یک کمپین برای نگه داشتن انگلیسی ها قفل کردن و محافظت از coronavirus ممکن است ثابت کرده اند که بیش از حد موفق با توجه به تحقیقات جدید با بسیاری از در حال حاضر ترس به ترک خانه های خود.

پیشرو در دانشگاه کمبریج آمار هشدار داد که دولت, اقامت در خانه پیام باعث شده بود تا بسیاری از مردم به رشد “به خصوص اضطراب” در مورد بیرون رفتن.

“بسیاری از مردم قطعا overanxious در مورد شانس خود را از گرفتن هر دو ویروس و آسیب آنها ممکن است اگر آنها آن را دریافت” کمبریج دیوید Spiegelhalter بی بی سی گفت.

به طور کامل یک سوم (33 درصد) از انگلیسی ها گفت: آنها احساس ناراحت کننده ملاقات با دوستان و خانواده در خارج از خانواده خود را با توجه به نظرسنجی منتشر شده توسط شرکت تحقیقاتی ایپسوس موری در روز جمعه. کمتر از دو سوم (61%) گفت: آنها احساس ناراحت کننده با استفاده از حمل و نقل عمومی و یا رفتن به کافه ها و رستوران ها. داده ها همچنین نشان داد 67 درصد گفت: آنها احساس ناراحت کننده حضور بزرگ و مجامع عمومی مانند ورزش و یا رویدادهای موسیقی در مقایسه با چگونه آنها احساس قبل از همه گیر.

Keiran پدلی مدیر پژوهش در ایپسوس موری گفت: “روشن تعدادی از انگلیسی ها عصبی مورد استفاده از حمل و نقل عمومی دوباره و یا رفتن به میله, رستوران ها و یا موسیقی زنده و رویدادهای ورزشی است.

“این اعداد نشان می دهد که آن را برخی از زمان برای بخش هایی از اقتصاد بریتانیا برای بازگشت به هر ظاهر نرمال حتی پس از مستند به پایان رسیده است.”

این یک داستان متفاوت در بخش هایی از امریکا به معترضان در میشیگان با هجوم به دولت و کنگره آمریکا خواستار پایان دادن به مستند و تسلا TSLA, -10.30% Elon Musk گفت: سرمایه گذاران در روز پنج شنبه که stay-at-home سفارشات بودند “به زور زندانی کردن مردم در خانه های خود را در برابر تمام حقوق اساسی.”

جزئیات:Elon Musk می گوید coronavirus پناهگاه در محل منظور این است که “فاشیست” و “شکستن مردم آزادی’

انگلیسی ها در ضمن نه تنها ترس را برای خود اما آنقدر ترس همسایگان ممکن است گسترش این ویروس به طور گسترده تر است که 200000 نفر از آنها به نام پلیس به گفتن داستان در مورد شهروندان شکستن قوانین.

با توجه به گزارش در این زمان پلیس تحقیق در مورد غیر قانونی خانه احزاب و loitering صادر 9,000 مستند جریمه در انگلستان و ولز است.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de