75 سال راندند به زمین توسط بوفالو پلیس ‘هشدار و گرا’; افسران معلق

آلبانی, n. y. – دو افسر پلیس در بوفالو, نیویورک, معلق و 75 سال است و دوره نقاهت را در بیمارستان جمعه پس از فیلم نشان داد که افسران تنه زدن به زمین.

گرافیک تصویری از WBFO نشان می دهد که دو افسر هل دادن مرد به او نزدیک شد و آنها را در یک میدان عمومی در اطراف یک 8 بعد از ظهر حکومت نظامی پنج شنبه. مرد دچار سردرگمی و عقب می افتد و این ویدئو نشان می دهد که او را به حرکت و خونریزی از سر خود را.

Erie County اجرایی علامت Poloncarz توییتی صبح روز جمعه که یک بیمارستان رسمی گفته بود “هشدار و گرا.”

“بهتر است اخبار. بیایید امیدوار باشیم که او به طور کامل بهبود” Poloncarz اضافه شده است.

این Erie County دفتر دادستان منطقه توییتی جمعه که آن را در ادامه بررسی این حادثه و این که انسان قادر به ارائه یک بیانیه به محققان پنج شنبه شب.

افسر اقدامات به سرعت به خود جلب کرد محکومیت از سراسر کشور از جمله رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که گفت: “حادثه به طور کامل غیر قابل توجیه و کاملا شرم آور.”

در یک نشست خبری روز شنبه, Cuomo, بازی های برگزار شده تصویری از حادثه تماشای آن حیرت زده قبل از بازجویی ماموران اقدامات است.

“شما می بینید که تصویری و این اختلال اساسی خود را حس نجابت و انسانیت” کومو گفت.

“چرا ؟ چرا ؟ چرا که لازم است ؟ که در آن تهدید شد? آن را یک نجیب زاده. که در آن تهدید شد? و سپس شما فقط راه رفتن توسط فرد هنگامی که شما ببینید, خون آمدن از سر خود را,” او گفت: توصیف صحنه است.

کومو نیز خواست شهردار و دادستان منطقه در بوفالو برای بررسی این حادثه و حرکت در اسرع وقت نسبت به طور بالقوه آوردن اتهامات جنایی علیه و شلیک ماموران درگیر است.

کومو برجسته حوادث قبل از هل دادن یک پلیس دستور کار اصلاحات در نظر گرفته شده در دولت و قوه مقننه.

به گزارش ایسنا ، چارلز شومر به نام برای یک تحقیق بر اساس بیانیه منتشر شده توسط WIVB-تلویزیون.

“گاه به گاه ظلم و ستم نشان داده شده توسط بوفالو, افسران پلیس, امشب روده غم انگیز و غیر قابل قبول” جان Curr بوفالو فصل مدیر برای نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که باید آن را یک “بیدارباش” برای رهبران شهر برای رسیدگی به خشونت های پلیس.

در نخستین بیانیه در این حادثه بوفالو اداره پلیس گفت: یک نفر “مجروح شد زمانی که او افتاد & کاهش یافت” WIVB-تلویزیون گزارش شده است. بعد از بیانیه ای که در وزارت Facebook page گفت: دو افسر معلق شده بود بدون پرداخت و امور داخلی بررسی شد و در جریان است.

شهردار بایرون قهوه ای در بیانیه ای گفت که او و کمیسر پلیس شهر شد “عمیقا ناراحت ویدئو.” براون همچنین تایید کرد که ماموران تعلیق و امور داخلی بررسی است.

“پس از چند روز تظاهرات و جلسات متعددی بین خودم پلیس رهبری و اعضای جامعه امشب رویداد بسیار مأیوس کننده است” براون گفت.

پنج معترضان دستگیر شدند برای رفتار آشوبگرانه به گفته NBC وابسته WGRZ-تلویزیون. هیچ یک از ماموران پلیس دیده می شود در این ویدئو شده است با عنوان جرم جنایی متهم شده است.

بوفالو اداره پلیس و دولت نیویورک پلیس بلافاصله پاسخ به ایالات متحده آمریکا امروز درخواست برای اظهار نظر در روز پنج شنبه.

این واقعه پس از بیش از یک هفته از تظاهرات علیه خشونت پلیس زیر جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس. فلوید که سیاه و سفید است, درگذشت, پس از شرکت اخراج افسر پلیس است که سفید فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت به عنوان دیگر افسران ایستاده بود.

پس از فلوید مرگ است که حکم قتل معترضان در سراسر کشور را تقبیح خشونت پلیس و نژادی و نابرابری. برخی از اعتراضات به صندوق انداخت و غارت و پلیس شده اند گرفتار در دوربین چندین بار استفاده از زور علیه معترضان از جمله صلح آمیز هستند.

“من امیدوارم که برای ادامه ساخت در پیشرفت ما زمانی که ما با هم کار کنند به آدرس نژادی و بی عدالتی و نابرابری در شهر بوفالو” براون گفت. “افکار من با قربانی امشب.”

کمک: مارسیا Greenwood دموکرات و Chronicle

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de