‘اوج بحران’: آمریکا در بحران و بهداشت روانی بحران بافندگی بعدی

علم جیغ: آمریکایی ها در بحران هستند.

بیش از 80 درصد از بزرگسالان ایالات متحده گزارش آینده کشور است یک منبع قابل توجهی از استرس, با توجه به گزارش روز شنبه از انجمن روانشناسی آمریکا. آمریکایی ها هستند unhappiest آنها بوده است و در 50 سال با توجه به COVID پاسخ ردیابی مطالعه دوشنبه منتشر شد. و یک بررسی منتشر شده در این ماه در مجله پزشکی JAMA در بر داشت سه بار به عنوان بسیاری از بزرگسالان ایالات متحده گزارش علائم جدی روانی در مارس به عنوان آنها را دو سال پیش از آن.

این مطالعات به درک بهتر چگونه آمریکایی ها در حال مقابله بی سابقه ای در طول این دوره با میلیون ها بیمار و بیش از 100000 نفر در جهانی همه گیر ضد نژادپرستی تظاهرات آوردن کشور و اقتصاد در ژنده پوش پس از آن طولانی ترین توسعه در تاریخ است.

‘مرگ و میر ناشی از ناامیدی’: همه گیر می تواند فشار خودکشی مواد مخدر و مرگ و میر به عنوان بالا به عنوان 150,000

در عمق: نجات بخش درس خودکشی مردم می تواند آموزش یک جهان در یک بیماری همه گیر

امریکا یک ملت unmoored و کارشناسان می گویند برای بسیاری از مردم منفی در سلامت روان تاثیر خواهد outlast بحران فعلی. تحقیقات نشان می دهد استرس شدید باعث این اتفاقات ممکن است حتی منجر به طولانی مدت اختلالات روانی.

ملت باید آماده کارشناسان می گویند برای سلامت روانی بحران است که بافندگی بعدی.

“ما رو به یک اوج بحران بر خلاف هر چیزی که ما را دیده اند در طول عمر ما در coronavirus بحران اقتصادی و نژادپرستی” گفت: Jaime دیاز-گراندوس معاون اجرایی و سرپرست افسر ارشد علمی در انجمن روانشناسی آمریکا (APA).

“هر یک از این بحران ها در حال بدست گرفتن یک روانی سنگین تلفات آمریکایی ها و به خصوص ما آفریقایی شهروندان آمریکایی و دیگر مردم از رنگ. سلامت می تواند عواقب وخیم بود. همانطور که ما نسبت به آینده نگاه کنید ما نیاز به در نظر گرفتن دراز مدت پیامدهای جمعی از تروما است.”

بیش از 70 درصد از آمریکایی ها در APA گزارش گفت: این پایین ترین نقطه در کشور تاریخچه آنها می توانند به یاد داشته باشید. کارشناسان می گویند انزوای اجتماعی و غم و اندوه و ترس و عدم اطمینان در حال حاضر فراگیر و آن احساسات را نمی خواهد به طور خودکار آباته که فاصله فیزیکی متوقف و یا به دلیل یک تعداد انگشت شماری از افسران پلیس در حال بازداشت و پس از قرن ها از نژادی و خشونت است.

“این وقایع کاملا را برای بخش بزرگی از جامعه ما را در بلند مدت سلامت روان عواقب از جمله منجر به تشخیص شرایط” گفت: Vaile رایت مدیر ارشد مراقبت های بهداشتی و نوآوری در APA.

جورج فلوید تصویری می افزاید: به تروما: ‘هنگامی که آخرین باری که شما را دیدم یک نفر آنلاین؟’

ناراحتی روانی می تواند منجر به اختلالات روانپزشکی

بث McGinty نویسنده سرب از JAMA مطالعه و استادیار در دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت عمومی گفت: در آوریل سال 2018 حدود 4 درصد از بزرگسالان آمریکایی گزارش جدی روانی است که به طور معمول برای دهه گذشته است. هنگامی که او انجام او بررسی در ماه آوریل که تعداد بیش از سه برابر شده است.

“این واقعا” McGinty گفت. “من انتظار می رود برای دیدن افزایش پریشانی در اینجا, اما برای دیدن یک افزایش عمده ای در این اندازه گیری جدی پریشانی به عنوان مخالف به برخی خفیف یا متوسط اضطراب در مورد وضعیت – من قدر افزایش می دهد.”

برای اندازه گیری روانی محققان با استفاده از این کسلر غربالگری مقیاس پریشانی روانی که می پرسد سوال در مورد علائم افسردگی و اضطراب رخ داده است که در 30 روز گذشته از جمله “چگونه اغلب آیا شما احساس می کنید نا امید کننده است ؟” و “چگونه اغلب آیا شما احساس بی ارزش بود؟”

در این مطالعه نویسندگان توجه داشته باشید “حاد پریشانی در طول COVID-19 may انتقال به دراز مدت اختلالات روانپزشکی” چرا جدی روانی به عنوان اندازه گیری توسط کسلر مقیاس نشان داده شده است به پیش بینی های بالینی بیماری های روانی.

“این یک ایده آل پیش بینی” McGinty گفت. “این یک ابزار تشخیصی است. این به آن معنا نیست که هر کسی که تا به حال جدی روانی در مارس در حال رفتن به به منظور توسعه یک تشخیص بالینی افسردگی یا اضطراب, به عنوان مثال. اما این بدان معنی است که آنها بسیار در معرض خطر از رفتن به توسعه است که تشخیص بالینی.”

خط مقدم کارگران و مردم از رنگ آن در COVID نقاط در معرض خطر

جمعیت های خاص هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا جدی سلامت روحی و روانی شرایط کارشناسان می گویند.

کسانی که زندگی در مناطق جغرافیایی به شدت تحت تاثیر COVID-19 هستند بیشتر در معرض خطر به عنوان کسانی که ممکن است عزیزان از دست رفته به ویروس.

مردم قبلا مبتلا به یک بیماری روانی هستند بیشتر احتمال دارد به احساس ناراحتی روانی. کارشناسان می گویند کسانی که با موجود افسردگی و اضطراب استفاده از مواد مخدر و یا اختلالات خوردن هستند به احتمال زیاد به شدت باعث فعلی آب و هوا.

جبهه کارگران خط ویژه کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر در حال توسعه یک سری از طولانی عوارض از جمله اختلال استرس پس از سانحه رایت گفت:. بسیاری از آنها خسته و مبارزه با مرگ و میر بیماران و همکاران.

پایدار و استرس نیز از نگرانی های خاص برای کسانی که مبتلا به سیستمیک عوامل استرس زا – فقر و تبعیض و عدم فرصت – به عنوان آنها کمتر مقابله منابع است.

تحقیقات نشان می دهد سیاه و سفید آمریکایی ها 20 درصد بیشتر احتمال دارد به گزارش جدی روانی از غیر هیسپانیک سفید آمریکایی است. با توجه به APA بسیاری از بزرگسالان است که می گویند تبعیض است یک منبع قابل توجهی استرس را افزایش داده است از 42 درصد به 55 درصد در ماه گذشته به عنوان تظاهرات فوران در سراسر کشور در پاسخ به چندین بالا مشخصات حوادث نژادی و خشونت از جمله جورج فلوید Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و Rayshard بروکس.

بررسی: “من نمی توانم نفس بکشم’ ادا ده ها تن در پلیس نگه می دارد در سراسر ایالات متحده

چرا تنهایی ممکن است مشکل

یکی از یافته های این مطالعه که تعجب McGinty بود که نبود یک افزایش قابل توجهی در افرادی که احساس تنهایی. تنهایی افزایش کمی نسبت به قبل از COVID سطوح ولی نه خیلی زیاد. این نیز درست در COVID پاسخ ردیابی مطالعه که تنهایی افزایش یافته بود, اما نه به عنوان شايع به عنوان محققان رود.

این نشان می دهد تنهایی نیست راننده اصلی پریشانی روانی. مردم در حال پیدا کردن راه هایی برای اتصال البته متفاوت است. محققان می گویند عوامل دیگر نگرانی ها در مورد اقتصاد و در مورد ابتلا به این ویروس در مورد قطع آموزش و پرورش هستند بیشتر احتمال دارد رانندگان است.

این مهم است McGinty می گوید به دلیل آن را نشان می دهد و حتی به عنوان اجتماعی فاصله برطرف مردم را به ادامه مبارزه است.

“برای برخی از گروه های طولانی مدت عواقب ناشی از این بیماری همه گیر از عواقب اقتصادی و یا عواقب ناشی از داشتن یک دوست است که تحت تاثیر COVID … (ممکن است منجر به افزایش ناراحتی روانی” حتی پس از همه گیر است و بیش از, او گفت:.

انگ عدم دسترسی بیشتر می تواند استرس سیستم

یک 2018 بررسی نشان داد در حالی که بسیاری از بزرگسالان آمریکایی می گویند داشتن یک اختلال روانی است که چیزی برای شرمنده از یک سوم از پاسخ دهندگان موافقت با بیانیه “افراد مبتلا به اختلالات روانی من را بترساند.” و نزدیک به 40 درصد گفت: آنها مشاهده خواهد کسی متفاوت اگر آنها می دانستند که کسی تا به حال اختلال در سلامت روان. این نگرش می تواند به جلوگیری از برخی از مردم به دنبال درمان.

برای کسانی که می دانم که آنها نیاز به مراقبت از آن را نمی ممکن است همیشه در دسترس باشد و یا کافی است.

این APA گفت: در سال 2016 11.8 میلیون آمریکایی بالغ را اعتقاد بر این آنها نیاز به خدمات بهداشت روانی, اما نمی تواند به آنها دسترسی داشته باشید. حدود 6.3 میلیون و گفت: آنها دریافت برخی از خدمات بهداشت روان اما نیاز بیشتر. از کسانی که گزارش یک نیاز برآورده نشده, 38% گفت: آن دلیل بود که آنها نمی تواند استطاعت آن 28 درصد گفت: آنها فکر می کردند که می تواند رسیدگی به این مشکل بدون درمان و 21 درصد گفت: آنها نمی دانند که به کجا بروید برای درمان.

یک ماه ژوئن بررسی نشان داد بیش از نیمی از پاسخ پزشکان شاهد کمتر از بیماران نسبت به قبل از همه گیر آغاز شد که برخی از کارشناسان می گویند می تواند مربوط به از دست دادن بیمه درمانی.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست داده اند شغل خود را به عنوان کشور تعطیل به سرعت گسترش COVID-19 و برای کسانی که بیمه از طرف کارفرما از دست دادن یک کار به معنی از دست دادن مزایای بهداشت و درمان ،

بیشتر غربالگری بیشتر telehealth بیشتر ارتباط

کارشناسان می گویند حتی اگر کسی نیست بخشی از یک گروه آسیب پذیر پایدار استرس یک عامل خطر جهانی.

“هنگامی که مردم در حال غرق زمانی که عوامل استرس زا بیش از توانایی خود را برای رسیدگی به آنها, آن را بسیار سخت تر برای مقابله و رسیدگی به نگرانی در روز به روز زندگی” دیاز-گراندوس گفت. “به این وضعیت همچنان مردم ظرفیت برای مقابله با چالش های اضافی کاهش می یابد.”

به همین دلیل McGinty می گوید آن را بسیار مهم برای مراقبت از سلامت سیستم به سطح شیب دار تا سلامت روحی و روانی نیز از جمله در میان پزشکان مراقبت های اولیه از آنجا که بسیاری از اختلالات روانی در حال حاضر با علائم فیزیکی مانند سردرد و تنش عضلانی و مسائل مربوط به معده. OBGYNs همچنین باید مواظب باشید از آنجایی که زنان به طور خاص در حال گرفتن بار اضافی از مراقبت های پرداخت نشده و کار داخلی و همچنین متخصصان اطفال از کودکان رنج می برند بیش از حد.

مراقبت از کودکان در بحران: به عنوان ملت بازگشایی پدر و مادر بپرسید: چه تماشا کنند.

دیاز-گراندوس گفت: از آنجا که در حال حاضر وجود دارد این است که کمبود سلامت رفتاری متخصصان مراقبت های بهداشتی سیستم ممکن است نیاز به ارائه مطلب گروه درمانی و یا پیشنهاد, پا, مراقبت های قبل از ارائه فردی خدمات روانشناختی.

کارشناسان می گویند این مهم است که telehealth باقی می ماند یک گزینه قابل دوام برای کسانی که نیاز دارید و می خواهید به استفاده از آن حتی زمانی که فرد در مراقبت از در دسترس می شود. از آن خواهد شد برخی از زمان قبل از همه راحت وارد کردن یک پزشک و پزشکی از راه دور اجازه می دهد تا ارائه دهندگان برای رسیدن به جمعیت آنها ممکن است در ارتباط با, در غیر این صورت.

جوامع نقش بازی بیش از حد. تحقیقات نشان می دهد در جوامع با سطح بالایی از انسجام اجتماعی کرایه بهتر از اجتماعی تقسیم می شوند آنهایی که Diaz-گراندوس گفت. هنگامی که مردم می توانند توافق بر ارزش های مشترک و اهداف زمانی که آنها در حال فراگیر آنها سالم هستند.

رایت می گوید: این بیماری همه گیر است د-انگ برخی از مسائل مربوط به سلامت روان. افرادی که هرگز دچار اضطراب یا انزوا قبل از COVID در حال حاضر بیشتر همدلی برای کسانی که. COVID و تظاهرات همچنین آورده اند لازم است با توجه به نژاد پرستی سلامت اثرات, اما در نظر او وجود ندارد به اندازه کافی ملی, بحث در مورد چگونه عمیق این بحران خواهد بود و در طولانی مدت احساسی خوب بودن.

رایت آرزوها وجود دارد سلامت روانی معادل Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شد که امریکا راک در طول همه گیر – کسی که می تواند صحبت صادقانه و مقتدرانه در مورد مسائل مربوط به سلامت روان.

“وجود دارد فقط نوع از این بیماری همه گیر در همه گیر در حال حاضر,” او گفت:. “وجود استرس در اطراف بیمار شدن و یا خانواده خود بیمار شدن. وجود اقتصادی قطعه. این شعارهای ملی در سراسر سیستمیک نژاد پرستی. استرس مربوط به رهبری است. این ما را به یاد همه چیزهایی که خارج از کنترل ما هستند بنابراین ضروری است ما سعی کنید به تمرکز بر روی چیزهایی که در کنترل ما به طوری که ما می توانید سعی کنید برای حفظ برخی از ما, سلامت عاطفی. اگر ما را نمی, پس از آن افراد کاملا در خطر ابتلا به انواع مختلفی از اختلالات مختلف است.”

شما همچنین ممکن است علاقه مند می شود:

  • نظر: آزار و اذیت بهداشت عمومی رهبران به شمار تهدید جدید
  • COVID-19 چیز از تونی Fauci را کابوس
  • پلیس اصلاحات در سراسر ایالات متحده

آلیا E. Dastagir یک گیرنده از یک Rosalynn کارتر کمک هزینه تحصیلی برای سلامت روانی روزنامه نگاری. او در توییتر دنبال کنید: @alia_e

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de