کارلا گروسو به هیچ وجه قصد اجازه دادن به یک در سراسر جهان همه گیر فرضا او پسر ارشد prom.

در ابتدا زمانی که coronavirus به نظر نمی آید مانند مخرب از زندگی اجتماعی است که آن را تبدیل به, کف, ساحل, فلوریدا, مامان دو نمیفهمد او می خواهم میزبان و یک گروه از سالمندان در خانه او اگر این مراسم رو لغو شد. سپس اقامت در خانه سفارشات و اجتماعی فاصله لگد و دعوت فهرست کوتاه — به طور قابل توجهی.

خوشبختانه برای Dominick گروسو و تاریخ پیج Houck خانواده زندگی می کنند فقط یک بلوک از هم جدا و در حال تبدیل شدن به یکی از تمدید اجتماعی واحد از انواع حتی قبل از مدت COVID-19 وارد واژگان عمومی.

بنابراین زمانی که رویال پالم بیچ بالا کشیده پلاگین بر روی آن خروش ’20s-مضمون مراسم از گذشت گروسو رو به کار آنلاین-سفارش راه خود را به موسیقی جاز سن محیط کامل با Gatsby-esque پیچ در پیچ پله افت faux کریستال سکنکس دیوار و برش مقوا اسب سواری.

“او مصمم بود ما می خواهم که یک مدل ما در سال آخر و نگه داشتن همه امن در همان زمان” Dominick گفت.

مثل یک مادر در کریسمس را با کودکان نوپا در خانه گروسو نگه داشته و جزئیات این شب بزرگ تحت کاری ادامه داده اند.

“من تا به حال به اعلام زمانی که من بیرون آمدن از اتاق من” او به یاد می آورد.

سرگرم کننده در زمان coronavirus: حافظه های فوق فارغ التحصیلی و جشن های تولد انطباق

زمانی که او و پیج رفت از خانه او به او, آنها تا به حال به فریاد زدن داخل از گاراژ حضور خود را اعلام و منتظر کالا به stashed.

در حالی که گروسو کارگردانی, تولید, پیج بچه رنه Houck, دستیار مدیر در دبیرستان در زمان بیش از پذیرایی. در پیج درخواست, ایتالیایی, takeout از Basilico را امن شد. شکلات و وانیل کیک ورق اعلام مدل 2020 در رویال پالم علامت تجاری آبی و سیاه و سفید دستور داده شد و یک عکس از زن و شوهر کاشته برجسته در بالای شکر و تخم مرغ.

پیج و Dominick ملاقات کرد و مدتی در مدرسه.

او در محله او با خرد کردن در کلاس هفتم. او پسر او را نمی خرد تا زمانی که او تا به حال یکی دیگر از دوست دختر خود را در دوم و سوم سال است. در این سال ارشد خود را در سال رویال پالم بیچ بالا ورزشکاران در نهایت متصل می شود.

هیچ کس شک دو را با حضور prom با هم. Dominick مدل-posal (هیچ کس تنها شما می پرسد برای رفتن به مدل دیگر) درگیر عید پاک تخم مرغ شکار و یک بلیط برای شب بزرگ.

پیج رو تا قبل از رخصتی بهار حتی نورد در اطراف. Dominick پیش بینی بعد از سفر به men’s Warehouse. اما قبل از او بدست می خواهم وجود دارد فروشگاه مانند بسیاری دیگر توقیف شد. او قرض کمی برام کت و شلوار آبی از یکی از پیج را برادر بزرگتر به جای.

در شب به پایان رسیده و همزمان با آنچه بوده ام در این شب بزرگ در برخی از مغرور برگزاری زن و شوهر خانواده در دو سر به کف ساحل در غروب آفتاب برای prom خود را به جلسه عکس — دور اول با ماسک در.

و سپس بازگشت و تبدیل به یک حیاط خلوت کامل با مه پر جلوه — یخ خشک در استخر — و یک DJ — Dominick دبیرستان سال اول ،

شام و حتی بازی گرفت با یک لیست که شامل هر دو مجموعه از پدر و مادر دومینیک خواهر پیج دو بزرگسالان برادران و تاریخ خود.

“تنها مردم ما با دیدن هر یک از دیگر” پیج پدر Leroy Houck که همراه با Dominick مادر و دختر با این نسخهها کار برای پالم بیچ شهرستان کلانتر دفتر. “ما خوش شانس به یک خانواده ندارم.”

یک مدل تاریخ خود را با پدر و مادر برادران و خواهران نمی خواهد به نظر می رسد مانند یک ترکیب برنده اما پیج و Dominick مخالف بود.

“من به تاریخ و مدل. من لذت بردم از این تصاویر بخشی از آن, اما من خیلی از پارتی, رقص, نوع,” پیج گفت. “من تا به حال بیشتر سرگرم کننده با خانواده من و از من به هر حال.”

در سراسر کشور حدود 3.7 میلیون دانش آموز خود را دیده اند دبیرستان ارشد وقایع وارونه با این بیماری همه گیر. و بیش از چند موفقیت بداهه. بازیگر John Krasinski میزبانی, مجازی, مدل 2020 برای یوتیوب خود را نشان می دهد برخی از خبر خوب.

اما در محافل پیج و Dominick گزارش آنها تبدیل به حسادت از دوستان که دیده می شود جرقه بزند از شب از طریق رسانه های اجتماعی.

پیج پدر گفت: نوجوانان ویران شد زمانی که دختران ارشد و سافتبال فصل لغو شد. تولد 18 خود را نیز کاهش یافته است در اجتماعی کویر ایجاد شده توسط نیاز به قرار دادن ترمز در coronavirus.

“عالی بود برای رسیدن به او را به او لباس و حداقل باید یک نگاه اجمالی کمی از حالت عادی” Houck گفت. “به آنها هر چیزی خوشحال است.”

کروناویروس و مدارس: سالمندان دبیرستان خیلی نامشخص به ارتکاب به یک کالج

Dominick مادر نمی تواند بیشتر موافقم.

“ما خوش شانس که ما داریم, بهداشت و ما خوش شانس است که ما شده اند بیمار از این بیماری” گروسو گفت. “اما آن را نشانی از بد بودن برای سالمندان است. می توان آنها را خوشحال نمی کنند virus اما در پایان هنوز هم وجود دارد کمی از ناامیدی است.”

گروسو است به قصد ارائه برخی از مشخصه خاطرات قبل از کتاب در کلاس از سال 2020 است.

او در حال برنامه ریزی یک پیک نیک ارشد ارشد صبحانه و یک حیاط خلوت فارغ التحصیلی. تنها چیزی که او نمی تواند ارائه شد یک پارک گراد باش گشت.

با توجه به زمان احتمالا نمیفهمد که یکی بیش از حد.

دنبال Sonja Isger در توییتر: @sonjaisger

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de