هارون Glee جونیور اعتراف در مرگ و میر ناشی از Oluwatoyin Salau و ویکتوریا سیمز اسناد دادگاه می گویند

تالاهاسی فلوریدا. – آرون Glee جونیور اعتراف چندین بار است که او را ربوده و کشته شدن هر دو Oluwatoyin Salau دانشجو و معترض و ویکتوریا سیمز داوطلب و بازنشسته دولت کارگر در وحشتناک جنایات که وحشت در جامعه است.

با توجه به تازگی منتشر شده اسناد دادگاه Glee از حق خود چشم پوشی به سکوت و به حساب خود از وقایع به افسران با تالاهاسی اداره پلیس و اورلاندو اداره پلیس.

آنها عبارتند از تکان دهنده جزئیات جدید از جمله این که سرور و نشاط نگه داشته Salau یک زندانی در اجرا خود را در پایین صفحه اصلی برای چند روز تجاوز به او و در نهایت تصمیم به کشتن او برای جلوگیری از گرفتار شدن.

این اسناد همچنین نشان می دهد که Salau, 19 و سیمز 75 ظاهرا یک ملاقات دیگر در آخرین روز از زندگی خود را پس از Glee مرتب برای سیمز به انتخاب هر دو او و Salau در یک ایستگاه اتوبوس.

گاهشمار: لحظات منجر به مرگ Oluwatoyin Salau ویکتوریا سیمز

Salau رفت از دست رفته ژوئن 6, به دنبال سیمز در ژوئن 11. در ژوئن 13 متعدد تالاهاسی اداره پلیس افسران فرود در خانه اش پس از ردیابی سیمز’ تلفن همراه به آدرس. آنها دریافتند سیمز’ بدن تحت خونین ورق در یک اتاق خواب و Salau بدن در زیر توده ای از برگ در جنگل پشت خانه.

در آن زمان سرور و نشاط در حال حاضر خریداری یک بلیط یک طرفه به غرب پالم بیچ که در آن او به اعضای خانواده. اورلاندو پلیس کار کردن اطلاعات از TPD ره او را در یک تازی ایستگاه اتوبوس و او را به زندان.

او گله و شکایت از مشکلات تنفسی و گرفته بود به اورلاندو بیمارستان که در آن او آشکارا داشتند حرف زدند در مورد این دو قتل با توجه به گزارش بازداشت.

“در حالی که در بیمارستان Glee ساخته شده بود پذیرش داوطلبانه به ماموران حراست او را که او تا به حال به قتل دو زن در تالاهاسی” این گزارش می گوید. “او همچنین در یک تماس تلفنی به مادرش و این همان پذیرش.”

بعد از آن روز TPD ماموران وارد در اورلاندو برای مصاحبه با او.

ژوئن 15: فلوریدا تظاهرات Oluwatoyin Salau, 19, مرده یافت در تالاهاسی پس از رفتن از دست رفته

12 ژوئن: Black Lives Matter تظاهرات در فلوریدا هنوز هم از دست رفته پس از به tweeting در مورد تجاوز جنسی

“Glee خواهد پذیرفت در جزئیات است که در تاریخ های مختلف او را ربوده و به قتل هر دو (Salau) و سیمز” این گزارش می گوید.

Glee از محققان گفت: او زده گفتگو با Salau ژوئن 6 در یک ایستگاه اتوبوس در Apalachee پارک وی. او به او گفت که او تا به حال شده است تجاوز جنسی پیش از آن در روز — چیزی که او نشان داد عموم در توییتر.

او ارائه شده به او را به خانه خود را به استحمام و خواب. او گفت که او به نام Sims که برداشت آنها هر دو در سفید تویوتا سدان.

فیلم گرفته شده توسط StarMetro اتوبوس نشان می دهد که Salau چپ یک Leon County library شعبه در جنوب Adams خیابان در 5:51 p. m. و وارد در ایستگاه اتوبوس در Apalachee پارکوی در 6:07 بعد از ظهر

“که در فیلم نیز نشان داده است که او و سرور و نشاط را در تعامل با تمدید مکالمه در حالی که نشسته بر روی یک نیمکت در ایستگاه اتوبوس” این گزارش می گوید. “در حدود 7:07 بعد از ظهر, سفید, تویوتا, همان و مدل یکی متعلق به سیمز وارد منطقه از ایستگاه اتوبوس. سرور و نشاط و (Salau) ترک که در تویوتا لحظه بعد.”

Glee محققان گفت که پس از ورود در خانه خود Salau در زمان دوش. او سعی کردم به سکس با او, اما او گفت: هیچ محاکمه و به مبارزه با او.

“او اعلام کرد که او از لحاظ جسمی در برابر او و که او کمی او را بر ساعد راست در طول مبارزه” این گزارش می گوید.

اما Glee چیره او.

“او پرسید: اگر او را توصیف اقدامات خود را به عنوان تجاوز به عنف” این گزارش می گوید. “Glee پاسخ مثبت است.”

Glee گفت که او نگه داشته Salau و زندانی در خانه خود را برای سه تا پنج روز اما مطمئن نیستم چه مدت دقیقا به خاطر “او به شدت تحت تاثیر الکل است.”

اما او گفت: او منتشر شده او را در زمان به غذا خوردن و استحمام. او اعتراف به “آزار جنسی خود چندین بار در طول آن سه تا پنج روز.”

سرور و نشاط است که در زندان ضبط قدمت چند دهه نگران است که اگر او بودند به او اجازه رفتن او می خواهم زمین پشت میله های زندان دوباره.

“Glee اظهار داشت که او آگاه بود که او را دستگیر و به احتمال زیاد محکوم به زندان اگر او مجاز (Salau) به ترک محل اقامت” دستگیری گزارش می گوید. “Glee نشان داد که او تعیین می شود که البته تنها عمل شد و برای پایان دادن به زندگی خود را.”

او محدود او را با طناب به شیوه ای او فکر می کند او را به مرگ و چپ خود را در یک اتاق خواب.

“Glee توضیح داد که چگونه در طی چند ساعت او را دوباره وارد اتاق خواب چند بار به دیدن اگر (Salau) هنوز زنده بود” این گزارش می گوید. “در نهایت او وارد اتاق خواب و مصمم (او) بود و مرحوم.”

گزارش پلیس می گویند Sims نیز محدود بود. محققان بر این باورند Glee غارت آپارتمان او در بلر سنگ جاده او را به سرقت برده و او را ربوده است. ماشین داشت گیر کرده در گل و لای خارج از خانه خود را.

Glee دستگیر شد در اورلاندو آورده اما به تالاهاسی که در آن او رو دو فقره هر یک از قتل و آدم ربایی و یک تعداد از تجاوز جنسی. او اولین دادگاه ظاهر جدید اتهامات شنبه از طریق ویدئو کنفرانس.

رئیس مدار قاضی Jonathan Sjostrom دستور Glee برگزار شد بدون وثیقه به درخواست معاون دادستان Callaway اسکات که نام او را “خطری برای جامعه است.”

Glee, پوشیدن نارنجی و سفید jumpsuit صحبت نمی کنم در کوتاه شنیدن. او میامی وکیل Mauricio پدیللا توصیه او را به بحث در مورد هر کسی.

Sjostrom توافق با اسکات اشاره کرد که سرور و نشاط بود پرواز خطر با توجه به تلاش ناموفق برای فرار در یک اتوبوس.

“وجود دارد هیچ شرایط است که می تواند به اندازه کافی محافظت از مردم هیچ شرایط است که می تواند اطمینان حاصل شود آقای Glee آینده ظاهر” Sjostrom گفت. “به علت احتمالی خود را نشان می دهد که امکان قابل توجهی پرواز است.”

دنبال جف Burlew در توییتر: @JeffBurlew

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>