AAA: قیمت گاز افزایش جلوتر از روز یادبود, اما هنوز هم بسیار ارزان تر از معمول

اگر شما و خانواده طرح را به یک درایو طولانی در روز یادبود, شما به احتمال زیاد پرداخت کمی بیشتر برای گاز از اگر شما پر مخزن هفته گذشته است.

ملی به طور متوسط قیمت یک گالن بنزین افزایش یافت و هشت سنت افزایش به $1.95 در روز یکشنبه دلار 1.87 یک هفته پیش. اما امروز متوسط است که هنوز هم قابل ملاحظه ای پایین تر از این زمان در سال گذشته هنگامی که رانندگان پرداخت می شود $2.84 در هر گالن است.

در واقع آخرین باری که میانگین کشوری کمتر از 2 دلار در هر گالن به عنوان یک آخر هفته روز یادبود در سال 2003 با توجه به AAA.

سفرهای جاده ای نخواهد بود همان تابستان امسال است. در اینجا چیزی است که شما باید برنامه ریزی برای

در حالی که قیمت ها در پمپ ممکن است کشنده CDC توصیه می کند افرادی که بیمار هستند یا در معرض خطر برای COVID-19 به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است با این بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم در اثر کامل.

جاده معلق ممکن است نیاز به انجام کار اضافی در برنامه ریزی و آماده سازی برای جلوگیری از مناطق شلوغ و به همراه داشته باشید تمیز کردن وسایل برای جلوگیری از سرایت. متحده باید نهاد های مختلف مجموعه ای از دستورالعمل های اطراف اجتماعی فاصله و ماسک.

AAA دارای نقشه های تعاملی نشان می دهد که چگونه این محدودیت ها می تواند تاثیر کسانی که برنامه ریزی سفرهای جاده ای.

دنبال Dalvin قهوه ای در توییتر: @Dalvin_Brown

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>