجا زنان تحت بررسی به عنوان معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر

در میان دموکرات ها 35 درصد گفت که “بسیار مهم” به آنها که خود را در حال اجرا همسر یک زن از رنگ; یکی دیگر از 37 درصد گفته “تا حدودی مهم است.” تنها 26 درصد گفته “خیلی” یا “اصلا” مهم است.

“این قطعا نیاز به یک زن و رنگ به نمایندگی از آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر گفت:” سحر نیومن, 56, یک دموکرات از Barnum, مینه سوتا بود که به نام در این نظرسنجی. او گفت: یا هریس یا آبرامز خواهد بود “قوی و موثر” انتخاب.

در نظرسنجی نامزدی یک زن از رنگ مهم تر بود به سفید پوستان از سیاه پوستان است. هفتاد و پنج درصد از سفید پوستان گفت که بسیار یا تا حدودی برای آنها مهم; 60% از سیاه پوستان که در زمان مشاهده. به طوری که 81 درصد از اسپانیایی ها.

در میان دموکرات ها زیر 25 85 درصد آن را به نام بسیار یا تا حدودی مهم نسبت بالاتری از میان رای دهندگان مسن تر.

این نظرسنجی از 345 دموکرات و 287 خواهان گرفته شده توسط تلفن ثابت و تلفن همراه روز شنبه از طریق شنبه. حاشیه خطا برای دموکراتیک نمونه به علاوه یا منهای 5.3 درصد; جمهوریخواهان نمونه آن است 5.8 امتیاز.

ایالات متحده آمریکا امروز نظرسنجی: بایدن وسیعتر خود را منجر شود اما تهمت نگه می دارد و لبه در شور و شوق

در میان امکانات:

  • هریس از جامائیکا و مهاجران هندی تولید شده ترین و هیجان و سراسر نژادی خطوط: 41 درصد از سفید پوستان و 32 درصد از سیاه پوستان گفت: آنها خواهد بود “هیجان زده” توسط او انتخاب است. به طور کلی یکی دیگر از 33% به نام او “قابل قبول;” 12% گفت که او خواهد بود “قابل قبول نیست.”
  • آبرامز که آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان یک “هیجان انگیز” انتخاب 20 درصد از سفید پوستان و 27 درصد از سیاه پوستان است. در میان همه دموکرات 29 درصد گفته او “قابل قبول” و 10% “قابل قبول نیست.”
  • ماساچوست ایالت الیزابت وارن که سفید دیده می شد به عنوان “هیجان انگیز” 33 درصد از سفید پوستان و 15 درصد از سیاه پوستان است. به طور کلی 38 درصد گفته او “قابل قبول است.” اما 19 درصد به نام او “قابل قبول نیست” بالاترین امتیاز منفی هر یک از 11 نام در این نظرسنجی مختصر و مفید.
  • سابق اوباما در سازمان ملل متحد سفیر سوزان رایس که سیاه دیده می شد به عنوان “هیجان انگیز” 20 درصد از سفید پوستان و 24 درصد از سیاه پوستان است. در میان همه دموکرات 35% گفت که او خواهد بود “قابل قبول” و 10% گفت که او خواهد بود “قابل قبول نیست.”
  • آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین است که آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان یک “هیجان انگیز” انتخاب 16 درصد از سفید پوستان و 25 درصد از سیاه پوستان است. به طور کلی 28% به نام او را “قابل قبول” و 7% “قابل قبول نیست.”
  • میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer که سفید دیده می شد به عنوان “هیجان انگیز” 16 درصد از هر دو سیاه پوستان و سفید پوستان. او دیده می شود به عنوان “قابل قبول” 38 درصد به طور کلی و “قابل قبول نیست” 14٪.

پنج سایر نامها شدند در این نظرسنجی اما اکثریت پاسخ دهندگان گفته اند که نمی دانم به اندازه کافی در مورد آنها را به یک نظر. آنها شامل فلوریدا در کنگره وال Demings ایلینوی بهداشت ، Tammy Duckworth, ویسکانسین بهداشت ، تمی بالدوین, New Mexico رژیم صهیونیستی است. میشل Lujan گریشام و کالیفرنیا در کنگره کارن باس.

البته انتخاب بلیط خواهد احتمالا هر انتخاب بسیار بهتر شناخته شده و سریع است.

یعقوب Walker, 44, یک مدرسه مدیر و مستقل رای دهندگان از Auburn, California بود که آرای هشدار داد در برابر انتخاب کسی که “بیش از حد رادیکال.” مستقل او قصد دارد به رای بایدن.

“اگر شما تا به حال کسی در بلیط بود که فقط یک فتنه – شما می دانید چگونه به خلاص شدن از پلیس و یا چیزهایی مانند آن – که آن را بسیار سخت خواند و گفت: یادآوری خواه بلیط در سال 2008. “من تو را دیدم سارا پیلین در مک کین بلیط. بزرگ او یک زن اما او تنها بود نه شخص من می خواهم برای تبدیل شدن به رئیس جمهور است.”

وی بایدن برای انتخاب کسی که “اگر آنها شد رئیس جمهور می تواند یک uniter همچنین از ملت ما است.”

2020 کمپین: بایدن کمپین مرتکب به سه بحث رد تهمت تیم را بیشتر به عنوان ‘انحراف’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de