قسمت 10 در یک سری متس نیویورک

تن برای Jeurys Familia را 2019 فصل تنظیم شد زمانی که او وارد در بهار آموزش از شکل پس از پرتاب در offseason.

نه تنها Familia پشت بازو ایجاد می کند اما او به دست آورده و وزن خود را صرف بهار در تلاش برای بازیابی. Familia دریافت کرده بود یک قرارداد سه ساله به ارزش 30 میلیون دلار از متس زمستان که بازگشت او به این سازمان را که او امضا شده و توسعه یافته است.

وجود دارد بحث در درون سازمان و در محاسن از امضای مجدد Familia که تا به حال برخورد شده است به اوکلند در مهلت تجارت در سال 2018 است. دو نام مورد بحث به عنوان جایگزین آدم Ottavino و زاک Britton هر دو امضا شده با یانکی ها. فکر در متس جبهه بود Familia بود حداقل به عنوان خوب به عنوان دیگر با قبلی خود را در نیویورک تجربه به او یک لبه.

اما Familia هرگز گرفتار از عدم وجود خود را از offseason مطبوع. در گردابی فصل راست دست مسکني تن به تن به 5.70 عصر در 66 ظاهر قرار دادن او در کنار ادوین دیاز به عنوان یک ناامیدی بزرگ در اغل گاو یا حشم بود که تا حد زیادی مسئول برای متس nosediving به نیمه اول سوراخ که از آنها هرگز به طور کامل بهبود یافتند. Ottavino و Britton تا به حال قوی فصل برای یانکی ها.

یک بار بیس بال رزومه زیر COVID-19 خاموش کردن نگاه به شروع برداشت بازده در Familia سرمایه گذاری. Familia گزارش به بهار آموزش این فصل 30 پوند سبک تر — پس از شروع پرتاب برنامه در ماه دسامبر و تعهد به بهبود می باشد.

“من مطمئن هستم که او آموخته است که درس خود را در مورد نشان دادن تا آماده رفتن و در شکل” لیگ استعداد ارزیاب گفت. “من مطمئن هستم که او خجالت در مورد راه سال به پایان رسید.”

Jeurys FamiliaAnthony J. باعث تخریب جهانی

Familia اعتبار با طرفداران در زمان ضربه پس از او رنج می برد سه دمیده موجب صرفه جویی در 2015 سری جهانی که متس از دست داد به Royals در پنج بازی. سال بعد او به از دست دادن پارچ در NL وحشی-بازی کارت اجازه می دهد پس از سه اجرا هومر به غول’ کونور Gillaspie. کسانی که letdowns را در بخش پنهان Familia موفقیت با سازمان از جمله حق رای دادن-رکورد 51 موجب صرفه جویی در 2016.

“او چیزهای” استعداد ارزیاب گفت. “او یک بالا-90s قدرت وزنه او یک شکاف علاوه changeup اما شما رو به این باور در مسائل خود را و احساس می کنید که هر گام شما پرتاب می خواهید را به نفع خود است که زمین به جای فقط پرتاب چیزی و امید و تلاش به شکست نیست چون شما می دانید بو پرندگان در حال رفتن به بیرون می آیند به عنوان به زودی به عنوان شما انجام دهد.”

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

Familia بود 4-4 با 2.88 عصر در 40 ظاهر برای متس در سال 2018 هنگامی که او در برخورد به اوکلند برای بابی Wahl خواهد Toffey و جایزه بین المللی پول. Familia تن به تن به 3.45 عصر در 30 ظاهر برای کمک به رسیدن به آل وحشی-بازی کارت.

دیاز ورود به متس در معامله که ارسال بالا چشم انداز Jarred Kelenic به سیاتل قرار بود برای تقویت این تیم در نزدیک با Familia ارائه یک setup حضور. اما این فصل به این نتیجه رسیدند با Familia و Diaz, تبادل نظر در پایین اهرم مواقع به دلیل مبارزات خود را. در حال حاضر امید است Familia می توانید دوباره بجای اول برگشتن و به متس قابل اعتماد هشتم-دور گزینه یا بالقوه برنامه پشتیبان گیری در نزدیک باید دیاز دوباره لکنت زبان پیدا. ست Lugo, جاستین ویلسون Dellin Betances و براد واحد دیگر راه اندازی امکانات با بسته شدن تجربه است.

“این دشوار فصل برای من” Familia گفت: قبل از بهار آموزش آغاز شده است. “من تا به حال هرگز یک سال و مانند آن. به دست آوردن وزن من را تحت تاثیر قرار تحویل به صفحه و خراب کردن ریتم به همین دلیل است که من شروع به … آموزش به وزن این offseason.”

در پنج نمایشگاه بازی ظاهر قبل از بهار آموزش به حالت تعلیق درآمد, Familia تن به تن به یک 1.80 دوران, اما او تا به حال راه می رفت سه مورد در پنج نوبت.

“راستش من احساس می کنم بهتر” Familia گفت. “همه چیز برای من بهتر است. من احساس می کنم 100 درصد متفاوت از سال گذشته نسبت به حال حاضر است.”

Familia خواسته شده بود در مورد سطح انرژی خود را

“من همیشه انرژی, اما من فکر می کنم در حال حاضر در دسترس من به تکرار من تحویل و احساس قوی تر و بزرگ چیز” Familia گفت. “من بیشتر انعطاف پذیر و من یک شانس برای پایان من زمین بهتر به دلیل وزن از دست دادم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de