Aaron Rodgers ساخته شده خود را برای اولین بار حضور در رسانه های اجتماعی از هکرها تکان دهنده تصمیم به پیش نویس 21 ساله کارفرمایی اردن را دوست دارم.

فوتبال جهان شده است مملو از آنجا که بحث انتخاب با بسیاری از گمانه زنی از جمله برت Favre که راجرز-عشق پویا محکوم به شکست است. به ویژه مادر از هر یک از این دیوانگی است که هکرها’ زمان سیگنال-تماس گیرنده.

راجرز که معمولا بسیار فعال در Instagram شکست یک هفته وقفه روز پنج شنبه شب با ارسال یک عکس از او را نشسته بر روی یک سنگ با یک روستایی در دامنه کوه در پس زمینه. عکس, شد, عنوان, “”#chillvibes #highzobes #آرامش #”

36 سال است اجتماعی فاصله را در خانه اش در ایالت کالیفرنیا است. راجرز مطرح شد در چیکو و با حضور در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. او و Danica Patrick یک خانه در مالیبو که آنها خریداری شده در ماه دسامبر برای $28 میلیون.

لحظاتی بعد, هشت-time Pro کاسه ارسال دو عکس از یک Kentucky Derby جشن از یک سال گذشته که او به سر برد و با بسیاری از گذشته و حال هم تیمی های گسترده ای از جمله گیرنده های <url> آدامز و Randall Cobb توهین آمیز پردازد دیوید بختیاری و برایان Bulaga و تنگ پایان جیمی گراهام.

این آلبوم شد زیر نویس, “دربی هفته. گم بودن در لوییویل با #thecrew 💪🏼❤️💯#derbyweek #”

راجرز شده است غیر فعال در رسانه های اجتماعی پس از شروع سال 2020 پیش نویس NFL زمانی که او نوشته شده یک زن و شوهر از احساساتی رجعت عکس به زمانی که او در پیش نویس 15 سال پیش بدون هیچ گونه اخطار قبلی برای طنز این است که شکل میگیرد.

عشق گفت که او و راجرز قادر به اتصال پس از این پیش نویس که می تواند نشان می دهد که راجرز ممکن است همکاری حداقل به حدی در عبور مشعل مراسم.

“واقعا پسر خوب” عشق می گفت به ماریا تیلور در طول ABC پخش 2020 پیش نویس NFL. “فقط به من تبریک گفت و من فقط اجازه دادن به او را می دانم که من را هیجان زده می شود قادر به کار با او.”

هنوز هم دیگران کمتر خوش بینانه در مورد خطرناک پویا در خلیج سبز.

“من می خواهم به انجام همه من می تواند به سوختگی نیست که پل و من فکر نمی کنم که [هکرها] بود که” Favre گفت: “tamöz نمایش” روز چهارشنبه پس از صحبت با راجرز. “من فکر می کنم که آنها سوخته یک پل است که رفتن به غلبه بر. در برخی از نقطه من فکر می کنم آن را عقب سر زشت خود را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de