جزئی لیگ تیم ایده خلاق را به مسخره خیانت Astros

به یاد داشته باشید زمانی که Astros’ غیر قانونی ثبت نام-سرقت رسوایی احساس مانند یک معامله بزرگ است ؟ مرد, کسانی که بی گناه بودند بار.

به خصوص یکی از مشاغل تیم بیس بال سعی کردم به سرمایه گذاری در آن خشم و به مخلوط ورزشی استعاره به نام چشمگیر و قابل شنیدن زمانی که جهان به طور ناگهانی تغییر کرده است.

دیدار با Astro the Grouch, کلکسیونی ایجاد شده توسط مستقل St. Paul پرستاران که طرفداران یانکی ها (یا داجرز طرفداران و یا هر کس دیگری به دنبال انتقام) می خرید در حالی که به طور همزمان کمک به یک علت بزرگ.

اگر شما در حال تلاش برای کشف کردن که چرا یک تیم مستقل از مینه سوتا رو درگیر در Astros,’ ظروف سرباز یا مسافر خوبی نمی overthink آن است. شما نیاز به می دانم که تنها مقدسین مالکیت Goldklang گروه, ویژگی های مایک Veeck, پسر legendarily مشاغل مالک لایحه Veeck و سرگرمی, آیکون بیل موری.

“ما هیچ اتصال” شان آرونسون یک پرستاران معاون رئیس جمهور که نظارت خود را در روابط رسانه ها و رادیو و تلویزیون گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “دوقلوها طرفداران هستند تا در آغوش مورد Astros. اما ما همیشه به عنوان تیمی که pokes در ایجاد. ما در تلاش برای پیدا کردن ایده مناسب که شروع به پریدن کرد و ما میخندند.”

Houston Astros cheating scandal
Astro the Grouch, St. Paul Saints

وحی که آستروس ضرب دیده یک سطل زباله می تواند برای انتقال اطلاعات به سرقت رفته خود را برانگیخته “Sesame Street” افسانه Oscar the Grouch و Astros,’ طلسم مدار آن به یاد ماندنی آنتن. ازدواج آن دو, تصاویر همراه با industriousness مورد نیاز برای جلوگیری از نقض کپی رایت دعاوی منجر به Astro the Grouch, که, پس از فشار دادن یک دکمه را به طور متناوب فریاد “Fastball! Changeup! موبایل و کامپیوتر! نوار لغزنده!” در حالی که کوبیدن بر خود می توانید زمانی که به مناسبت خواستار آن است.

پرستاران برنامه ریزی شده به این دور در تاریخ 31 ژوئیه هنگامی که دوقلوها میزبانی آستروس در هدف حوزه در سراسر رودخانه می سی سی پی از جایی که بازی Saints; آنها اعلام کرد که ارتقاء در اواخر فوریه. که بازی تقریبا قطعا نمی گیرد با تشکر از coronavirus shutdown.

حتی اگر آن را ندارد, اما, پرستاران, ناگهان با پاسخ مثبت خود را اعلام تصمیم به تولید بیشتر از کلکسیونی و فروش آنها را برای $35 با 10 درصد از هر خرید رفتن به مطلب, یک سازمان است که با استفاده از ورزش به عنوان یک قلاب برای کمک به کم درآمد کودکان و نوجوانان در شهرهای دوقلو. تنها پیشنهاد من برای بهبود خواهد بود برای پرستاران برای اهدای خیلی بیشتر از 10 درصد در هر خرید (آنها تا به حال به فروش می رسد بیش از 2000 عنوان در اوایل این هفته) همه بیشتر از آن در مینیاپولیس خدمت به عنوان ground zero برای جدی لازم است بحث در مورد روابط است که صورت گرفته است این زوج هفته گذشته.

“آن را بزرگ می شود قادر به آمده تا با یک ایده و حتی زمانی که شما لازم نیست که یک فصل آن سود کشش” گفت: آرونسون که اعتبار این تیم مدیر کل درک Sharrer و مدیر بازاریابی و تبلیغات سیرا بیلی برای ایجاد Astro.

که سالم درصد از سفارشات آمده اند از تگزاس و حتی هوستون نشان می دهد که Astros طرفداران ممکن است بسیار خوب دارای حس شوخ طبعی در مورد تیم خود را از شرم. و یا حداقل آنها در حال حاضر به نوبه خود آن شرم آور لیمو به برخی از معنی دار لیموناد.


این هفته پاپ سوال مسابقه آمد از Gary مینتز جنوبی هانتینگتون: نام ballpark است که باعث می شود ظاهر cameo در سال 2019 فیلم “دیروز”.


من آخرین قرنطینه خواندن بود “پادشاهان ملکه” توسط اریک شرمن جالب گرفتن جلسه با چند نفر از اعضای 1986 متس – از جمله پشتیبان گیر اد Hearn که اعمال بزرگ شد مستند در اینجا چند هفته پیش. کتاب باید به عنوان خوانده شده برای طرفداران ’86 متس.


پاپ خود را امتحان جواب سیتی زمینه است.

اگر شما یک چیز عالی است که متصل به بیس بال به فرهنگ عامه لطفا به من در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de