یک گروه از partygoers نادیده گرفته و درخواست کمک در coronavirus تماس با ردیابی. این شهرستان نیویورک در پاسخ با احضاریه.

مقامات بهداشت در یکی از شهرستان نیویورک با صدور احضاریه به هشت نفر از آنها حاضر به همکاری در تماس با ردیابی از coronavirus خوشه وابسته به یک حزب است.

آن کار می کرد: تمام هشت partygoers در پاسخ به احضاریه اجتناب از جریمه های احتمالی از 2000 $در هر روز از راکلند اول شناخته شده شهرستان در دولت به توسل به اقدام قانونی در میان این بهداشت عمومی اورژانس.

این حزب در اواسط ماه ژوئن بود توسط کسی که بیمار بود با کروناویروس در راکلند اجرایی اد روز گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در روز پنج شنبه. میزبان علامتی اما برگزار مهمونی که شامل 50 تا 100 بزرگسالان جوان بعد گفت.

اگر چه بعد گفت: وزارت بهداشت و درمان است که شخصی با caller ID گفت: در هشت partygoers هنوز هم جواب نداد تماس. کسانی که همکاری نمی کنند می تواند مشکوک از قدرت و یا ترس از اینکه در مشکل است.

نقشه برداری coronavirus: ردیابی ایالات متحده شیوع توسط دولت

“ما می خواهیم به توضیح به مردمی ما صحبت می کنند که ما در حال نگاه کردن به بودن در مشکل” گفت: در روز است. “ما فقط به دنبال به دانستن که در آن شما بنابراین ما می تواند کمک به افراد دیگر که ما نمی خواهیم برای دیدن مریض است.”

راکلند کمیسیون بهداشت و درمان پاتریشیا Schnabel Ruppert گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که سلامت کارگران سعی کردم به صحبت کردن با افرادی که آزمایش مثبت پس از حضور این حزب در تلاش برای جلوگیری از coronavirus خوشه.

آلاباما مقامات: دانشجویان برای رفتن به ‘COVID احزاب به ببینید که چه کسی بیمار می شود اولین بار

“هیات من گفته شده است که یک فرد مایل نیست و یا باید به صحبت می کنند به بیماری محققان” Ruppert گفت. “بسیاری از نه جواب تلفن های همراه خود را به عقب.”

در برخی موارد شرکت کنندگان تا به حال پدر و مادر خود را به تلفن پاسخ به تایید برای محل نگهداری فرزند خود را در روز ، برخی از partygoers مشکوک به حضور دیگر قابل ملاحظه احزاب در این منطقه است.

“همایش بزرگ باقی می ماند یک مسئله” Ruppert گفت. “خطر انتقال ویروس بالا است و بسیار واقعی است.”

راکلند گزارش شده بیش از 13,600 موارد coronavirus با 668, مرگ و میر, از پنج شنبه شب. این شهرستان دارای بالاترین درصد مثبت روزانه تست از همه هفت شهرستان در نیویورک در اواسط Hudson منطقه است.

“آنها در پاسخ به این سوال از ما تماس با ردیاب” جان لیون سخنگوی راکلند دفتر اجرایی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “این یک بخش بسیار مهمی از این فرایند بنابراین ما می توانیم اطلاع مردم و آنها می توانند قرنطینه به عنوان یک احتیاط به طوری که آنها نمی گسترش این را به افراد دیگر که فراتر از دایره فوری.”

این شهرستان همچنین با استفاده از احضاریه در طول یک سرخک در سال گذشته و با موفقیت در ردیابی شیوع منجر به countywide واکسیناسیون دستور برای این بیماری گفته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>