Abdulmanap Nurmagomedov پدر UFC را Khabib مرده در 57 از coronavirus عوارض

Abdulmanap Nurmagomedov MMA مربی و پدر سبک وزن UFC قهرمان Khabib Nurmagomedov درگذشت, با توجه به رمضان قدیروف رئیس جمهوری روسیه در جمهوری چچن روز جمعه. او 57 بود.

سالمند Nurmagomedov درگذشت به علت آسیب های مغزی ناشی از سکته مغزی بعد از قرارداد coronavirus با توجه به خروجی RT. در اواخر ماه ژوئن Khabib نشان داد که پدرش همچنان در وضعیت بحرانی در بخش اورژانس بيمارستان مسکو بیمارستان. Abdulmanap تشخیص داده شد با رمان coronavirus در اوایل مارس و بعد از آن تا به حال سکته مغزی قرار داده است که او در حمایت از زندگی و برای یک هفته.

“دوستان من آموخته اند که اخبار غم امروز که Abdulmanap Nurmagomedov گذشت” قدیروف نوشت: در تلگراف در هر Tass.com. “از طرف همه مردم چچن را تمدید تسلیت صمیمانه به خانواده Abdulmanap Magomedovich [Nurmagomedov].

“او جدا با ما داشتن پشت خود نام خوب و آورده مناسب و معقول نسل است.”

Abdulmanap کمک آموزش و ساخت مشاغل دیگر و آینده Dagestani مبارزان از جمله سبک وزن UFC مدعی اسلام Makhachev و شکست نخوردگان UFC تازه وارد – و برادرزاده – عمر Nurmagomedov. عمر است که مجموعه خود را به هشت ضلعی اولین روز 25 جولای در ابوظبی.

“ما از دست داده ایم ما فقرات” علی Abdelaziz, Khabib مدیر ESPN گفت: در روز جمعه. “او یک پدر و مربی برادر یک آیکون. چیزهایی که هرگز همان خواهد بود و بدون او.”

“از دست دادن یک پدر و یک مربی و یک اختصاص داده شده به حمایت از ورزش” قهرمان سابق UFC Conor McGregor — یک رقیب Khabib Nurmagomedov — در توییتر نوشت. “تسلیت و استراحت در صلح Abdulmanap Nurmagomedov.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de