یک Juneteenth از خواب بیدار کردن تماس — چگونه تجارت برده به شکل ایالات متحده policing: “امریکا فقط واقعا نیاز به شروع به صادق بودن’

در طول چند هفته گذشته به این کشور شده است دست و پنجه نرم کردن با تاریخ سیستمیک نژادپرستی در پلیس ما سیستم. اما کمتر ممکن است متوجه چه دور برگشت این سنت می رود.

برای درک بهتر این تاریخ MarketWatch صحبت با لوقا فردریک یک دانشجوی دکترا در دانشگاه جورج تاون است که به مطالعه رابطه بین برده تجارت, پلیس و زندانی در طول 17th و 18th قرن امریکا است.

MarketWatch: چه نقشی را در پول و امور مالی در این دوره و مباحث شما مطالعه ؟

لوقا فردریک: اول, آن مهم است به رسمیت شناختن است که بردگان خود را یک کالا و با ارزش ترین بخش از کالاها به استفاده از آن غیر انسانی عبارت — در کشور و این مورد را از طریق جنگ های داخلی.

کنترل جنبش به اجبار از این بردگی مردم بود موتور اقتصادی کشور است که پس از آن چرخید همه این صنایع دیگر که آیا آنها در بانکی که آیا آنها صاحبان برده و یا تاجران برده reinvesting پول خود را به آنچه که ما می شناسیم به عنوان انقلاب صنعتی.

‘برده داری است اقتصاد است. نه هر کس متعلق به بردگان خود, اما همه در تلاش بود برای به دست آوردن یک تکه از این پول است.’

— لوقا فردریک دانشجوی دکترای در دانشگاه جورج تاون

شمال و غرب نیز وابسته به این بنده اقتصاد است. آنها خود را به فروش مواد غذایی به سمت جنوب بانکی و بیمه صنایع به شدت گره خورده با وام مسکن و بیمه. این واقعا کار و ارزش در این بردگی بدن … که اصلی ابزارهای مالی در حال اجرا را از طریق.

برده داری است اقتصاد است. نه هر کس متعلق به بردگان خود, اما همه در تلاش بود برای به دست آوردن یک تکه از این پول شما می توانید فکر می کنم در مورد آن شاید مثل این تکنولوژی فضایی ما در امروز است. شما ممکن است ایجاد برنامه های خود را, اما شاید شما در حال کار بر روی سرور و یا شما در حال ساخت سایت برای شخص دیگری. آن را فقط مانند امروز در این است که آیا شما یک تاجر خصوصی که آیا شما یک کشاورز که آیا شما یک نوار صاحب هر کس در تلاش است برای به دست آوردن یک تکه از این سود برده.

لوقا فردریک یک دانشجوی دکترای در دانشگاه جورج تاون.

حسن نیت ارائه میدهد از لوقا فردریک

MW: چه نقشی را شهرها و دولت های محلی در تلاش برای دسترسی به این سود ؟

فردریک: برای مثال در سی برده معامله گران مجبور به پرداخت هزینه برای مجوز به فعالیت در این شهرستان است. اگر شما می خواستم برای کار خصوصی, برده, زندان, شما را مجبور به پرداخت این هزینه نیز می باشد. که درآمد افزایش مکانیسم.

MW: چه خصوصی, برده, زندان است ؟

فردریک: خصوصی زندان هستند واقعا عامل داخلی تجارت برده. وجود دارد مازاد از بردگان در ویرجینیا و کارولینای شمالی [و دیگر فوقانی ایالت های جنوبی]. توتون و تنباکو در حال رفتن کنار جاده و در حال جایگزین شدن با گندم که نیاز به نیروی کار کمتر. در همان زمان شما باید پنبه شروع به رونق در جنوب عمیق.

این شهرستان برگزار شد در رقابت با خصوصی زندان برای اتاق و هیئت مدیره پس از تاجران برده برای قفل کردن بردگان به عنوان آنها سفر جنوب.

این تاجران برده در حال استفاده از بالا جنوبی خود را به عنوان تامین نقطه و سپس آوردن [بردگان] را در جنوب. این زندان در حال باز کردن در شهرستانها در بین آنها در بالتیمور سی نورفولک, Richmond.

آن را حدود دو ماه سفر به پیاده روی از دی سی به نیواورلئان یا نچیز می سی سی پی. به عنوان [تاجران برده] را یک شبه اگر آنها در یک شهر و آنها می تواند استطاعت آن را قفل این بردگان در این خصوصی برگزار شود. آنها در حال شارژ اولیه اتاق و هیئت مدیره هزینه. شهر زندان در حال رقابت با این خصوصی زندان برای آن اتاق و هیئت مدیره هزینه.

MW: چه نیروهای پلیس مانند نگاه در طول دوره شما مورد مطالعه قرار گرفته ؟ چه نقشی را پول بازی در آن پلیس سیستم ؟

فردریک: آنچه که ما واقعا در حال دیدن عمیق ترین تاریک ترین ترس از پدران موسس در نظر پلیس. زمانی که آنها فکر کردن در مورد چگونه برای جدا کردن خود از بریتانیا پس از انقلاب سه اصلی [جنبه] از عدالت کیفری است که آنها می خواستند به دور از عبارت بودند از: سرمایه مجازات برای هر جرم آنها نمی خواهند ارتش ایستاده و آنها نمی خواهند یک پولیس ملی.

‘شماره یک چیزی است که آنها نیاز به پلیس برای این است که برای محافظت در برابر بردگان و مادری آمریکایی است.’

— لوقا فردریک دانشجوی دکترای در دانشگاه جورج تاون

اگر شما در حال رفتن به یک پولیس ملی که به معنی شما در حال رفتن به پلیس محلی. پس از آن سوال می آید که در حال رفتن به برای آن پرداخت ؟ پاسخ این بود: هیچ کس در حال رفتن به پرداخت هزینه برای آن. [در طول دوره قبل از جنگ] آنها گشت.

آن را بسیار معاملاتي آن را حقوق و مزایای هر سرویس است که یک پلیس مرد را دارای یک هزینه به آن متصل است.

شما باید یک بخش کامل از حقوقی است که با کد اچ کردن برای مردم سیاه و سفید هر دو برده و رایگان. که به نظر می رسد برای جلب توجه نیروهای پلیس.

وجود پلیس سنت در انگلستان آن را مانند همه چیز قطع شد از کل پارچه در امریکا, اما مشکل بزرگ برده داری بود. پس از مسابقه و برده داری می شود interjected به این پلیس سنت آن را در توسعه کاملا متفاوت شکل در آمریکا پس از آن. شماره یک چیز است که آنها نیاز به پلیس برای این است که برای محافظت در برابر بردگان و مادری آمریکایی است. همین دلیل است که آنها می آیند تا با کدهای.

MW: چگونه است که سیستم کمک به آنچه ما امروزه ؟

فردریک: آن جرم سیاهی. از همان اولین لحظات مردم سیاه و سفید دیده می شود به عنوان مشکوک به عنوان خطرناک به عنوان خرابکارانه.

قانون است و گفت که این شهروندان هستند غیر از افراد پس از هر یک از این زبان حقوقی میراث فرهنگی در مورد آزادی و محاکمه با حضور هیئت منصفه و به دلیل فرایند صدق نمی کند. هنگامی که امریکا می آید تا با آن اسناد بنیانگذاری این اسناد نیز صدق نمی کند. از یک طرف آنها جرم توسط سیستم اما از سوی دیگر آنها را به رسمیت شناخته شده توسط سیستم.

‘از اولین لحظات مردم سیاه و سفید دیده می شود به عنوان مشکوک به عنوان خطرناک به عنوان خرابکارانه.’

هنگامی که ما فکر می کنیم یک برده فراری ما در مورد آنها فکر می کنم در حال اجرا را از طریق یک میدان و یک برده پس بعد از آنها و این فشار ، اغلب آن را یک افسر پلیس است که ردیابی کردن این بردگان فراری بود که بخشی از کار خود را.

اگر شما نگاهی به یک فراری برده آگهی بسیاری از آنها می گویند: “بیلی فرار در اینجا توضیحات در اینجا لباس است که آنها را به سرقت برده. اگر شما او را پیدا کنید من به شما 50 دلار پاداش. اگر شما او را پیدا کنید او را به Frederick county زندان و من آنها را انتخاب کنید وجود دارد. این یک پول ساز برای [پلیس] آنها را دریافت کنید نیمی از خصوصی پول پاداش, حداقل در واشنگتن است.

پلیس همچنین به عنوان یک رشته ساز. اجازه دهید شما بیش از حد سخت گیر به شلاق خود را برده و یا شما نمی خواهید به این تنش می تواند او را به پلیس [و او را به پرداخت 50 سنت به آن را انجام دهد]. پلیس فقط جیب که 50 سنت است که کمیسیون مستقیم.

لولا در همه این است که این مرد به نام اسحاق فرانکلین بود که یک تاجر برده در واشنگتن و در اسکندریه ، هنگامی که بازنشسته شد او خریداری کشت و زرع در لوئیزیانا و کشت و زرع بود به نام آنگولا. امروز از آن وجود دارد به عنوان آنگولا زندان در لوئیزیانا. که در سمت راست وجود دارد که واقعا در این نوع از نقطه وسط در این سیستم از 1820s و آنچه که ما تا به حال در 1920s و آنچه که ما در سال 2020 است.

MW: چگونه این تاریخ مربوط به امروز تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس ؟

فردریک: آن را واقعا نشان می دهد که پیروزی از پلیس. در آغاز هیچ کس می خواست به پرداخت هزینه برای این. هیچ کس می خواست به پرداخت حقوق, خرید تجهیزات, خرید اسب, ساخت زندان است. امروز آنها هیچ مشکل گرفتن پول است.

نکته دیگر این است که آنها تا به حال واقعا در مبارزه با این ایده: ما فقط مبارزه در این جنگ بر اساس آزادی و ما در حال انجام دور با اجتماعی و اقتصادی سلسله مراتب [و] در حال حاضر ما می گویند اگر شما شکستن یک قانون قرار بود به دور خود را به آزادی و قرار دادن شما در زندان است. این دیگر یک معما برای هر کسی است.

نکته دیگر در مورد این پلیس در قرن 19 — آنها همه نوع از مسائل است که ما نمی فکر می کنم به عنوان پلیس امروز. آنها از تیراندازی سگ های ولگرد و تمیز کردن اسب مرده و انجام بسیاری از چیزهایی که شما واقعا نمی خواهد فکر می کنم پلیس نیاز به انجام است. در اوایل قرن 20 همه این دیگر بخش های آنلاین آمده و آنها شروع به گرفتن این مسئولیت به دور از پلیس.

ما در انتهای مخالف است که همه اینها شده اند کاهش وجود دارد هیچ نوع دیگری از آژانس خارج وجود دارد برای مقابله با این مسائل پس از آن همه می افتد ، من ضد پلیس در چگونه آنها امروز وجود دارد اما من خواهد بود که برای اولین بار به رسمیت شناختن است که آنها را بیش از حد انجام دهد.

MW: آنچه می تواند ما را برای مقابله با این میراث?

فردریک: امریکا فقط واقعا نیاز به شروع به صادق بودن با خود در مورد که در آن همه چیز آمده و تاریخ آن و آنچه که واقعا در رفتن است. گسترده عصری امریکا شده اند قادر به زندگی برای نسل های باور چیزهایی که فقط صاف کردن اسطوره ها و یا خارج از متن گرفته یا نه از لحاظ تاریخی دقیق است. شما باید بخش بزرگی از امریکا که وجود داشته است در این کشور تقریبا با یک فانتزی.

(این گفتگو ویرایش شد و تغلیظ شده برای سبک و فضا است.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de