یک همسر می شود پاسخ از یک پرستار را دیدم که شوهرش بمیرد در دیترویت بیمارستان در طی بیماری همه گیر کوروناویروس

دیترویت — غم و اندوه فرو نمی دانستند چه اتفاقی افتاده است به شوهرش پس از او کاهش یافته است او را در دیترویت سینا-بیمارستان گریس در شب 28 مارس به ارمغان می آورد تازه اشک به دنیس چندلر چشم سه ماه پس از درگذشت او.

او نمی تواند در کنار او در بیمارستان به خاطر او بیمار در طول یک بیماری همه گیر است که بسته عزیزان خارج از بیمارستان در سراسر میشیگان.

هنگامی که یک دکتر به نام برای گفتن چندلر که 35 ساله, شوهر, ریچارد, درگذشت کمتر از 24 ساعت پس از او به او کمک کرد تا به یک صندلی چرخدار در درب اورژانس او نمی تواند درک چگونه آن همه خیلی سریع اتفاق افتاد.

چگونه می تواند او را texted او پیش از آن روز می گویند که او در مورد مرخص می شود اگر او در آستانه مرگ است ؟

چگونه می تواند او تا به حال یک لخته خون در ریه های خود که رفت و کشف نشده تا لحظات قبل از او فوت کرد ؟

آن را اضافه نمی کند.

“من می دانستم که چیزی اشتباه بود از همان ابتدا گفت:” دنیس Chandler, 37, از شمال غرب دیترویت. “من می خواهم به دانستن آنچه که اتفاق افتاده است.”

او گفت که او نبوده است قادر به خواب پس از آن وحشتناک بعد چون ذهن او می چرخد در تنهایی اواخر شب ساعت, فکر کردن در مورد اینکه آیا ریچارد ممکن است زندگی می کردند اگر او گرفته بود او را به بیمارستان های مختلف.

او برنامه ریزی شده می خواهم به رانندگی او را به اتاق اورژانس در حومه آن شب اما ریچارد کردن در صندلی جلو اتومبیل خود را و دنیس به سرعت تغییر مسیر او به جای آوردن او به سینا-فضل بود که فقط 2 مایل از خانه خود را.

او نمی دانست اگر او تا به حال کشف حقیقت در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

اما پس از آن دنیس خواندن ژوئن 11 مطبوعات آزاد دیترویت گزارش در مورد یک دعوی در دادگاه کاران چهار سابق سینا-فضل پرستاران آورده و در برابر شعار بهداشت و درمان برای سود شرکت مادر دیترویت مرکز پزشکی اجرا می شود که سینا-گریس.

پرستاران محرمانه آنها از کار اخراج شدند برای صحبت کردن در مورد شرایط نا امن در اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل در اوج میشیگان coronavirus افزایش است. آنها گفت: اورژانس خیلی کوتاه کارکنان, بیماران دریافت نمی مراقبت مناسب و در نقاط مختلف در طول بحران آنها فرار از برانکارد حمل مصدوم, بیمارستان, تخت, پنکه, مانیتور, بدن, کیف و مخازن اکسیژن بیش از حد.

پرستاران و اقامه آن مشکلات و سیاست است که اجازه نمی آنها را به انجام CPR در بيماران مبتلا به کروناویروس و یا مشکوک به داشتن COVID-19 منجر به مرگ و میر غیر ضروری از ده ها تن از مردم است.

دنیس تعجب: این است که آنچه اتفاق افتاده است به ریچارد? می تواند مردی که doted بر و بچه های خود را که خیلی سخت برای حمایت از آنها به عنوان یک سایت و مدیریت ایمنی برای HydroChem PSC که به طور داوطلبانه خود را در کلیسا و در خدمت مواد غذایی به بی خانمان کرده اند که در راه است ؟

“این من را نگه می دارد تا در شب به نمی دانم … چه اتفاقی افتاد به شوهر من,” او گفت:. “ما هشت فرزند در خانه از 18 به 1 سال است. و … این شده است … یکی از سخت ترین بار در تمام زندگی ما.”

هفته گذشته دنیس برخی از جواب ها رو.

نشستن بر روی عرشه خود را مرتب دو طبقه آجری در خانه کنتاکی, بلوک از Mumford دبیرستان او صحبت کرد به جفری Eichenlaub یکی از پرستاران که برای مراقبت ریچارد در سینا-گریس.

Eichenlaub دیدم آنچه را که او نمی تواند ببیند.

او شنیده ام آنچه او نمی تواند بشنود.

و او گفت: دنیس آنچه رخ داده به ریچارد — همه را — حتی اگر آن صدمه دیده است حتی اگر آن را تایید او بدترین ترس.

“احساس می کنم مثل شوهر خود از مرگ غیر ضروری بود ؟ بله” Eichenlaub به او گفت در طول تصویری-کنفرانس تماس بگیرید. “من احساس می کنم که اگر زنجیره ای از حوادث که اتفاق افتاده است می تواند متفاوت بوده است اگر آن را به کار گرفته بهتر است.

“ما می خواهم گریه شده برای کمک به با تمام بیماران به هفته قبل از آن.”

از آن آغاز شده به عنوان یک له

ریچارد چندلر و دنیس لی ملاقات در مدرسه بالا است. آنها هر دو با حضور در دیترویت جامعه دبیرستان, اما او گفت: او را ندارد بسیاری از تصور او در آن روز.

“من هرگز او را دوست داشت به عنوان یک بچه” او گفت:. “او فقط یک دوست شما, شما می دانید ؟ من هرگز به او نگاه مانند آن است. اما شوهرم به من گفت ” من تا به حال پیروز شدن بر شما از شما بودند 14.'”

زمان دنیس متوجه شدم که ریچارد یکی برای آنها در 20s و او در حال حاضر دو فرزند کهربا و هارون Tolson از یک رابطه قبلی.

ریچارد عاشق دنیس و او او را دوست داشتم بچه ها هم مراقبت از آنها را مانند آنها خود را.

در چندلرس ازدواج کرده بودند Oct. 29, 2006, و تا به حال چهار بیشتر کودکان و نوجوانان: Kodie که در حال حاضر 12; Kaleb, 10; Kelsey, 9 و مکنزی 8.

هنگامی که دنیس پسر عموی از دست حضانت از او دو بچه در سال گذشته سباستین و زو Ontiveroz سنین 2 و 1 به ترتيب در چندلرس شد پدر و مادر رضاعی.

ریچارد دوست داشتم همه آنها را.

“بدون توجه به آنچه مورد نیاز بود, بدون توجه به آنچه شما خواسته برای من بود که همیشه حاضر وجود داشته باشد — آن است که آیا خانواده و دوستان و همکاران اعضای کلیسا شما می دانم که او تا به حال یک قلب باز.”

او یک امانت در واحه امیدوارم که کلیسای مسیحی را در دیترویت و زد غذایی وزارت در روزهای شنبه. در خانه, دنیس گفت: او همیشه به حال چیزی در کباب کردن مشتاق به طبخ برای خانواده و دوستان و یا هر کسی که اتفاق افتاده است به رها کردن.

و او هرگز فرصت از دست رفته برای گفتن دنیس او زیبا بود.

“او به من گفت تمام وقت” من فقط نمی تونم باور کنم که من به شما’, ” او گفت:.

حتی از بیمارستان ساعت قبل از او درگذشت ریچارد ارسال پیام های متنی و گفت او می خواست او را به گرفتن برخی از استراحت و عذرخواهی برای نگرانی او. او نوشت: “من تو را دوست دارم بیش از حد زیبا و من خیلی متاسفم برای ترساندن u شب گذشته است.”

در این روز او ایستاده بود در مقابل باغ یادبود او و بچه ها کاشته شده در ریچارد حافظه برای روز پدر. آنها پر ریچارد سنگین اندازه 12 چکمه های کار با رنگ قرمز begonias و احاطه آنها را با نیلوفرهای calla geraniums ترش و یک میزبان از دیگر گل های قرمز و سفید و صورتی و زرد.

آنها قرار داده شده یک پلاک در این نزدیکی هست که می خواند: “در فرشته بال شما دور گرفته شد اما در قلب ما شما همیشه می ماند. In loving memory of Richard چندلر است.”

“این است زندگی, تغییر, شما می دانید ؟ آن لطمه می زند و بیش از هر چیز. آن را فقط لطمه می زند” او گفت:. “واقعا تنها خدا است که من از طریق آنجا که من می دانم که من را به ادامه این سفر برای این هشت بچه زیبا.

“آنها ویران شد زمانی که آنها متوجه شدند که پدر خود را گذرانده بودند. من نمی خواهید که درد بر کسی.”

این ویروس گسترش می یابد از طریق خانواده

Coronavirus از طریق خانواده چندلر در اواسط ماه مارس دنیس گفت.

“فقط در مورد هر یک از ما بیمار بود,” او گفت:. “هرگز تایید کرد. هرگز تا به حال یک سواب اما من می دانم که آنچه در آن بود.”

آن آغاز شد و با پسر خود Kodie, که گفت که او شروع به احساس ضعف در تاریخ 11 مارس — روز بعد از رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اعلام کرد میشیگان دو تایید موارد COVID-19. متوسط سن از شهرستان Wayne و متوسط سن زن از Oakland County هر دو آنها تا به حال سابقه سفر اخیر آزمایش مثبت است.

در چندلرس نمی کنم خیلی از Kodie علائم. مقامات بهداشت عمومی هشدار داده بود به دنبال تب و سرفه و تنگی نفس و نه ضعف عمومی.

به طوری که آنها در زمان Kodie به گروه کر تمرین آن شب. او آواز می خواند در دیترویت جوانان گروه کر بود و در میان کودکانی که در سفر به لس آنجلس در سال گذشته و رقابت در “america’s Got Talent.”

این گروه در زمان دوم-محل و تجربه دنیس گفت: “تغییر برای بهتر. … او با استفاده از به طوری خجالتی, اما آن را در او را.” او تصاویر با نشان معروف تولید کننده و قاضی Simon Cowell و بازیگر Idris Elba.

“ما از یک بسیار بالا در سال … به بسیار سال” دنیس گفت.

او به یاد می آورد که در مارس 12, خانواده رفت و به دیدار دنیس پدر دنور لی در یک نوی بیمارستان که در آن او می خواهم تا به حال زانو-جراحی تعویض.

هنگامی که آنها به خانه آن شب Kodie راست رفت به رختخواب. او نحو نامشخصی خسته. اشتها خود را رفته بود و دنیس متوجه او می خواهم یک تب با درجه پایین.

ریچارد در زمان روز را به Kodie به دکتر در مارس 13.

“ما به آنها گفت: آنچه که قرار بود با او, اما آنها مانند” آه ، او ندارد COVID. در مورد آن نگران نباشید. او فقط آنفولانزا’, ” او گفت:. “اما زمانی که آنها swabbed او برای آنفولانزا آن منفی بود. و بنابراین آنها گفت: “این فقط یک هوای سرد پس از آن.’ “

اما چندلرس به زودی آن را آموخته بود و به مراتب بیشتر از یک سرماخوردگی است.

Kodie خود را از دست داد حس چشایی و بویایی.

دنیس انجام بیش از حد. و پس از آن ریچارد.

“من مریض شدم در مارس 16 و شوهرم مریض شدم در 17th,” او گفت:.

دیگر کودکان رشد تب و بی حال به عنوان به خوبی.

“این وحشتناک بود” دنیس گفت. “من نمی خوردن که مرا بیشتر ضعیف است. من بود وجود دارد هیچ نقطه ای در خوردن شما نمی توانید طعم و مزه آن است.”

چند روز بعد پیام های متنی در دیترویت Youth Choir group chat آغاز شده نورد در, هشدار به خانواده ها است که دیگر اعضای گروه کر کرده بود تایید موارد ویروس دنیس گفت.

“من حدس می زنم آن را از تمرین گروه کر,” او گفت:. “آنها می تواند تمام شده است در معرض. این می تواند یک پدر و مادر است. شده اند می تواند هر کسی.”

به عنوان روز گذشت بیشتر از چندلرس شروع به بهبود می یابند.

“ما انجام می دهند بهتر است. ما تمام شد, بهتر انجام,” او گفت:.

در شب مارس 28 ریچارد و Kodie شد, تماشای فیلم طبقه پایین اما ریچارد تلاش برای نفس کشیدن. او آسم بنابراین او به طبقه بالا رفت برای تنفس درمان است.

او در زمان پس از آن, اما نه دوش و نه دارو ساخته شده او را احساس بهتر است. به عنوان او نشسته بر روی لبه تخت او پیامک دنیس.

“کودک می تواند شما را به اینجا می آیند لطفا” پیام به عنوان خوانده شده. او بیش از حد ضعیف برای رفتن به پیدا کردن او را.

“من شروع به پریدن کرد تا به خاطر آن مرا شگفت زده کرد” او گفت متن پیام. “من متوجه شدم این بود چرا که او نمی خواست برای ترساندن بچه های ما. او بالا انداختم روی تخت با حوله هنوز هم پیچیده شده در اطراف کمر و او گفت: “چیزی اشتباه است.’ “

دردناک جزئیات ریچارد مرگ

دنیس دست یافت و با لمس گردنبند او در حالی که او صحبت کرد به Eichenlaub پرستار که تحت درمان با شوهرش در سینا-فضل او در روز درگذشت.

او حلقه عروسی آویزان از زنجیره ای همراه با یک نقره بال فرشته که شامل ریچارد خاکستر و آن را به عنوان اگر او جلب راحتی از قرار دادن دست خود را بر روی فلز صاف به او آموخته جزئیات بیشتر از این مصیبت در سینا-گریس.

Eichenlaub بود که کار به عنوان یک روز شیفت پرستار در بخش اورژانس در بیمارستان مارس 28-29 به این حساب:

او در اولین برخورد با ریچارد بود که او در حال حاضر ناخودآگاه در بعد از ظهر مارس 29. ریچارد پرستار توضیح داده شده بود که او تا به حال یکی دیگر از غش قسمت.

آن را به حال اتفاق افتاده است در برخی از نقطه بعد از آخرین پیام متنی ریچارد ارسال دنیس در 3:49 بعد از ظهر

او در حال حاضر در مکمل اکسیژن Eichenlaub گفت: اما این کافی نیست.

به عنوان آنها انتوبه ریچارد و متصل به او را به یک دستگاه تهويه مکانيکی, “قلب او متوقف شد” Eichenlaub گفت. “ما با ماساژ قفسه سینه و ما او را به عقب.”

ریچارد آورده و سپس به بخش های مختلف بیمارستان برای یک CT اسکن از قفسه سینه خود را, او گفت:.

دنیس یک تماس از یک پزشک در 5:44 بعد از ظهر گفتن که شوهرش شرط کرده بود بدتر شد و آنها تا به حال برای قرار دادن او را در یک ونتیلاتور. دکتر گفت: آنها مطمئن نبودند که باعث شد ریچارد مشکلات و رفتن برای گرفتن یک اسکن از ریه های خود آن را به اتمام.

A chest X-ray از روز قبل تایید کرد که ریچارد به حال پنومونی پرونده پزشکی خود نشان می دهد اما ریوی embolisms نمی تواند دیده می شود در یک X-ray.

سطح برخی از نشانگر در bloodwork بودند غیر طبیعی است. دنیس با اشاره به این که سطح تروپونین های خون و پروتئین است که می تواند اندازه گیری برای ارزیابی اینکه آیا یک فرد تا به حال یک حمله قلبی و یا ممکن است در قلب پریشانی بسیار بالا که خون کشیده شد در شب 28 مارس.

او به دست آمده در 26 صفحه از سوابق پزشکی از سینا-فضل و به اشتراک گذاشته شده آنها را با مطبوعات آزاد.

و در عین حال در 9:42 صبح مارس 29, ریچارد پیامک دنیس به او بگویید که کارکنان در حال آماده شدن برای تخلیه او حتی اگر او می خواهم تا به حال دو قسمت زمانی که او از دست داده هوشیاری شب قبل از.

“آنها گفتند: بدن من بود که مبارزه با یک ویروس است. آنها در حال رفتن به ارسال me home,” او نوشت.

“خیلی دیر شده بود,” او گفت:. “تا به حال آنها را انجام آنچه آنها نیاز به انجام در تریاژ بر اساس علائم خود را هنگامی که او آمد به بیمارستان اگر او را که بدست هپارین (یک خون رقیق) روز قبل از آن شده است می تواند نجات بخش.

“به جای آنها بیش از حد شلوغ در تلاش برای او را به خانه ارسال. آنها بیش از حد شلوغ تماس با من به من بگویید که آنها می تواند راه اندازی اکسیژن خود را در خانه. آنها فقط در تلاش برای او را به خارج از بیمارستان. آنها حتی در نظر است که آنها باید به دنبال چه چیزی غلط بود آنچه باعث شد این قسمت. آن را می سازد هیچ حس.”

ساعت پس از ریچارد پیامک دنیس می گویند او در حال رفتن به خانه او رفت و به ایست قلبی و سی تی اسکن نشان داد که ریچارد به حال یک لخته خون در ریه های خود شناخته شده به عنوان یک آمبولی ریوی.

اگر چه آنها احیا ریچارد یک بار Eichenlaub گفت: در مدت کوتاهی پس از CT-scan, ریچارد رفت و به ایست قلبی دوباره.

و بار دوم قلب خود را متوقف Eichenlaub گفت: پزشک مسئول حاضر اجازه می دهد تا کارکنان به انجام CPR.

“در جوانتر مردمی راه coronavirus بدن تاثیر می گذارد بسیار متفاوت است. این باعث می شود بسیاری از مشکلات خود را با لخته شدن cascade” Eichenlaub گفت. “پس جوانتر مردمی بودند در حال توسعه این بزرگ ریوی و آمبولی لخته شدن خون در ریه های خود را.”

هنگامی که ریچارد سی تی اسکن نشان داد که خون لخته Eichenlaub گفت: “آنها دو و دو با هم و آنها مانند” صبر کنید! این مرد رو یک لخته خون است. او به کوروناویروس. بنابراین دفعه بعد او کدهای ما در حال انجام CPR. ما در حال انجام آن است. ما میخوایم او اجازه دهید برود. ما میخوایم او اجازه دهید برود.’

“ما در هیبت. ما مثل بنابراین ما در حال رفتن به انجام هر کاری برای کمک به مردم دیگر؟'”

دلیل پزشک به او گفت که آنها مجاز به احیای بيمار مشکوک به داشتن coronavirus او گفته است به دلیل آن می تواند این تیم پزشکی در خطر ابتلا به ویروس.

اما Eichenlaub گفت كه اقدامات آنها می تواند گرفته شده برای محافظت از خود و صرفه جویی ریچارد زندگی است.

او گفت: ویروسی فیلتر بر روی ونتیلاتور همراه با تجهیزات حفاظتی برای کارکنان باید به اندازه کافی برای نگه داشتن آنها را از گرفتن این ویروس مسری در طول CPR.

او نمی توانست درک کنند که چرا آنها اجازه نداشتند به انجام CPR در ریچارد هنگامی که آنها در حال حاضر می خواهم مغزش او یک بار پیش از آن روز.

“ما فقط آن را به خطر انداختند” Eichenlaub گفت. “شما می دانید که ما فقط در معرض خطر آن برای آخرین بار 30 دقیقه انجام CPR در او. بنابراین ما ارسال و در آنجا برای ما دوباره آن را انجام دهد چرا که ما در حال حاضر در معرض خودمان است.”

بدتر Eichenlaub گفته بود که کارکنان تا به حال هیچ راهی برای دانستن قطعی که آیا بیمار بود COVID-19. در آن زمان آن را در زمان روز یا هفته برای دریافت نتیجه آزمون به دلیل این که بیمارستان بود و هنوز هم با استفاده از یک در خارج از آزمایشگاه به روند آن coronavirus آزمون.

همه از آن زمان به معاف یک بیمار از واجد شرایط بودن برای نجات بخش CPR شد سوء ظن آلوده بودن به پرستار گفت:.

“این فقط یک فرض است که او مثبت” Eichenlaub گفت. “آنها به طور خودکار به عهده گرفت و به خاطر آنها فرض آنها نادیده گرفته و هر چیز دیگری.”

چندلر شوکه شده بود به یاد آن جزئیات.

“آنها به عهده گرفت و آنها با استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای نه او را زنده,” او گفت:. “او به معنای واقعی کلمه به حال شده است وجود دارد کمتر از 24 ساعت, و من فکر می کنم که همه چیز انجام شده است به منظور صرفه جویی و حفظ زندگی خود را به فقط می گویند او ممکن است مثبت باشد. اجازه دهید او می میرند.’

“آنها در حال حاضر در معرض شده است. آنها در حال حاضر انجام CPR. درست انجام می شده اند برای ارسال همان تیم برای احیای او دوباره. … اگر او تا به حال چیزی است که آنها می شده اند در معرض آن را در حال حاضر.”

Eichenlaub گفت: Richard مورد او را لرزاند.

“برای پرستاران بود که سخت ترین قسمت به دلیل این است که آنچه که ما انجام دهد. این است که چرا ما در قطار” Eichenlaub گفت. “حتی اگر ما می دانیم که خطرات ناشی از این بیماری مسری است که چرا ما متخصصان مراقبت های بهداشتی.

“بسیاری از کارکنان ما نوع متعجب و متحیر است که ما را متوقف خواهد کرد به خصوص پس از او چنين فرد” Eichenlaub گفت.

بعد از کار که روز Eichenlaub به یاد می آورد: “من به خانه رفتم و صحبت کردیم به همسرم در مورد چگونه پریشان من بود و او را مانند” من هرگز دیده می شود شما مانند این. این است که نه شما.’ و من گفت: “کودک من نمی دانم چه بگویم. من از دست داده است. من از دست داده است.’ چرا … به عنوان راحت که من در این محیط این است که من نمی دانم چه باید بکنید. … آنها به ما گفتن که ما نباید انجام مسائل برای کمک به مردم در حال حاضر به دلیل … این COVID خطر بیش از حد بالا است. اما در عین حال ما هنوز هم در برخورد با فرد جوان است.”

یک فرد ریچارد سن او گفت: اغلب قادر است به گزاف گویی پس از CPR و خیلی بهتر شانس بقا از افراد مسن است.

حدود 25 دقیقه بعد از دنیس کردم که تماس اولیه از دکتر گفتن او ریچارد گرفته بود به نوبه خود برای بدتر تلفن دوباره زنگ زد.

در 6:09 بعد از ظهر او گفت شوهرش مرده بود.

گواهی فوت می گوید ریچارد چندلر درگذشت در 6:06 p. m. و مرگ او منسوب به “ايست قلبی ريوی ثانویه به ذات الریه و COVID-19.”

Eichenlaub گفت: دنیس که او متاسفم برای آنچه اتفاق افتاده است به ریچارد.

“من آرزو می کنم من تا به حال بیشتر پاسخ,” او گفت: “اما من درک می کنم که خالی از احساس است که شما باید به خاطر آن بود که چنین بی رحمی که او از شما گرفته تا به سرعت.”

به عنوان چندلرس سوگواری یک شوهر و یک پدر یکی دیگر از فاجعه رخ داد.

دنیس پدر دنور لی نیز تسلیم به کوروناویروس.

“من احساس می کنم ما آن را به او داد” او گفت: “مثل ما رو پدرم بیمار است.”

او درگذشت مارس 16 از COVID-19 و 18 روز پس از ریچارد. او 75.

“زمانی که شوهر من گذشت من گفت:” حداقل بچه ها من هنوز هم پدر من یک مرد شکل برای آنها است.’ و پس از آن پنج روز بعد شوهر من گذشت من تماس بگیرید که آنها عجله پدرم به بیمارستان و گفتم: “نه! هیچ! هیچ!’ من نمی توانم این کار را دوباره.”

نامشخص, ترسناک, آینده

در حالی که او نمی تواند اظهار نظر در انتظار دادخواهی و یا اتهامات Eichenlaub و دیگر پرستاران ساخته شده در مورد بیمارستان شرایط در ارتفاع coronavirus افزایش برایان تیلور سخنگوی سینا-فضل و دیترویت مرکز پزشکی گفت: هیچ بیمارستان-شبکه-نه-احیای سیاست.

“همانطور که برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک بیمار دریافت احیاء این تصمیمات در یک مورد به مورد و بر اساس توسط پزشکان و مراقبت های پزشکی تیم مطابق با بیمار دستورات” تیلور گفت. “اگر یک بیمار نیاز به CPR البته بیمار دریافت خواهد کرد CPR.”

اما دنیس متقاعد نشده است که درست است.

“من آرزو می کنم که من می تواند بدست او در جایی دیگر” او گفت:. “من واقعا احساس می کنید مانند آن را ساخته اند تفاوت در شوهر من بازمانده یا نه زنده ماندن.”

او با توجه به دادخواهی اما گفت که او می داند هیچ چیز اتفاق می افتد که در یک دادگاه به ارمغان خواهد آورد شوهرش به او.

“ما از طبقه متوسط را به فقر شبانه,” او گفت:. “شوهر من بود نان آور.”

قبل از او درگذشت و او را به عنوان یک مراقبت فاستر مدیر مورد در بتانی مسیحی خدمات اما او نبوده است قادر به بازگشت به کار.

“من فقط می توانم بر روی آن تمرکز,” او گفت:. “من واقعا نمی تواند تمرکز داشته باشد.”

وجود دارد بیش از حد غم برای او و برای کودکان و نوجوانان.

“جوانترین من به من گفت” مادر من فقط می خواهم به مرگ و گفتم: “نه! مامان به شما نیاز دارد. شما نمی توانید می میرند. نمی گویند که.

“من 10 ساله او مانند,” مامان و من قول می دهم شما را ترک نمی کند من زود است.’ و گفتم من نمی توانم. من نمی خواهم به شما بگویم که اما من به شما قول می دهم من را به خدا صحبت در مورد آن و من از او بخواهید لطفا برای نگه داشتن من در اینجا تا زمانی که من هستم, من می توانید به تماشای بچه های خود را.’

“من به سختی می توانید به حمام بروید و بدون چک کردن آنها را به من. من به معنای واقعی کلمه نمی تواند به دور از آنها.”

در چندلرس هستند eking یک زندگی ریچارد تامین اجتماعی بررسی و پول سر از تجاری کسب و کار تمیز کردن او و خواهرش به ارث برده از پدر خود. بچه ها باید بیمه پزشکی از طریق پزشکی. او بیمه در حال حاضر.

در صبح روز شنبه دنیس بود در یک کار تمیز کردن. زمانی که کارکنان نیاز به یک روز و یا تماس در بیمار او را به انجام این کار.

“این است که ما به پایان می رسد دیدار. این همان چیزی است که ما اجازه می دهد برای زنده ماندن,” او گفت:.

“هر کس می گوید:” من شما خیلی قوی است. قدرت خود را شگفت انگیز است.’ اما من اصلا گزینه ای به از دست دادن آن است. من هشت بچه ها اینجا هستند که توجه من را به ماندن قوی است.”

به عنوان coronavirus مورد اعداد در میشیگان شروع به افزایش دوباره پس از هفته از نزدیکی-کاهش مداوم او گفت که او هرگز نمی خواهد دیگر خانواده به رنج می برند به عنوان او در حال حاضر است.

“لطفا اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک خود را شستن دست های خود و پاکسازی خانه خود را,” او گفت:. “اگر آنها نفرت پوشیدن ماسک در حال قرار دادن بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی است که بسیار بدتر است. تغییر زندگی در یک لحظه. اجازه ندهید که انتخاب های ضعیف قرار دادن شما در یک وضعیت شبیه من است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de