یک سمور یا راسو ممکن است آلوده دوم هلندی کارگر با coronavirus وزیر کشاورزی می گوید

هلندی وزارت کشاورزی گفت: یک دوم کارگر به احتمال زیاد آلوده شده است با کروناویروس در یک سمور یا راسو اما تاکید کرد که خطر سرایت باقی مانده بسیار کم است.

در نامه ای به مجلس, Carola Schouten وزیر کشاورزی طبیعت و کیفیت غذا گفت: مورد دوم تبدیل شده است شناخته شده است که در آن SARS-CoV-2 تصویب شد از یک سمور یا راسو به یک انسان در یکی از مزارع که در آن حیوانات در حال پرورش برای خز.

اما Schouten گفت که هلندی مقامات بهداشتی معتقدند خطر در معرض قرار گرفتن انسان به این ویروس در خارج از انبارهای که در آن سمور یا راسو بودند که نگه داشته بود “قابل اغماض است.”

در مارس 26, دولت هلند گزارش داد که سمور یا راسو در دو مزرعه در جنوب این کشور کشف شده است که این ویروس باعث گسترده تر بررسی است.

هفته گذشته دولت گزارش اولین مورد مشکوک به از سمور یا راسو به انسان انتقال است. به عنوان یک نتیجه Schouten و وزیر بهداشت Hugo de Jonge معرفی اقدامات جدید از جمله غربالگری سمور یا راسو در همه مزارع در هلند به صورت آنتی بادی و الزامات مورد نیاز برای کارکنان به پوشیدن تجهیزات حفاظتی.

شده اند وجود دارد چند مورد از عفونت در حیوانات پس از همه گیر جهانی شد. اخبار در ماه فوریه که یک دلار هنگ کنگ سگ حیوان خانگی تا به حال آزمایش “ضعیف مثبت” برای COVID-19 موجب وحشت که خشونت خانگی سگ و گربه می تواند انتقال ویروس.

در مارس 5, یک ببر در باغ وحش برانکس در نیویورک آزمایش مثبت برای coronavirus پس از در حال توسعه یک بیماری تنفسی به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت.

اما کارشناسان بهداشت بارها و بارها به دنبال برای اطمینان دادن به مردم است که مردم و حیوانات خانگی نمی تواند عبور coronavirus به یک دیگر.

جزئیات:من می تواند سگ یا گربه coronavirus? آنچه صاحبان حیوانات خانگی باید بدانید که پس از میناکاری و دو گربه آزمایش مثبت در آمریکا

هر دو جهان سازمان بهداشت حیوانات مستقر در فرانسه و CDC باید گفت هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوانات خانگی مانند گربه و سگ می تواند گسترش ویروس. “وجود دارد هیچ توجیهی در نظر گرفتن اقدامات در برابر حیوانات همدم که ممکن است سازش رفاه خود را,” حیوانات-سازمان بهداشت گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>