آرون راجرز ‘تعجب’ با انتخاب اردن عشق می گوید بازنشستگی با هکرها ممکن است به یک واقعیت’

در اوت. 30, 2018, Aaron Rodgers کردم در یک کنفرانس تلفنی به بحث در مورد چهار سال $176 میلیون تمدید قرارداد است که بر روی کاغذ – تا به حال او را در سبز و طلا از طریق سن 40 سالگی. او اغلب از تعهد و میراث اما او نیز باقی مانده ریشه با واقعیت تلخ چگونه کار خود را شروع: پیش نویس با Brett Favre هنوز هم در این فهرست هستند.

“من می خواهم به بیرون بروید و اثبات کند که من هنوز نخبگان پرداخت کننده در این لیگ و اگر من انجام است که پس از آن من احساس خوبی در من این فرصت را به پایان زندگی حرفه ای من در خلیج سبز” هکرها کارفرمایی گفت: در سال 2018 است. “اما من قطعا نه متکبر در طرز فکر است که آن را هرگز به من رخ می دهد. این اتفاق افتاد به Favrey آن اتفاق می افتد به هر یک از ما.”

در ماه آوریل فقط خجالتی از 20 ماه پس از راجرز را امضا کردند که قرارداد هکرها معامله شد تا در دور اول این پیش نویس را به ایالتی یوتا کارفرمایی اردن را دوست دارم.

NFL رکورد بینی: خواهد Aaron Rodgers منجر Green Bay بازگشت به NFC شمالی عنوان?

بیشتر: هکرها QB اردن عشق آرام ابراز وجود مشهود در زمان فاجعه و پیروزی

راجرز اذعان کرد که همسرم از خانه با بقیه کشور او شگفت زده شد و کمتر از هیجان با انتخاب از عشق تا حد زیادی به دلیل آن را به معنای راجرز ممکن است پایان کار خود را به عنوان یک عضو از هکرها.

“این است که قطعا گفتن در این نقطه است که واقعا چیزی است که خارج از کنترل” راجرز گفت: در یک کنفرانس تلفنی جمعه. “آنچه من می توانم کنترل است که چگونه من بازی و ساخت که تصمیم گیری در برخی از نقطه بسیار سخت یکی.

“شما می دانید اگر من به بازنشسته در سازمان برنامه زمانی پس از آن تصمیم گیری آسان است. اما اگر می آید که در آن من احساس می کنم هنوز هم می تواند بازی در سطح بالا و بدن من احساس بسیار خوبی به شما می دانم که پس از آن وجود دارد دیگر بچه ها که رفته اند و در جاهای دیگر.”

راجرز البته آن را دیدم دست اول زمانی که هکرها معامله Favre به New York Jets برای روشن شدن مسیر برای او در اوت 2008.

“من فکر می کنم آن را بیشتر تعجب از انتخاب بر اساس احساسات خود من مایل به بازی به من 40s و واقعا تحقق است که آن را تغییر controllables کمی چون تا آنجا که من احساس اعتماد به نفس در توانایی های من و آنچه من می توانم انجام آنچه که ما می توانید انجام وجود دارد برخی از عوامل که خارج از کنترل” راجرز گفت.

“و من صادقانه تمایل به شروع و پایان با همان سازمان فقط به عنوان آن را با بسیاری از بازیکنان دیگر در طول سال ممکن است به یک واقعیت در این نقطه است. و تا آنجا که من درک سازمان و چشم انداز آینده و مایل به مطمئن شوید که آنها در حال فکر کردن در مورد این تیم در حال حاضر و پایین خط و من احترام که در همان زمان من هنوز هم این باور را در خودم و یک تمایل قوی برای بازی به من 40s. و من فقط مطمئن شوید که چگونه است که همه با هم کار می کند در این نقطه است.”

راجرز بنادر بدون احساسات بد نسبت به عشق و گفت: او به جلو نگاه به توسعه رابطه خود را, اما او تصریح کرد: یک نکته ای که هکرها مدیر کل برایان Gutekunst و سر مربی مت LaFleur پست-پیش نویس – که دو بار با ارزش ترین بازیکن نمی نیاز به هر گونه انگیزه اضافی برای انجام از یک نسخه پشتیبان تهیه کارفرمایی.

شاید از همه مهمتر راجرز نیست بیان خشم نسبت به انتخاب عمومی – hearkening خود را تا سال 2018 تمدید تماس بگیرید زمانی که او اشاره کرد این است که Gutekunst کار برای تصمیم گیری در بهترین منافع تیم است.

“من درک می کنم” راجرز گفت. “سازمان است و تفکر نه تنها در مورد وجود دارد اما در مورد آینده است. و من با احترام به آن. من درک می کنم که تمرکز خود را و طرز فکر خود و بدیهی است که آنها فکر می کردند که او یک استعداد بزرگ است که آنها نیاز به رفتن به بالا و گرفتن او را.

“بنابراین من می خواهم گفت به طور کلی شگفت زده کرد اما آن چه آن ها پرداخت می شود به قرار دادن با هم یک فهرست برای حال و آینده نیز هست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>