“یک فروشي:” United Airlines به اخراج به 36,000 آمریکا کارکنان در ماه اکتبر به عنوان سفر باقی مانده افسرده

هواپیمایی متحده هشدار بوده است کارکنان برای ماه که اخراج های دسته جمعی loom اگر سفر نمی کند, دوباره بجای اول برگشتن و هواپیمایی قرار داده و گریم صورت در انتظار شمارش چهارشنبه.

در یک یادداشت به کارکنان شیکاگو هواپیمایی گفت: 36,000, کارکنان, و یا 45 درصد از خط مقدم آن کارگران در ایالات متحده و بیش از یک سوم از آن به طور کلی نیروی کار 95,000 در صورت اخراج و یا در اطراف Oct. 1.بیشتر تحت تاثیر گروه: خدمه پرواز و فرودگاه خدمات به مشتریان و دروازه عوامل, که حساب برای 26,000 از 36,000.

این شرکت هواپیمایی که تماس با آنها را غیر ارادی furloughs زیرا بسیاری از کارکنان را تحت تاثیر قرار خواهد شد واجد شرایط برای به یاد می آورد زمانی که تقاضای سفر بازده تحت نظر اتحادیه خود قرارداد.

شرکت های هواپیمایی از ممنوع تخمگذار کردن کارگران تا اکتبر. 1 تحت حقوق و دستمزد قوانین و مقررات حفاظت از فدرال مراقبت عمل می کنند.

ایالات دریافت $3.5 میلیارد دلار کمک مالی و 1.5 میلیارد دلار وام برای حفاظت از حقوق و دستمزد. این برنامه طراحی شده است برای ایجاد ثبات در خطوط هوایی و نگه داشتن کارگران شاغل تا زمانی که آنها می تواند کوچک در کسب و کار خود را به سفر واقعی در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ایالات مدیران گفت: در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران گفت که آنها امیدوارند نهایی شمارش خواهد شد که شناخته شده در اواسط تا اواخر ماه اوت خواهد بود کمتر از 36,000 به عنوان کارکنان بیشتر قبول داوطلبانه خروج از برنامه. هواپیمایی به تازگی تمدید پنجره برنامه خود را برای جدایی داوطلبانه برنامه به 15 ژوئیه برای ترغیب بیشتر کارکنان به ثبت نام. این 36,000 را شامل نمی شود 1,400 قبلا اعلام اخراج از بلندی مدیریت و کارکنان اداری.

“پس از ماه از هزینه های تهاجمی-برش و فعال سرمایه-افزایش امروز ما به روز رسانی کارکنان در مورد یک موضوع ما همیشه مخوف و عمل است که همیشه آخرین راه حل در زمینه این COVID-19 pandemic: غیر ارادی furloughs” بیانیه آغاز شد.

آن ادامه داد: “واقعیت این است که ایران به سادگی می تواند همچنان در ما جاری حقوق و دستمزد در سطح ماه اکتبر گذشته 1 در یک محیط که در آن تقاضای سفر افسرده است. و غیر ارادی furloughs آمده به عنوان آخرین چاره, پس از ماه از شرکت گسترده کاهش هزینه و سرمایه-بالا بردن.”

شرکت هواپیمایی مجبور به قرار دادن یک عدد در اخراج در حال حاضر به دلیل فدرال مورد نیاز برای هشدار دادن به کارکنان در مورد اخراج های دسته جمعی.

سارا نلسون رئيس جمهور از انجمن از خدمه پرواز-CWA, که نشان دهنده, ایالات خدمه پرواز به نام شماره یک “فروشي” اما ستایش آمریکا برای ارائه یک چشم انداز واقع بینانه.

“COVID-19 بی سابقه است تهدید به حمل و نقل هوایی کارگران و کل ایالات متحده در صنعت حمل و نقل هوایی” او در بیانیه ای گفت. “این بحران کوتوله دیگران در تاریخ هوانوردی و هیچ پایانی در چشم. تقاضا شد فقط به سختی بالا رفتن و برگشت به 20 درصد از سال گذشته و حتی کسانی که حداقل سود تبخیر در طول هفته گذشته با توجه به افزایش COVID-19 نفر در سراسر کشور است.”

نه چندان سریع: ایران به پاره عقب فقط در ماه اوت اعلام کرد پروازهای خود به عنوان coronavirus موارد افزایش

اتحادیه نامیده می شود برای شش ماه دیگر تمدید از حقوق و دستمزد برای حفاظت از صنعت حمل و نقل هوایی با توجه به صنعت ادامه داد: dire straits اما مقامات ایالات گفت: در جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران گفت که آنها نمی تواند تعداد بیشتری از واشنگتن به خصوص در انتخابات سال است.

Coronavirus بحران خرد شرکت های هواپیمایی و هوا برای بازیابی را تضعیف کرده است با توجه به افزایش coronavirus موارد و جدید قرنطينه متحده در تلاش برای حفظ بازدید کنندگان از coronavirus نقاط.

شرکت های هواپیمایی برای امریکا صنعت تجارت سکس می گوید: در حال حاضر ترافیک مسافری نمی ارتجاعی 2019 سطوح قبل از 2023. صنعت درآمد که به قیمت بلیط را حتی دیگر برای بازیابی این گروه می گوید.

روز سه شنبه ایالات گفت: در اوراق بهادار پر کردن که افزایش عفونت کروناویروس در چندین ایالت و مسافر قرنطينه صادر شده توسط New York, New Jersey, کانکتیکات و شیکاگو را تضعیف تقاضای سفر – به طوری که آن را بریده پشت اوت پروازهای آن اعلام کرد فقط یک هفته پیش.

ایران است که به دور از تنهایی در صدایی اخراج آلارم ، خطوط هوایی آمریکا مدیر عامل داگ پارکر بارها گفت شرکت هواپیمایی خواهد شد که “کارکنان بیشتر از آن برای کار” در پاییز اگر کسب و کار را بهبود نمی بخشد و خطوط هوایی جنوب غربی مدیر عامل شرکت Gary کلی گفته کارکنان در یک ویدئو در اوایل سال جاری که از آن خواهد شد “به شدت کوچکتر” هواپیمایی اگر سفر نمی ارتجاعی در تابستان.

نیویورک و نیوجرسی و قرنطینه مشورتی گسترش: لیست رشد به 19 متحده از جمله دلاور اوکلاهاما و کانزاس

شیکاگو enacts قرنطینه قانون: شهر نیاز به بازدید کنندگان از 15 نقاط داغ مانند فلوریدا و کالیفرنیا به قرنطینه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de