Aaron Rodgers شد شگفت زده و هیجان زده شده توسط هکرها’ اردن عشق انتخاب

Aaron Rodgers در زمان بالا جاده امید بستن به انتقاد از هکرها برای تهیه پیش نویس خود را بالقوه در آینده جایگزین و در عین حال هنوز هم صحبت ذهن خود را. در نظرات پس از خلیج سبز با استفاده از دور اول انتخاب کنید (26th کلی) در یوتا دولت کارفرمایی اردن عشق راجرز گفت: او را درک انتخاب کنید اما آن را می پذیرد او را گرفتار کردن گارد.

“به طور کلی واکنش در ابتدا تعجب” راجرز گفت: در یک کنفرانس تلفنی در روز جمعه. “مانند بسیاری از مردم نمی خواهید به من می گویند هیجان زده شد توسط انتخاب کنید. اما شما را در درک این سازمان است و تفکر نه تنها در مورد در حال حاضر, اما آینده است. من که احترام. من درک می کنم تمرکز خود را و طرز فکر خود را. آنها فکر می کردند او یک استعداد بزرگ آنها تا به حال برای رفتن و گرفتن از او.”

راجرز 36 کاهش یافته است می گویند اگر این انتخاب را ایجاد انگیزه در او. انگیزه او در حال پخش است در سطح بالا و کمک به هکرها نفع خود بازی. او هنوز هم امید به بازنشستگی یک Packer – “بدیهی است که چیزی است که بسیار مهم برای من است” به هشت-زمان Pro کاسه و دو بار MVP گفت: — اما اعتراف به وجود آمده می تواند یک زمان او ممکن است به جاهای اگر او نمی خواهید به بازنشسته زمانی که حق رای دادن می خواهم او را به. او هنوز هم می خواهم به بازی به 40.

Aaron Rodgers
Aaron RodgersAP

“آنچه من می توانم کنترل است که چگونه من بازی و ساخت که تصمیم گیری در برخی از نقطه بسیار سخت یک” راجرز گفت. “اگر وجود دارد می آید یک زمان وقتی که من احساس می کنم مثل من می توانید بازی در سطح بالا و بدن من احساس بسیار خوبی دارد و دیگر بچه ها که رفته اند و در جاهای دیگر.”

به عنوان برای عشق راجرز گفت: این دو صحبت کرد و روز بعد از انتخاب و او قصد دارد برای ایجاد یک رابطه قوی با او بود و او با همه دیگر پشتیبان quarterbacks او با بازی در طول زندگی حرفه ای او.

“من تا به حال یک رابطه بزرگ در طول سال با آن بچه ها و انتظار می رود به همان نوع از رابطه با اردن” راجرز گفت. “دوباره او بپرسید به پیش نویس توسط هکرها. او مقصر نیست در همه. او فقط در آینده هیجان زده در مورد این فرصت. ما تا به حال یک گفتگو روز پس از تهیه پیش نویس و من هیجان زده به کار با او. او به نظر می رسد واقعا خوب بچه ها با سر بر روی شانه های او. ما تا به حال برخی از مکالمات خوب.”

راجرز گفت: وضعیت متفاوت است از برت Favre نهایی سال با هکرها پس از او فراخوانده شد چرا که Favre اشاره شد در مورد بازنشستگی در حالی که راجرز ابراز تمایل به بازی به صورت چند فصل گذشته نهایی چهار سال دیگر قرارداد خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>