7 سوال کلیدی در MLB پیشنهاد برای صرفه جویی در آن فصل: شرمن

از این رو انتظار این است که این بازیکنان در انجمن در حال رفتن به ارائه مالی پاسخ به MLB را پیشنهاد اولیه در زمان برای رسیدن به یک توافق قبل از روز دوشنبه نرم ژوئن 1 مهلت به راه اندازی مجدد بازی با استقلال در روز آخر هفته.

بنابراین اجازه دهید شروع یک بازی از هفت پرسش در مورد این موضوع:

1. آیا مهلت مهم است ؟ نه واقعا. به طور کلی احساس شده است که دو طرف باید تا آخر هفته آینده شاید یک یا دو روز بیشتر برای رسیدن به یک توافق است که اجازه می دهد تیم های جمع آوری شده توسط این آخر هفته از ماه ژوئن 12-14 و باید سه هفته از بهار آموزش 2.0 و شروع فصل جولای 3.

2. پس آخر هفته آینده مهلت? سلام. مراسم آشتی ترتیب دادند. و هیچ. بهترین نتیجه برای این بازی است برای تجدید تفریح و سرگرمی ملی استقلال در روز آخر هفته. اما هیچ قانون وجود دارد که باید آن را شروع و سپس. برای مثال این می تواند شروع Aug. 1 فصل به طور منظم تمدید از طریق اکتبر و یک postseason شاید در خنثی سایت های, بازی های برگزار شده در ماه نوامبر است. اما MLB هشدار داد که کولر آب و هوا می تواند یک موج قوی تر از coronavirus خطر انداختن postseason زمانی که صاحبان خود را بزرگترین مبلغ سرمایه گذاری از تلویزیون ملی. نیز وجود دارد نگرانی در مورد تلویزیون ملی شرکای داشتن برنامه دهانه در ماه نوامبر است که در حال حاضر در کنار مجموعه ای از اکتبر.

3. پس چرا نمی خواهد آن را انجام می شود این هفته ؟ شاید از آن خواهد شد. پربار 24-48 ساعت خواهد همه چیز را تغییر دهید. اما دو طرف در حال مبارزه در مورد پول و ارتباط غرق در بی اعتمادی به خصوص از بازیکنان نسبت به صاحبان. صاحبان می خواهید بازیکنان که در حال حاضر می دانند که آنها را از دست دادن حقوق خود را برای بازی نه بازی های برگزار شده در سال 2020 به یکی دیگر از مالی کوتاه کردن مو از خود سرشکن حقوق که در مجموع حدود 800 میلیون دلار. صاحبان می گویند که آنها نیاز به این کاهش به دلیل کمبود درآمدهای ناشی از نداشتن پرداخت تماشاگران.

MLB
راب مانفرد و تونی کلارکAP, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

4. پس از آن پول احمق ؟ بله. خوب به طور عمده. مردمی که من صحبت کردن در هر دو طرف هنوز هم احساس خوبی از بازی یک معامله خواهد شد انجام می شود. اما هیچ کس آن را در 100 درصد است. در واقع بسیاری از آن را در بسیار کمتر از آن است. فراتر از پول بزرگترین دلیل است که اختلافات در هر دو طرف.

وجود دارد صاحبان که فقط به عنوان به زودی بازی نمی کند در حال حاضر این تعداد رشد خواهد کرد اگر در محاسبات آنها را به از دست دادن حتی بیشتر به مرحله بازی. بازیکنان وجود دارد و عوامل که به اعتقاد مارس 26 توافقنامه را — به عنوان MLB متحده — ضروری جدید مذاکرات بیش از حقوق اگر بازی بودند بدون پرداخت مشتریان در مقابل این اتحادیه اظهار داشت: موقعیت که در مارس 26 معامله گفت: بازیکنان پرداخت خواهد شد خود را سرشکن حقوق برای بازی های انجام شده دوره.

نتیجه این است که نه فقط مبارزه در برابر یکدیگر. اصطکاک و مبارزات داخلی در هر دو طرف است که جدید نیست. اما در سطوح بالا هستند و محیط زیست منحصر به فرد تولید بسیار زیادی از تنش های داخلی در هر دو طرف. اضافی اپرا صابون لایه چیزی است که ایجاد شک و تردید به همان اندازه به عنوان هر چیزی.

5. بنابراین یک راه حل وجود دارد? همیشه وجود دارد یک راه حل است. درک می کنیم که بسیاری می رود در زیر سطح است که نه رسمی چانه زنی جلسات. برای مثال کمیته فرعی برای هر دو طرف در تماس منظم بحث بهداشت/ایمنی پروتکل ها و قوانین — مانند DH گسترش برگشتی ، و با وجود شعارهای من هنوز به گوش هر کسی که خصوصی می گویند مسائل از کسانی که عرصه را فرضا یک معامله است.

شاید شتاب خواهد آمد به خصوص موافقت نامه در مورد چگونه برای بازگشت به بازی با خیال راحت از آن اوراق قرضه صاحبان و بازیکنان در مقابل ویروس.

همچنین می تواند وجود داشته باشد تعدیل صدای. آنچه شما تمایل به گوش عموم هستند آتشپاره ایی. اما برای مثال بازیکنان ارتباط بوده و ثابت در گفت و گو با اعضای آن است و برای همیشه اعلام کرد که بازیکنان اجرای این اتحادیه نه اتحادیه کارکنان. در نتیجه, درصد از بازیکنان که مایل به ارائه کامل سرشکن حقوق حیاتی خواهد بود. آن است که 5 درصد یا 55 درصد ،

برعکس کسی را بیشتر تاریخی آمار از کمیسر راب مانفرد اگر هیچ لیگ اصلی بیس بال در این سال به خصوص اگر هر ورزشی لیگ می شود رفتن در درون این بیماری همه گیر. شاید اتحادیه, مدیر اجرایی, تونی کلارک کار بیشتر است بلافاصله در خطر بسته به رزولوشن — یکی دیگر از فشار خارجی نقطه راه — اما مانفرد شهرت می تواند مهر و موم شده در هفته آینده یا دو. که باید یک نقطه فشار به سمت یک معامله زیرا کمیسیون همیشه فکر کردن در مورد میراث.

6. پس چگونه یک معامله انجام می شود? حس دریافت شده توسط هر دو طرف است برای پیدا کردن یک راه به دام افتاده می شود و تنها با 2020 پرداخت. مانفرد است رفتن به نیاز به متقاعد کردن متهاجم صاحبان به تکان دادن هر چه بیشتر به دلیل مشکلات مالی است که تحمل این سال ساخته خواهد شد بسیار بدتر اگر این ورزش نقش معناداری در بازی برای 18 ماه. فکر می کنم نجات $1 امروز به از دست دادن 5 دلار فردا.

بازیکنان باید بله سعی کنید به عنوان آنجا که ممکن است در این سال, اما زن و شوهر بعد از بازار را نگاه تلخ به خصوص برای بازیکنان واجد شرایط داوری و عوامل بدون توجه به آنچه. بنابراین هر پادمان به سیستم است که می تواند برای 2021 و 2022 به کمک بازیکنان با جبران — مانند افزایش حداقل دستمزد بدون لوکس-مالیات و جریمه و غیره. — باید استخراج شود.

نه بازی این سال اگر دولتی و مقامات پزشکی خود را ارائه برکات خواهد جامه شهرت موسسه ها و افراد به علاوه خسارت قدرت درآمد و شاید حق رای دادن ارزش. تصور کنید که در حال افزایش به منافع مشترک میان همه گیر و انتظار پایه فن خود را فقط در حال انتظار برای شما به هر حال وقتی بهار, آموزش باز می شود در ماه فوریه 2021. آن منجر به آخرین سوال:

7. کسانی که قوی فشارهای خارجی ایجاد انگیزه در یک معامله ؟

احتمالا. اما وجود واقعی احساسات بد تاریخی نفرت و دیگر موانع ساخت آن کمتر از یک چیز مطمئن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de