یک coronavirus to-do list برای همه گیر و فراتر از آن: باز کردن چشم ما و قلب است.

نظر

بیماری های تبعیض قائل نیست. جوامع انجام دهد. ما نیاز به نگه داشتن این در ذهن در هنگام مبارزه با کروناویروس. و در حالی که هر یک از بیماری های عفونی است متفاوت وجود دارد یکی ثابت: آن فقیر که بیشتر رنج می برند.

این بیماری همه گیر است که به ما نشان میدهد آنچه که ما باید انجام دهیم — نه فقط در حال حاضر اما با رفتن به جلو با بزرگنمایی بی عدالتی های جامعه ما است. آیا شما حساس تر و بیشتر در معرض به گرفتن ویروس و یا مرگ ناشی از آن را بسیار تحت تاثیر چه رنگی هستید و چقدر پول دارید.

ما شاهد این هستیم که مخربی در بسیاری جهات. افراد کم درآمد کمتر دسترسی به آزمایش و مراقبت های بهداشتی بیشتر از مشکلات بهداشتی مزمن است که ویروس خیلی کشنده و کمتر توانایی به “پناهگاه در محل.” آنها در مکان هایی مانند خانه های پرستاری و گوشت فرآوری گیاهان است. آنها نمی توانند ارتباط از راه دور. آنها را به نشان می دهد تا حتی اگر این بدان معناست که خطر سلامت خود را و یا حتی زندگی خود را.

کمتر منابع بیشتر آسیب پذیری

پس از آن وجود دارد ده ها میلیون نفر که شغل خود را از دست. آمار و ارقام گردآوری شده توسط McKinsey Global Institute نشان می دهد که کارگران سخت ترین ضربه گیر هستند کسانی که کمترین منابع برای مقابله با آن است. “تا 86% اولیه تاثیر می گذارد شغل بودند که پرداخت کمتر از $40,000 در هر سال” آن را می گوید در یک گزارش جدید در مورد تاثیر COVID-19 روز کارگران است.

در گروه کم درآمد آفریقایی آمریکایی ها در خصوص این بیماری است. یک مطالعه هشت بيمارستان در گرجستان نشان داد که بیش از 80 درصد از COVID-19 بيمار شد ، آمریکایی های آفریقایی تبار هستند 32 درصد از گرجستان جمعیت اما به عنوان از آوریل 24 تا به حال اختصاص بیش از 50 درصد از مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در ماه گذشته بر مشکلات است که نژادی و اقلیت های قومی در معرض بیماری شدید. آن گفت: آمریکایی های آفریقایی تبار هستند مبتلا به دیابت در یک میزان است که 66 درصد بیشتر از سفید آمریکایی است. میزان فشار خون بالا است که 49 درصد بالاتر است. نرخ بیماری های قلبی عروقی و چاقی به طور مشابه به کج.

Coronavirus نابرابری: ما می دانیم که قیمت پرداخت زمانی که ایالات متحده بازگشایی قبل از آنها باید

و در حالی که قانون مراقبت مقرون به صرفه تصحیح برخی از بی عدالتی در بهداشت و درمان ایالات متحده سیستم بیمه, قانون, است که به آرامی و به عمد فرسایش توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. و آن را به وضوح ضعیف که تحمل فشار از آسیب.

تشخیص است که درد و رنج بیشتر

این بیماری همه ما تاثیر می گذارد اما این تاثیر نمی گذارد ما همه به طور مساوی. به منظور رسیدگی به مشکل کارآمد ترین ما باید روشن چشم و قلب باز و به رسمیت شناختن که در آن درد و رنج شدید ترین. با در نظر گرفتن, در اینجا یک لیست برای مبارزه با ویروس و پس از آن:

►تست! ما نیاز به انبوه سطح شیب دار بالا و تست, تماس, ردیابی, به ویژه در میان کاهش درآمد جمعیت که در آن بیماری در حال گسترش است سریع تر. سنگاپور که تا به حال انجام چنین کار عالی حاوی ویروس است فقط در حال حاضر یادگیری یک درس در مورد عدم توجه کافی به فقرا. این ویروس تا رسید میان دستمزد پایین کارگران مهاجر زندگی می کنند که در شلوغ خوابگاه. این موارد در میان کارگران مهاجر در حال حاضر حساب برای 88 درصد از عفونت ها در سنگاپور است.

►مراقبت های بهداشتی در حال حاضر! مراقبت های بهداشتی به خصوص آن را به عنوان مربوط به COVID-19 نیاز به یک اولویت ملی در حالی که در همان زمان هزینه های مراقبت های بهداشتی نباید یک بار در کسانی که قرارداد این ویروس. هیچ کس نباید تبدیل به دور از آزمایش یا درمان به علت عدم بیمه.

►مراقبت های بهداشتی برای همیشه لطفا برای! پس از بحران گذشته است و ما باید برای رسیدگی به این کشور را در دراز مدت مراقبت های بهداشتی نیاز دارد. که بدون شک در چارچوب 2020 انتخابات. حتی با COVID-19 در نهایت شکست دیابت و بیماری های قلبی و فشار خون بالا هنوز هم می شود قاتلان و بیش از حد بسیاری از ما شهروندان آمریکایی مبارزه با آنها.

►شغل! ما نیاز به انجام بیش از فقط به 7 ساعت فریاد به میلیون ها نفر از آمریکایی ها کار در مشاغل از ER کارگر به خانه سالمندان همراه برای مواد غذایی صندوقدار. اگر هیچ چیز دیگری, این فاجعه ساخته شده است آن را برای ما روشن چقدر ما با تکیه بر افرادی که در انجام این مشاغل است. آن زمان ما آدرس تکان دهنده اختلاف درآمد در این کشور و به آنها دستمزد زندگی می کنند آنها سزاوار است.

►رای دادن! دیگر غم انگیز نقطه ضعفی که این بحران در معرض این است که ما عدم وجود یک راه امن و قابل اعتماد برای همه در این کشور است که به عنوان رای قادر به رای دادن. ما نیاز به اختصاص پول و منابع را به مطمئن شوید که ما هرگز تکرار شکست مفتضحانه و شرم آور از این سال 7 آوریل ویسکانسین اولیه. حداقل 67 نفر که کار کرده یا رای دادند که در انتخابات باید آزمایش مثبت برای COVID-19. ما نیاز به رای گیری از طریق پست یک واقعیت است. کالیفرنیا تنظیم سرعت در هفته گذشته با برنامه های ایمیل در انتخابات نوامبر به هر ثبت نام رای دهندگان.

محافظت از کارکنان: محل کار آماده نیست برای توده بازگشایی. اول ما نیاز به استانداردهای به نگه داشتن کارگران امن است.

به عنوان فنی لو آهوجا و دیگر رهبران حقوق مدني باید گفت: هیچ کس تا همه رایگان. از آن آسان است برای دیدن چگونه یک شبیه منطق امر به رایگان بودن این بیماری همه گیر. ما نمی توانیم قرنطینه آن را درون جیب فقر است. بیماری مسری همیشه گسترش مگر اینکه آن را ریشه کن شده است. تا زمانی که کسی آن همه ما در معرض خطر ابتلا به آن است. به منظور برای هر یک از ما باید واقعا رایگان از COVID-19 و آینده بیماری های همه گیر ما باید مطمئن شوید که همه ما از آن است.

دانا Brazile, یک عضو از ایالات متحده آمریکا امروز هیئت مدیره از همکاران یک فاکس نیوز نویسندگان یک در بزرگ به صورت خودکار نماینده به 2020 دموکراتیک کنوانسیون موقت سابق, صندلی کمیته ملی حزب دموکرات و نویسنده “انجمن: داستان در داخل از شکست و ضعف قرار داده است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است.” او در توییتر دنبال کنید: @donnabrazile

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>