هارون قاضی رو Yankees آزمون پس از هدف قرار دادن ‘کمی’

هارون قاضی بخشی از یانکی ها’ 60-man بازیکن استخر یکشنبه اعلام کرد اما هنوز به تعیین خواهد شد اگر راست fielder خواهد بود آماده برای روز افتتاحیه است که در کمتر از یک ماه.

قاضی شده بود در تمپا و گفت: در مصاحبه با ورزش مصور به چاپ یکشنبه است که او را قادر به “آمار کمی” در طول MLB را COVID-19 shutdown.

قاضی بوده است و دوره نقاهت بعد از یک دنده شکسته در نظر گرفته شده که دچار سپتامبر گذشته. آن را کنار او در بهار آموزش و مدیر کل برایان Cashman گفت: ممکن است او می رود قاضی به تا “تابستان.”

در حال حاضر می آید با بازیکنان با توجه به گزارش بهار آموزش 2.0 (یا تابستان اردوگاه به عنوان یانکی ها خواستار آن) روز چهارشنبه به مدت سه هفته از کار قبل از 60 برنامه بازی قرار است برای شروع.

“این شکستن اجازه داده است برخی از بازیکنان از جمله خودم برای دریافت سالم” قاضی گفت: SI. “خوشبختانه من قادر به رفتن به مرکز ما در خلیج تمپا با پنج یا شش تیمی به کار کردن در این زمینه و اجرای حدود و آمار کمی است. برای ما این نوع از کسب و کار به عنوان معمول است و احساس تمدید بهار آموزش.”

هارون هیکس از بازگشت از offseason تامی جان عمل جراحی می تواند سالم به اندازه کافی به بازی به عنوان به خوبی.

“من صادقانه نمی توانید صبر کنید برای بازگشت وجود دارد” گفت: قاضی که نشان داده شد در یک عکس در Instagram ورود در منطقه نیویورک در روز شنبه. “این رفتن به یک سال هیجان انگیز. … به عنوان یک یانکی ما که در خارج وجود دارد در این زمینه هر روز ماندن در شکل. من احساس می کنم مثل بچه های دیگر نمی شده است به عنوان خوش شانس برای دسترسی به یک میدان یا مرکز است که می تواند در پست مشکلات. اما من فکر می کنم این سه هفته بهار آموزش ما در مورد به اجازه خواهد داد که بچه ها به بازی شکل به زودی.”

قاضی به نام برخی از coronavirus قوانین لیگ ها اعمال خواهد شد — مانند ممنوعیت دانه آفتابگردان و بالا سپاس — “چالش برانگیز است.”

“از دست رفته در برخی از دانه آفتابگردان در جریان است به سختی می شود اما من به بازی بیس بال بیش از آن که جنبه هر روز” قاضی گفت. “از آن زمان به چیزهایی نورد. طرفداران نیاز به بیس بال عقب.”

آنها نمی خواهند در برانکس حداقل در ابتدای فصل.

“من مطمئن هستم که چه مدت از آن خواهد شد بدون آنها اما امیدوارم نیویورک را ببینید برخی از بهبود [با همه گیر] بنابراین ما می توانید شروع به گرفتن برخی از طرفداران در می ایستد حتی اگر آن را در 20 درصد ظرفیت” قاضی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>