‘جنایت علیه بشریت’: افسران اخراج بیش از عکس reenacting الیاس McClain سبد

سه افسر پلیس را از کار اخراج شده و دیگری به تازگی استعفا داد, بیش از عکس های گرفته شده در یک بنای یادبود برای الیاس McClain سال گذشته یک مشخصه متزلزل Aurora, Colorado, اداره پلیس موقت رئیس ونسا Wilson جمعه اعلام کرد.

ویلسون به نام عکس “نگران کننده است.” یک عکس منتشر شده توسط اداره پلیس نشان می دهد که سه خندان افسران یکی ظاهر می شود برای قرار دادن یک افسر دیگر در یک سبد — خویشتنداری که در McClain قبل از او درگذشت.

ویلسون گفت: عکس ها را فرستاده بودند به دیگر افسران از جمله جیسون Rosenblatt بود که یکی از افسران که متوقف McClain — 23-ساله, سیاه, مردی که در بازداشت پلیس سال گذشته است.

Rosenblatt پاسخ داد: “هاها” زمانی که او موفق به دریافت عکس ویلسون گفت:.

Rosenblatt بود در میان سه افسر که از کار اخراج شدند. همچنین فسخ: اریکا ماررو و کایل Dittrich بودند که در این عکس. Jaron جونز که میدادند chokehold در عکس, استعفا داد و در روز سه شنبه ویلسون گفت:.

یک افسر دیگر که فرستاده شد عکس حذف شده ولی نشده بود اخراج ویلسون گفت:.

استعفا بود چیزی که حق انجام ویلسون گفت: تماس مامور انجام یک “نفرت عمل … شما باید خجالت اجرای قانون و در عین حال دوباره.”

ماموران در عکس نشان داده شده در طول دوره بررسی عکس بود به “تشویق یک دوست” ویلسون گفت:. یکی دیگر از عکس های گرفته شده در یادبود شامل سه افسر پلیس نیز منتشر شد که در آن لبخند افسران نیست reenact chokehold.

ژوئن 26: الیاس McClain تزريق با کتامين قبل از او درگذشت. این است که قانونی است ؟

ژوئن 26: ویژه دادستان منصوب به بررسی الیاس McClain مرگ پس از میلیون ها نفر ثبت دادخواست

“ما شرمنده ما بیمار است و ما قهر” ویلسون گفت:. افسران ممکن است جرمی مرتکب شده اند, اما این عکس ها “جنایت علیه انسانیت و نجابت,” او اضافه شده است.

اگر چه این عکس گرفته شد در پاییز گذشته ویلسون در بیانیه ای گفت او آگاه ساخته شده از عکس در ژوئن 25 از طریق شکایت از افسر دیگر. بررسی شد و به سرعت راه اندازی شد.

شفق قطبی Police Association اتحادیه برای افسران به نام اخراج “را با عجله در قضاوت است.” آن گفت: در Facebook که تحقیقات در زمان نه روز در حالی که استاندارد امور داخلی مورد ماه طول می کشد.

کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس در روز پنج شنبه منصوب ویژه دادستان برای بررسی مجدد به صورت زیر شدید فشار افکار عمومی و درخواست آنلاین است که به دست آورد بیش از 3 میلیون امضا.

“واقعیت این است که سه وظیفه در یونیفرم پلیس فکر می کردم که آن را مناسب برای reenact قتل شوخی نشان می دهد که این گروه فاسد است به هسته ای” گفت: ماری نیومن ، McClain خانواده وکیل که دیدم عکس ها قبل از آنها برای عموم منتشر شد. الیاس را Sheneen McClain نیز آنها را دیدم.

McClain در ماه اوت درگذشت در بازداشت پلیس. این حادثه رخ داده است پس از شفق قطبی اداره پلیس دریافت تماس از یک “مرد مشکوک” با پوشیدن یک ماسک اسکی با توجه به انتشار اخبار. ماموران وارد شدند و تلاش برای متوقف کردن McClain که آنها گفت: “به طور فعال مقاومت” و تلاش برای گرفتن یکی از اسلحه های خود را. آنها سر و کله می زدند و او را به زمین قرار داده و او را در یک کاروتید نگه اعمال فشار در اطراف گردن خود را محدود کردن جریان خون به مغز.

ژوئن 24: بیش از 2 میلیون امضا “عدالت برای الیاس McClain’ درخواست نزدیک به یک سال پس از مرگ او

McClain به طور خلاصه ناخودآگاه رفت. سازمان آتش نشانی و امدادگران نامیده می شدند به کمک و تزریق McClain با کتامین به متین او را.

در بیش از سه ساعت از بدن دوربین فیلم دستگیری McClain است برگزار پایین بر روی زمین استفراغ گریه و گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

یک افسر می گوید McClain, “اگر شما در حفظ و messing اطراف من قصد دارم به سگ من و او به سگ شما نیش می زنند.”

McClain لود شد به یک آمبولانس که در آن پیراپزشک مشخص شد او نفس نمی کشد و نمی باید یک پالس.

او اعلام مرگ مغزی سه روز بعد و حذف شد از حمایت از زندگی Aug. 30.

Adams County district attorney دیو جوان را کاهش یافته است به پرونده اتهامات جنایی در نوامبر اما در پی قتل جورج فلوید Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و Rayshard بروکس شده است وجود دارد علاقه در McClain است.

کالبد شکافی قادر به تعیین اینکه آیا مرگ او یک تصادف بود با توجه به علل طبیعی یا قتل. آدامز کانتی, دفتر پزشکی قانونی در گزارش ذکر شده عوامل متعددی دخیل از جمله ترکیبی از اعمال فیزیکی شدید و باریک شريان کرونر چپ.

تصویری را نشان می دهد McClain گفتن افسران: “اجازه دهید به من. من هستم درونگرا. لطفا احترام به مرزهای که من صحبت می کنم.”

کمک: N’dea Yancey-برگ و رایان میلر; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>