50-بازی MLB فصل خواهد ایجاد بسیاری از فانتزی مسائل

یک هفته دیگر گذشت و لیگ اصلی بیس بال است و در عین حال به حرکت و نزدیک به سمت حل و فصل آن مسائل و راه اندازی یک طرح برای سال 2020 فصل است. با توجه به فقدان امید به وضوح فانتزی بیس بال در کمیسیون در حال رفتن به باید به تنظیمات متعدد در پی یک پتانسیل لغو.

در یک re-پیش نویس لیگ یک فصل کنسل باعث می شود تصمیم خود را آسان است. اگر آنها انتخاب کردن برای یک زن 50 بازی فصل این ماده می شود و از اینکه آیا یا نه شما حتی می خواهید به بازی. اگر شما در میانهی شب پیش نویس و در عین حال شما هنوز هم می توانید با فشار یک در, هر چند از آن است که به شدت پیشنهاد شما برای جلوگیری از همه سر به سر فرمت های. به طور معمول سر به سر پلی آف هستند یک ششم از کل بازی های انجام شده در یک فصل است. چه می خواهید به انجام خود را پایه برگشتی در هشت بازی ؟ چوب به جوجهگردان فرمت و اگر این اولین بار است که بازی در این سبک شما فقط ممکن است متوجه چقدر بهتر از آن است که به صورت فانتزی بیس بال.

برای لیگ که در حال حاضر پیش نویس آن پیچیده تر است. اگر شما پیش نویس قبل از خاموش کردن شما باید تقاضا یکی از جدید. استراتژی برای 50 بازی فصل به طور چشمگیری متفاوت از کسانی که برای یک 162-بازی فصل. اگر شما پیش نویس با دانش ناقص فصل شما می توانید چیزهایی را به عنوان است. آن را دوباره توصیه می شود شما تبدیل از هر سر به سر با فرمت کنید و سعی کنید دست خود را در دوار جهت کباب کردن مرغ.

سختتر بخشی به کمیسیون می آید در صورت از حافظ و سلسله لیگ. این لیگ ها معمولا شامل قراردادها و کسانی که برتر بازیکنان تنها برای مدت زمان محدود هستند به احتمال زیاد برای دریافت یک معامله خام شبیه به آنچه داجرز ممکن است رهبری نسبت با Mookie بتی که می شود یک عامل آزاد پس از سال 2020 فصل است. آیا مالک که معامله را برای یک سال از مایک ماهی قزل آلا که حتی ممکن است بازی حتی در کوتاه فصل تنها از دست دادن ؟

Mike Trout
مایک ماهی قزل آلاAP

نیز وجود دارد این سوال جزئی لیگ فهرست اسامی در سلسله. ما در حال گفت که با هیچ جزئی لیگ فصل هر تیم MLB خواهد بود رنده شده 50 بازیکن استخر که از آن برای استفاده در طول سال. مدیران خواهد بود مخلوط و تطبیق بیشتر از همیشه در حداکثر سرعت دویدن به پلی آف است که می تواند ساعت شروع برای یک تعداد از بازیکنان. سلسله صاحبان خواهد بود مجبور به استفاده از بازیکنان آنها امیدوار بودند به ذخیره کردن دور برای یک فصل دیگر.

هیچ تصمیم گیری باید ساخته شود تا صاحبان و بازیکنان می توانند با هم در یک طرح برای سال 2020 فصل, اما شما نیاز به آماده سازی خود را برای بدترین سناریو مورد. بحث خود را به leaguemates به عنوان هر کس می خواهد نهفته, اما نه همه در همان سطح. ارتباطات کلیدی است برای صرفه جویی در لیگ فانتزی.

هوارد بندر است معاونت عملیات و سر از محتوا در Fantasy-Alarm.com. او را دنبال کنید در توییتر @rotobuzzguy و گرفتن او را در برنده جایزه “فانتزی, زنگ, رادیو, نشان می دهد” در SiriusXM fantasy sports channel روزهای هفته از 5 تا 7 بعد از ظهر به FantasyAlarm.com برای همه بیس بال فانتزی مشاوره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de