50 سال پس از کورت سیل coronavirus هل MLB-بازیکن نبرد به خط مقدم

با هر روز می آید, جدید, جعبه, چای, برگ, نکات و سرنخ از آنچه آمده و هنگامی که. ما سنج و فروکشی و جریان “شتاب” — نسبت به از سرگیری ورزش به دور از آن است که می خواهد به بازی چگونه می توان آنها بازی خواهند بود امن خواهد مردم مراقبت ؟

NBA ستاره برگزاری یک کنفرانس تلفنی و پیام این است: “ما می خواهیم به بازی.’ NHL کمیسر بیان اعتماد به نفس در یک 24-تیم حذفی. فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام کرد دولت خود را “آماده, مایل و قادر شریک” می گوید: “دولت کار خواهد کرد با [تیم] به عقب می آیند.”

آن است که غیر ممکن است به احساس کوچک تکان امید.

همیشه وجود دارد این است که هزار پوند buzzkill در اتاق.

همیشه وجود خط پایین این است, به خصوص در, ورزش, بسیاری از را واگذار به عنوان ترغیب از طریق همه از این — بیس بال. این بیس بال است که آغاز شده است به شدت آن خانه به منظور صدور کامل 67-صفحه رئوس مطالب از پروتکل ها و روش های طراحی شده برای اطمینان از امن بازگشت. این بیس بال پرتاب شده است که بیشترین اسپاگتی در برابر اکثر دیواره های گیمینگ از برنامه های است که بیشتر حس.

و از آن خواهد شد بازی بیس بال است که باید در نهایت بحث و مناظره چه مطمئنا sourest جنبه ای از همه این است: که آیا بازیکنان را به بازی به توافق برسند برای سرشکن بخشی از قرارداد خود را همان چیزی است که بازیکنان ارتباط می خواهد و یا اگر آنها را به یک توافق سخت (و در حال حاضر به طور موقت) درآمد های تقسیم می شود.

ما البته کاملا در خلق و خوی برای این مجادله به عنوان یک ملت و نه صبر برای چند ساله در نزاع بین میلیونر بازیکنان و میلیاردر صاحبان. وجود دارد در گذشته تعداد 36 میلیون-از-کار آمریکایی است. این COVID-19 تلفات به زودی پیش افتادن از 100,000. در زمان های دیگر بلیک اسنل ممکن است به سادگی اخراج شود به عنوان فقط یک حرف بازیکن بیس بال با خود آگاهی.

در این زمان او به خوبی ممکن است تبدیل به یک pariah از piggishness بسیار نمادی از زیاده روی در صورتی که این کار جنگ داخلی در واقع تساوی خون.

بازیکنان پس از همه لذت می برد و هرگز حمایت در دادگاه افکار عمومی در هر یک از این مهم نیست که چقدر نجیب خود باعث ممکن است. آن است که مفید اتفاقی که 50 سال پیش در این هفته در داخل اتاق 1505 فدرال دادگاه در فولی مربع کورت سیل کردن مربع با MLB در اولین مرحله نهایی مسابقات واقعی بیش از این حقوق اساسی از بازیکنان.

رزرو بند تا به حال وجود داشته به صورت یک قرن یک بخش استاندارد از یک توپ بیس بال قرارداد که در اصل محدود یک بازیکن به یک تیم برای زندگی, مگر اینکه این تیم تصمیم به تجارت و یا او را آزاد کند. بازیکنان برافراشته در برابر این سال, اما استاندارد پاسخ هر بیت به عنوان با صدای بلند در سال 1920 به عنوان سال 2020 این بود: خفه شو و بازی.

کوتاه و مختصر سیل با کاردینالز در سال 1966.AP

سیل شده بود معامله شده از کاردینالها به فیلیز پس از سال 1969 فصل است. او خودداری کرد به گزارش فیلادلفیا. او تصمیم گرفت برای به چالش کشیدن رزرو بند در دادگاه حمایت اتحادیه و خیلی از تئاتر از سیل v. کوهن بود قسمت مساوی کمدی و بدتر است. در یک نقطه به عنوان سیل عصبی به شهادت قاضی ایروینگ بن کوپر قطع شود.

“من فرض می کنم شما در حال پیدا کردن این به آسانی به عنوان گرفتن تا بت” او گفت:, و آن را غیر ممکن است به باور او تا کنون گفت: چیزی را که می خواهم یک متلاطم شاکی در گفتن هر غیر قانونی-مرگ کت و شلوار او نظارت. سیل در واقع خواسته به تلاوت خود کارت بیس بال در یک نقطه. اما او قانع کننده ترین, شهادت, زندگی, بر, تا ابد به عنوان پایدار battle cry از MLBPA:

“من فکر نمی کنم که پس از 12 سال من باید مانند یک قطعه از املاک,” او گفت:.

سیل معروف در مورد از دست داده و در اصل قربانی خود را به حرفه ای برای شود اما این اتحادیه بود برای همیشه جسارت. آن را وابسته به ‘پیروس’ پیروزی برای بیس بال است که تحمل 50 سال bludgeonings توسط اتحادیه ساخت تا قبل از قرن از قدرت پدرسالارانه. دو طرف شد و در حال حاضر رهبری برای رویارویی در یک سال است. همه گیر دارای سرعت بالا است که برنامه.

آیا بقیه از ما برای آن آماده هستند یا نه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>