دنور — حداقل 70 درصد از ما المپیک سازمان های ورزشی به کار گرفته شده برای بودجه دولت در طول coronavirus همه گیر وسرد مالی که بر ضعف در جهان غالب المپیک ورزشی سیستم.

آسوشیتد پرس بررسی 44 از ملی کشور حاکم بدن (NGBs) — سازمان به اتهام عامل از برنامه های مردمی از طریق المپیک سطوح در ورزشی که اجرا حیطه از بدمینتون بسکتبال.

اما چهار نفر از 36 NGBs که در پاسخ گفت: آنها تا به حال اعمال شده برای کمک از چک حفاظت از برنامه. همه سازمان ها نشان داد که چقدر آنها را دریافت اما کسانی که تایید شده اند به صورت تجمعی در مجموع حدود 12 میلیون نفر است.

آسوشیتد پرس بررسی 44 از ملی کشور حاکم بدن (NGBs) — سازمان به اتهام عامل از برنامه های مردمی از طریق المپیک سطوح در ورزشی که اجرا حیطه از بدمینتون بسکتبال.

آغاز ژوئیه بعدی زمانی که تاخیر در بازی های المپیک تابستانی در حال برنامه ریزی برای شروع ما NGBs ارسال خواهد شد و در مجموع حدود 1,150 ورزشکاران به بازیهای المپیک و پارالمپیک در طول هفت ماه. در حالی که مواجه بود نوح Lyles و ما تیم بسکتبال هستند و در حالت جامد مالی جای پای خود را به دلیل قدرت ستاره و بازار ایالات متحده بستگی دارد ده ها تن از کمتر شناخته شده ورزشکاران برای تسلط بر صدر جدول مدال در توکیو و در زمستان بازی ها در پکن. آن قرار می دهد ما در المپیک و پارالمپیک کمیته و NGBs در فوری آهنگ به صندوق تمام پتانسیل مدال آوران بسیاری از آنها شده اند قادر به آموزش درستی برای ماه می باشد.

“وجود دارد بسیار واقعی و وضعیت وخیم مالی در ورزش گفت:” سارا Hirshland مدیر USOPC که نظارت NGBs. “و قطعا سازمان های ورزشی ما با نزدیک احساس, درآمد, درد. و آن را در فوری.”

Katie Ledecky
ایالات متحده’ کتی Ledecky رقابت در 800 متر آزاد نهایی در طول شنا مسابقات در سال 2016 بازی های المپیک تابستانی.AP

نتایج حاصل از این بررسی شد چشم باز نه تنها به دلیل تعداد زیاد NGBs که اعمال می شود اما همچنین به دلیل درخواست برای پول فدرال شمارنده طولانی-برگزار شد و مجزا سنت آمریکایی و نه با استفاده از پول مالیات دهندگان به دنبال المپیک شکوه.

کارکنان فدراسیون های ورزشی در بسیاری از کشورهای دیگر در حال buttressed توسط دولت کمک های مالی. ما تیم که انباشته از جهان پیشرو 653 مدال در تابستان و زمستان بازی ها از سال 2000 متکی بر پخش, هزینه های, حمایت های مالی, کمک های خیریه و درآمد از برنامه نویسی و عضویت.

اما بدون درآمد تولید شده توسط عادی روز به روز کسب و کار — می گویند هیچ چیز از یک NBC تزریق پول نقد از حداقل $170 میلیون که آمده ام به USOPC خزانه در سال جاری به توکیو بازی شده است به تعویق افتاد — مدل مالی از ما المپیک ورزشی سیستم به مخاطره می انداخت.

ماه گذشته Hirshland گفت: USOPC هیئت مدیره بود که با هدف اصلاح این سال هزینه به میزان 20 درصد. آن را متعهد شده است به مقدار کمی از NGBs از برش بلوک برای سال 2020, اما همچنین هشدار داده است که کامل لغو بازی های المپیک – امکان نمی شود رد کرد – خواهد بود “ویرانگر” برای ما ورزش است.

سطحی که در آن NGBs تکیه بر USOPC بودجه متفاوت است تا حد زیادی بر اساس اندازه های خود را. حتی بدون هیچ گونه USOPC مربوط به کاهش در سال 2020 برخی از این سازمان ها teetering در لبه از پرداخت بدهی مالی — گم شده و میلیون ها نفر در, درآمد, از, حوادث, حق عضویت و درمانگاه و دیگر هزینه عملیات مبتنی بر است که نگه داشتن سازمان و ورزشی در حال اجرا است. یک نظرسنجی که در اوایل این سال تخمین زده می شود آنها را تحمل جمعی کمبود درآمد از $121 میلیون دلار از فوریه تا ژوئن به دلیل COVID-19-مربوط به خاموش شدن ناگهانی.

“همه ما در معرض اما واقعا پرده, آن است که احتمالا آنچه که باید باشد” گفت: حداکثر کاب رئیس جمهور آمریکا بیاتلون که همچنین منجر NGB شورای ما “ما همه سازمان های غیر انتفاعی. ما قرار داده و تمام درآمد را به ما برنامه های ورزشی. تنها در چند مورد باید NGBs شده است قادر به توسعه قابل توجه صندوق های احتمالی.”

تعدادی از NGBs نمی فاش کردن جزئیات کامل درخواست خود. کسانی که دریافت مقدار اعم از 2.5 میلیون دلار (US اسکی و اسنوبرد) به $75,000 آمریکا (بدمینتون).

کثرت کسانی که پاسخ دریافت وام در اواسط شش رقمی است. آن مقدار منعکس متوسط اندازه از سازمان ها که بسیاری از آنها کمتر از ده نفر است که مسئول تمام جنبه های خود را در ورزش از پرورش رویاهای المپیک برای رسیدگی به مردمی که شاخکهای رشد در شهرها و شهرستانها در سراسر کشور و در نهایت تولید المپیک.

برخی از نمونه:

  • ایالات متحده آمریکا, دوچرخه سواری یکی از اولین NGBs به آن اعلام شد برش کارکنان را یک مقدار دلار اما گفت که آن را دریافت به اندازه کافی از PPP برای پوشش چهار هفته از نیروی انسانی و هزینه های سربار.
  • ایالات متحده آمریکا شنا دریافت 1.6 میلیون دلار برای پوشش حقوق و دستمزد. که NGB است تا حد زیادی متکی بر عضویت مربوط به هزینه ها و انتظار ندارد برای دانستن تاثیر کامل COVID-19 تا زمانی که بخش عمده ای از عضویت خود را تمدید می آیند تا.
  • ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک ساخته شده و تعداد نامعلومی از furloughs و قطع پرداخت اما به دلیل آن است که در ورشکستگی پس از لری Nassar جنسی-سوء استفاده مورد آن را واجد شرایط برای برنامه فدرال.

این USOPC همیشه با احتیاط از درخواست دولت برای نقدی به کارگردانی NGBs به نگاه به تامین بودجه از برنامه دولت است. تمام تلاش Hirshland گفته شده است در راستای “حمایت از ورزش در سطح جامعه و حمایت از (مردمی) خط لوله” که منجر به نخبگان ورزشی است.

فشار برای کمک دولت در المپیک محافل بخشی از یک بزرگتر بحث که آیا ورزش باید پس از رفتن این پول در همه, با توجه به ویرانی عظیم در اقتصاد است. لس آنجلس لیکرز دریافت 4.6 میلیون دلار وام داد اما آن را به عقب پس از واکنش شدید عمومی.

المپیک و سازمان ها لازم نیست بزرگ طولانی مدت تلویزیون و حمایت از معاملات را که طرفدار تیم ها و لیگ های سودآور است. درآمد سالانه به طور متوسط تیم های NBA در 2018-19 $بود 292 میلیون. تنها سه NGBs پاک بیش از 50 میلیون دلار در سال 2018 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de