هارون قاضی وضعیت در میان نگرانی های بالا برای بازگشت یانکی ها

وقتی بهار آموزش زدم شد توسط coronavirus در مارس 12, یانکی ها بودند علاقه به نفع AL عنوان با وجود دانستن آنها شروع فصل با Giancarlo استانتون هارون قاضی هارون هیکس, James Paxton and Luis سورینو در مجروح لیست.

سه به علاوه ماه بعد یانکی ها باقی می ماند علاقه مندی ها و محرومیت بیشتر آسیب خواهد شد که استانتون هیکس پکستون و احتمالا قاضی که فصل باز می شود در اواخر ماه ژوئیه پس از سه هفته از اردوگاه تابستانی در استادیوم یانکی که در شنبه شروع می شود.

هنگامی که ما را ترک کردن

آسیب به استانتون (گوساله), هیکس (تامی جان عمل جراحی) قاضی (بالا سمت راست دنده شکستگی) و پکستون (در عمل) به شدت تغییر شروع خود و ایجاد یک باز در شماره 5 نقطه از چرخش.

برت گاردنر بود رفتن به بازی در مرکز میدان با مایک Tauchman (راست) و کلینت Frazier (سمت چپ) در گوشه و کنار به جای هیکس در مرکز قاضی در سمت راست و استانتون در سمت چپ.

جاناتان Loaisiga شد یک مدعی برای چرخش به عنوان پنجمین نقطه با مایک پادشاه.

آن مناظر را تغییر داده اند. هیکس گفت: در هفته گذشته او خواهد بود آماده برای روز افتتاحیه. در حالی که استانتون خواهد دریافت مقدار زیادی از عمل به عنوان DH او باید قادر به بازی در سمت چپ میدان هنگام گاردنر نقش مرکز و یا شروع نمی کند در برابر یک lefty. قاضی است که کارت های وحشی. اگر او آماده نیست و شکل Tauchman و فریزر برای درست میشه. زمانی که دنده آسیب کشف شد در ماه مارس یانکی ها به بخش خصوصی احساس قاضی نمی خواهد آماده است تا ماه ژوئن یا جولای و آنها شده اند mum ماه گذشته در قاضی ،

Yankees
Giancarlo استانتونرابرت Sabo

دیگر تحولات قبل از مارس 12 شد Gleyber تورس ارتکاب پنج خطا در بهار 10 آموزش بازی در shortstop جایی که او به جای نرم و صاف کردن-فیلدینگ دیدی Gregorius که امضا یک سال مقابله با فیلیز به عنوان یک عامل آزاد است.

و در آنجا بود Gerrit کول معرفی تیم پس از امضای a nine-year deal for $324 میلیون. همه چیز به نظر می رسد به رفتن هموار از تبادل نظر و او به سرعت نشان داد و تشنگی برای دانش است.

آنچه به دنبال پس از بازگشت (non-COVID)

چگونه برای اولین بار در سال تبادل مربی مت Blake دسته یک چگال بهار آموزش 2.

به جای عادی شش هفته برای دریافت اسلحه آماده بلیک خواهد شد که تقریبا نیمی که بسیاری از تهیه آنچه که بسیاری اعتقاد به توان بالای کارکنان در لیگ آمریکا.

بزرگترین چالش برای بلیک خواهد بود مطمئن شوید که کوزه به خصوص استارت درک تفاوت بین تمرینات آنها در خانه و چه در پیش روست.

“بیشتر احساس آنها آماده برای رفتن هستند و می گویند که آنها پرتاب میکنند اما آنها نبوده است پرتاب تحت استرس” سابق بزرگ-لیگ تبادل مربی گفت: پنج شنبه. “شما باید برای قرار دادن کمر روی آنها را کمی.”

تا به حال سورینو لازم نیست تامی جان عمل جراحی در اواخر فوریه به وجود نمی توانست جایی برای اردن مونتگمری در چرخش است که به رهبری کول و خانه Masahiro Tanaka Paxton and J. A. Happ. در حال حاضر پس از کار در چهار نوبت در دو بازی در پایان سال گذشته پس از تامی جان عمل جراحی در سال 2018 27 ساله lefty سنگین است مورد علاقه برای پنجمین نقطه.

شروع تاخیر به احتمال زیاد هزینه Frazier اوایل بازی اما او در مخلوط می شود به این دلیل که فهرست اسامی گسترش از 26 تا 30 بازیکن در روز افتتاحیه قبل از کاهش به 28 روز 15 از فصل.

آنچه به دنبال پس از بازگشت (COVID)

چه خواهد شد و بازیکنان می خواهم پس از دور شدن از بازی به صورت سه به علاوه ماه ؟ از همه مهمتر که در آن سر بود در مورد COVID-19?

برای اکثر بازیکنان کار کردن در offseason و خارج از چند مورد اکثریت هستند در شکل فیزیکی خوب زمانی که آنها گزارش به بهار آموزش در اواسط فوریه. که به احتمال زیاد خواهد شد نگه دارید در اینجا بیش از حد حتی اگر همه حال دسترسی به همان نوع از امکانات.

همانطور که برای روانی کنار آن این است که جدید به همه. آخر هفته گذشته یانکی ها تا به حال چهار نفر از اعضای سازمان تست مثبت در تمپا. چگونه یک بازیکن واکنش نشان می دهند به یک تست مثبت? چگونه یک بازیکن مقابله با احتمال ابتلا به ویروس و آوردن آن به خانه به خانواده اش ؟ این است که بسیار متفاوت از یک کشیده, عضله, استخوان شکسته یا تامی جان عمل جراحی است. ایمن می گویند از آن خواهد شد یک موضوع برای بسیاری از افراد و یکی از جدی برای بازیکنان و مربیان و همه در سراسر سازمان است.

چگونه در مورد احساسات بد نسبت به بیس بال صاحبان پس از یک کار زشت وضعیت ؟

وقتی که می آید به اضافه چهار بازیکن در شروع ممکن است بعضی از تیم ها استفاده خواهد شد و تمام کسانی که اضافه لکه های امداد کوزه اما برخی ممکن است با یک موقعیت بازیکن و سه اسلحه. یک سوم شکارچی یک گزینه است اما سه مرد تاکسی تیم ملی برای جاده بازی ها باید شامل یک شکارچی.

سال جدید. راه های مختلف بازی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net