— توصیه هایی به طور مستقل انتخاب شده توسط بررسی ویراستاران. خرید شما را از طریق لینک های ما ممکن است ما کسب درآمد کمیسیون.

از تغییر پنچر برای چمن زنی برای ما سرگرم کننده با وحشتناک-اما-جوک های خنده دار, پدران فراموش زیادی برای ما. و در حالی که ما باید سپاسگزار برای papas در زندگی ما هر روز از سال و روز پدر است, زمان مناسب به آنها یادآوری می کنم که چقدر ما در مورد مراقبت از آنها. اما چگونه می توانم شما قدردانی و برای همه است که پدر را فقط با یک هدیه ؟

در حالی که هیچ حاضر خواهد شد تا کنون واقعا تسخیر عشق شما برای پدر وجود دارد برخی از هدایایی که او را درک (و در واقع با استفاده از). پس ما کارشناسان در پیدا کردن بهترین هدیه (بهترین قیمت) در اینجا در بررسی ما گرد تا 50 از بهترین هدیه روز پدر سال 2020 برای هر نوع از پدر و هر بودجه. این که آیا آن را به بهترین سر و صدا لغو هدفون یک boozy جعبه اشتراک و یا بی انتها, Patagonia, ژاکت, این بهترین هدیه برای, خرید برای او در این سال است.

1. برای پدر که دوست دارد به خارج از منزل: این بالا-دارای کولر OtterBox

چه یک چیز پیاده, اردو زدن, و حتی lounging در ساحل همه در مشترک دارند ؟ همه آنها نیاز به یک جامد سنگین کولر—و پدر موظف است به عشق این یکی از Otterbox. از تمام کولرهای ما تست شده سرمایه گذاری 45 ترین و متنوع ترین و با دوام و ارائه بهترین عایق. در واقع آن را نگه داخلی یخی 40 درجه به مدت پنج روز مستقیم (!!).

دریافت سرمایه گذاری 45 از OtterBox برای $244.99

2. برای پدر که دوست دارد به جام جم به راک کلاسیک: شماره یک سر و صدا لغو هدفون

پدر را دوست دارد reliving روز جوان تر خود را با گوش دادن به عقاب ها در حداکثر حجم—اما بقیه خانواده نیست. به همین دلیل او نیاز به یک جفت از سر و صدا لغو هدفون مانند این عزیزان از سونی. هنگامی که ما آزمایش برخی از محبوب ترین جفت وجود دارد (از جمله بوز!), ما در بر داشت این عزیزان به بهترین در مسدود کردن سر و صدا و برخی از راحت ترین. به علاوه آنها باید قابل تنظیم فعال لغو سر و صدا, تکنولوژی, تا, پدر می توانید انتخاب کنید که چگونه بسیاری از جهان خارج از او می شنود که او را تکان دادن.

دریافت سونی WH1000XM3 سر و صدا لغو هدفون از بهترین خرید برای $349.99

3. برای خنک پدر: wildly محبوب ‘پدر Hoodie’

دیدار در روز پدر هدیه ای از 2020: پدر Hoodie. نرم و چسبناک سرعت باد (کامل برای پدر bods-in-the-ساخت) با مش تنفس پوشش پر شده با مقدار زیادی از جیب—از جمله یکی به طور خاص برای بطری های—جدید پدران می توانند از کیسه پوشک در خانه. با رتبه پنج ستاره از مشتریان آن را یک بازی-changer.

دریافت به پدر Hoodie برای $85

4. برای پدر و با وسواس گرفتن کامل اصلاح: این گرم تیغ از ژیلت

با توجه به صدها نفر از داوران گرم تیغ چیزی است که پدر و هرگز نمی دانستند که او مورد نیاز است تا به حال است. این wildly محبوب ژیلت تیغ را ارائه می دهد تسکین دهنده و راحتی از یک حوله گرم را با آن گرم تیغه و مسطح اصلاح آن FlexDisc فن آوری است. مردم عاشق که تیغ گرم فقط در عرض چند ثانیه و که شما می توانید انتخاب کنید که چقدر داغ می شود بر اساس ترجیحات خود را و راحتی.

دریافت GilletteLabs گرم تیغ کیت از تخت حمام و فراتر از آن برای $199.99

5. برای گوشت خوردن پدر: یک ButcherBox اشتراک

استیک برگر و بیکن, oh my! او به همه از بالا و مقدار زیادی بیشتر—با یک اشتراک به ButcherBox. مرسوم گوشت تحویل خدمات ارائه می دهد انتخاب گسترده ای از با کیفیت بالا و گوشت و غذاهای دریایی (این همه علف خوار و آلی) است که او می توانید انتخاب کنید و را انتخاب کنید از هر ماه. من استفاده از آن را خودم چند بار و چگونه راحت آن بود و چه خوشمزه من کاهش شد (همبرگر بودند مسلما بهترین من تا کنون ساخته شده است!).

به ButcherBox گواهی هدیه با شروع در $25

6. برای پدر که ترجیح آبجو در شیر: این growler که دو برابر به عنوان یک چیز قابل

واقعیت: طعم آبجو بهتر ریخت و با یک ضربه بزنید. اگر پدر بخواهد او را به uKeg از GrowlerWerks. ساخته شده از خلاء عایق فولاد ضد زنگ growler/keg دسته کوچک موسیقی جاز است بدست شست تا از بیش از 1000 منتقدان که می گویند آن را نگه می دارد خود آبجو یخ سرد و گازدار (شما حتی می توانید سفارشی کربناته سطح) در تمام طول روز طولانی است. و هر زمان که او را آماده برای یک ساعت یک مبارک پدر می تواند با استفاده از شیر سردکن به ریختن کامل پاینت.

دریافت GrowlerWerks uKeg از انبار خانه برای $159.99

7. برای پدر که همیشه ثابت کردن چیز های مورد علاقه ما multitool

برخی او را پدر او تماس بگیرید برخی از محلی نوکر. و اینکه آیا او نیاز انبردست, سیم برش, تیغه و یا حتی یک درب بازکن بطری این multitool همه را دارد. کارشناسان ما مانند آن هوشمند و طراحی براق (شما در واقع می تواند کار با قیچی را تنها با انگشت شست خود را!) و این که ابزار قفل محکم به محل امن و آسان استفاده کنید.

دریافت Leatherman موج+ از انبار خانه برای $99.97

8. برای پدر قرار می دهد که می Sriracha بر روی همه چیز: این ماهنامه سس داغ جعبه

وجود دارد دو نوع از مردم در این جهان: کسانی که همه چیز غرق در سس تند و کسانی که نمی. اگر پدر تعلق دارد و در سابق گروه هدیه او یک اشتراک به Fuego جعبه. هر ماه او را انتخاب دسته ای کوچک صنایع دستی گرم سس که شما می توانید سفارشی خود را بر پایه حرارت تنظیمات (از خفیف به “درد سالک”).

هدیه یک Fuego جعبه اشتراک ماهانه شروع در $17.95 قیمت در هر ماه

9. برای پدر که دوست دارد به راحتی: این فرقه مورد علاقه loungewear از Everlane

وجود دارد هیچ چیز مانند داشتن بیش از حد loungewear. به همین دلیل پدر و قدردانی خواهد شد یک تکه یا دو دنج و راحت کلاسیک از Everlane نام تجاری است که تمام خشم در حال حاضر. نه تنها Everlane را کارشناسان ما در’ مورد علاقه سفید تی شرت, اما آنها همچنین یک crewneck پیراهن کش ورزش است که داوران با بیحوصلگی حرف زدن راحت ترین سرعت باد آنها تا کنون متعلق به.

  • کلاسیک, فرانسوی, تری خدمه از Everlane برای $54
  • دریافت حق بیمه-وزن خدمه تی شرت از Everlane برای $30

10. برای bookworm پدر: اشتراک به کیندل نامحدود

چرا به پدر و یک کتاب زمانی که شما می توانید او را به هزاران نفر ؟ پس از همه, این چیزی است که او را با یک اشتراک به کیندل نامحدود است. جایزه: او حتی نمی نیاز به خود روشن شدن به خود را پر از کتاب های الکترونیکی, کتاب های صوتی و پادکست ها—این برنامه می تواند تقریبا بر روی هر دستگاه از جمله تلفن, قرص و لپ تاپ.

به کیندل نامحدود اشتراک برای $9.99 در هر ماه

11. برای کوره-استاد: این مجموعه از BBQ ملزومات

وجود دارد چیزی در مورد پیوند میان یک مرد و کوره که نمی توان همسان. بنابراین شما نمی توانید به اشتباه با یک کباب با مضمون این هدیه روز پدر و روز مرد—مانند این بسیار دارای امتیاز 20-تکه ای از کباب ابزار که دارای بیش از 2000 بررسی مثبت است. از مردم می خواهم که آن را تا به همه چیز شما همیشه می تواند نیاز به یک حیاط خلوت BBQ (از خوردگی به انبرک به سیخ کشیده و حتی ذرت بلال دارندگان) و این که ابزار ساخته شده از با کیفیت بالا, فولاد ضد زنگ با دوام.

دریافت Cuisinart لوکس کباب ابزار مجموعه ای از Wayfair برای $58.99

12. برای پدر که می خواهد برای یادگیری چیزی جدید: یک کلاس آموزش اشتراک

شما چه پدر که در حال حاضر همه چیز ؟ کلاس های آموزش داده شده توسط افراد مشهور مورد علاقه خود را ، با یک رمز عبور دسترسی به کلاس او می تواند یاد بگیرند که چگونه به طبخ از گوردون رامسی, چگونه برای گفتن بهتر جوک از استیو مارتین و حتی نحوه شوت از hoops از Steph کاری. ما editor-in-chief سعی کردن خدمات برای خودش و گفت: کلاس های الهام بخش بودند و این که او چگونه شما می توانید آنها را با سرعت خود را.

به یک استاد رمز عبور دسترسی به همه برای $15 هر ماه

13. برای پدر که معتقد آبجو باید همیشه سرد و یخ: این خنک کننده پاینت عینک

“من رمز عبور یک آبجو گرم” گفت: هیچ کس تا به حال. همین دلیل است که پدر نیاز به یک مجموعه ای از این عایق پاینت ، نه تنها داوران بود که لیوان خود را نگه دارید, نوشیدنی سرد برای ساعت, اما آنها همچنین می خواهم که شیشه ای است که هیچ عرق و که هر یک دارای یک راحت سیلیکون آستین برای آسان آوردن.

دریافت توقف 16 اونس است. آبجو شیشه ای از خارج برای $13.34

14. برای پدر که نیاز به یک ماساژ ASAP: این Theragun همه را با وسواس

او ممکن است قادر به گرفتن یک ماساژ در آبگرم در این سال اما با توجه به هزاران نفر از خریداران خوشحال, پدر می توانید یکی که (تقریبا) فقط به عنوان خوب در خانه. همه او نیاز است بسیار مرسوم Theragun. یکی از اعضای هیات ما قرار داده دستی ماساژور به آزمون و دوست داشتم که آن را قدرتمند (مناسب برای ورز گره) و می تواند حتی در سخت ترین برای رسیدن به نقاط.

دریافت Theragun نخبگان برای $399

15. برای پدر که فقط دوست دارد به سرما: این coziest وزن پتو

از کسی که سمت چپ درب باز در حالی که AC بود به چگونه unclog تخلیه دوش دوباره پدران زیادی برای نگرانی در مورد. بنابراین گاهی اوقات آنها نیاز به از حالت فشرده خارج کنید و وزن پتو می تواند کمک به هر پدر و انجام درست آن. از همه آنهایی که ما آزمایش کردیم ما مانند گرانش پتو بهترین دلیل آن را فوق العاده نرم به لمس را فراهم می کند و تنها مقدار مناسبی از فشار به آرامش اما نه خفه کننده است.

دریافت گرانش پتو از گرانش برای $189

16. برای عملی پدر: یک جفت, جوراب, پمپ

هرگز دست کم گرفتن ارزش یک جفت خوب از کفش. پدر—و پاهای خود را—بیش از شاد خواهد بود با این عزیزان از Bombas بسیار صحبت در مورد نام تجاری است که شناخته شده است برای راحت خود را (و رنگارنگ) ، بهترین بخش ؟ برای هر جفت خریداری یک جفت دیگر است اهدا به کسی نیاز دارند.

دریافت مردانه مارن مچ پا 6-بسته از پمپ برای $68.40

17. برای پدر که صرف تعطیلات آخر هفته در محدوده رانندگی: این شخصی توپ های گلف

یک چیز برای مطمئن شویم که: پدر و نمی خواهد از دست دادن این نئون زرد توپ گلف بعدی زمان او در حال بازی با یک دور با کار خود را رفقا. در حالی که شما می توانید با خرید بسته های استاندارد یاد Titleist توپ (که برخی از استفاده از اکثر توپ های گلف حرفه ای تورهای FYI) شما می توانید اضافه کردن لمس شخصی به هدیه خود را با سفارشی کردن توپ با یک طغرا و یا نام خود را.

دریافت سفارشی Pro V1 نوری زرد توپ های گلف از Titleist برای $56/ده

18. برای پدر که قابل اجرا بر روی قهوه: یتی رامبلر لیوان

در حالی که یتی باعث می شود ما در تمام زمان های مورد علاقه کولر, شما ممکن است می خواهم به پوسته نزدیک به 1000 دلار (!!) برای پدر هدیه. خوشبختانه شما می توانید او را Yeti او را دوست دارد در قیمت مقرون به صرفه تر نقطه (یعنی کمتر از 25 دلار) با محبوب رامبلر لیوان. ساخته شده از دو خلاء عایق ضد زنگ آن حدود 12000 بررسی بر روی آمازون برای نگه داشتن قهوه بخار داغ (یا آب سرد یخ) برای ساعت.

دریافت یتی رامبلر لیوان از dick’s Sporting Goods برای $24.99

19. برای پدر که دوست راحتی: A Dollar Shave Club اشتراک

آخرین چیزی که هر مردی می خواهد به انجام پس از یک روز طولانی در محل کار این است که بازگشت به فروشگاه زیرا او زد ریش تراش (یا بدتر تحقق آن در صبح هنگامی که آن را خیلی دیر شده و او ساعت 9 صبح جلسه). وارد یک اشتراک به دلار اصلاح باشگاه که یکی از مورد علاقه ما اشتراک جعبه از سال است. آن را حفظ و او را مجهز با تمام لازم تراش ملزومات در حال تحویل به آستان او.

به یک دلار Shave Club اشتراک با شروع در $1/ماه (+ حمل و نقل)

20. برای شراب نوشیدن پدر: Firstleaf بهترین boozy جعبه اشتراک

مهم نیست که اگر او ترجیح قرمز یا سفید—اگر پدر و یک لیوان vino در پایان روز او را دوست دارم به اشتراک Firstleaf که ارائه یک جعبه سه بطری در هر ماه. یکی از سردبیران ما سعی کردن شراب خدمات تحویل و دوست داشتم انواع شراب در دسترس (جعبه خود خواهد بود و سرپرستی به طور خاص به تنظیمات) و چه خوش طعم و خوشمزه و گفت: شراب بودند.

به Firstleaf کارت هدیه با شروع در $25

21. برای پدر که فکر می کند او خنده دار است: این کتاب از پدر و جوک

اه بابا شوخی است. قشنگ, انقباض غیر ارادی ماهیچه شایسته و اغلب ضعیف-بهنگام آنها استنباط حسرت و چشم رول—بلکه چند می خندد. اگر پدر در زندگی خود به صورت خفیف-نامناسب موها-افتضاح طنز او در این کتاب به آن اضافه خواهد شد بیش از 500 پدر جدید جوک به مجموعه خود را.

دریافت “پدر جوک: خیلی خوب بابا جوک” از Barnes & Noble برای $6.99

22. برای پدر و سعی کنید در شکل: ما علاقه تناسب اندام ردیاب Fitbit شارژ 4

مهم نیست که اگر پدر تصمیم گرفت او را به رفتن برای تمرین و یا مسابقات سه گانه را بازی رایانه—اگر او را گرفتن جدی در مورد گرفتن فعال او را به رفتن به می خواهید یک راه برای ضبط تمام از خود مایل burpees و یا به سادگی مراحل. وارد بهترین ردیاب تناسب اندام ما تست شده در اینجا بررسی شده است. Fitbit شارژ 4 راحت برای پوشیدن است, ارائه می دهد تن از فعالیت و خواب-ردیابی اطلاعات و حتی چند گوشی های هوشمند ویژگی های.

دریافت Fitbit شارژ 4 از هدف برای $149.95

23. برای پدر زندگی می کند که در مانتو: یاد پاتاگونیا بهتر ژاکت

نام sweatshirt که قابل تشخیص تر از پاتاگونیا پیراهن کش ورزش… ما صبر کنید. گره پشم گوسفند وجانوران دیگر بسیار محبوب برای بسیاری از دلایل علاوه بر این واقعیت است که آن را خوب به نظر می رسد—آن را نیز گرم و نرم و در عین حال تنفس, با کیفیت بالا (تا بابا می توانید آن را برای سال آمده است) و ساخته شده با مواد قابل بازیافت.

دریافت پاتاگونیا بهتر ژاکت چهارم-پستی پیراهن کش ورزش از اری برای $99

24. برای پدر و با مزیت رقابتی: محبوب حیاط خلوت بازی Spikeball

هیچ راه بهتری برای به چالش کشیدن رقیب پدران در محله با بیش از یک محرک بازی Spikeball (حتی اگر او نمی تواند سازمان دیده بان ورزش در حال حاضر او می تواند قطعا هنوز بازی آنها). Spikeball—که شامل تندرست توپ کوچک در یک شبکه—یکی از سال محبوب ترین حیاط خلوت بازی به دلیل آن را سرگرم کننده برای مردم از همه سنین و از آنجا که شما به راحتی می توانید آن را در هر نقطه از ساحل به پارک و باید آن را راه اندازی در عرض چند ثانیه.

دریافت Spikeball مجموعه ای از هدف برای $59.99

25. برای پدر که عاشق بی سیم خود را از earbuds: یک جفت از سیب AirPods Pro

شاید او یک دوست و یا شاید او دوست دارد نه برخورد با مزاحم سیم هنگامی که او را برای اجرا. مهم نیست که دلیل او را پدر قدردانی از یک جفت خوب از بی سیم از earbuds—و با توجه به کارشناسان ما آن را دریافت نمی کند بهتر از اپل AirPods Pro. نه تنها تشخیص earbuds سفید را راحت تر جا اما به روز رسانی AirPods نرم افزار همچنین با استفاده از سر و صدا لغو فعال تکنولوژی پس پدر می تواند گوش دادن به آهنگ های خود را در صلح و آرامش.

دریافت اپل AirPods Pro از بهترین خرید برای $249.99

26. برای پدر که قدردانی خود را از نوشیدنی های روی سنگ: این Corkcicle ویسکی گوه

مطمئن شوید که او می تواند خود را بریزید 5 ساعت قدیمی از مد افتاده بیش از به طور منظم یخ—اما او همچنین می تواند بریزید و آن را بیش مدرن و گوه از یخ اگر شما هدیه او را منحصر به فرد این شیشه و قالب. ساخته شده توسط فرقه با نام تجاری مورد علاقه Corkcicle این عینک بسیار با دوام—با توجه به صدها نفر از بررسی بیحوصلگی حرف زدن—و شامل سیلیکون قالب برای ساخت یخ “قاچ” است که متناسب با منظمی به عینک.

دریافت Corkcicle ویسکی گوه با شیشه ای از تخت حمام و فراتر از آن برای $17.99

27. برای متخصصین و اهل فن پدر: آمازون اکو به زندگی را ساده تر

سلام الکسا چیست, بهترین هدیه روز پدر را به پدر این سال ؟ آه بله آمازون اکو ، ما تست کردم تن از هوشمند بلندگو و نسل 3 اکو به بهترین دلیل جای تعجب است خوب کیفیت صدا (با صدای دالبی صوتی!) و far-field تشخیص صدا تا بابا می توانید به صحبت الکسا از هر اتاق از خانه.

دریافت آمازون اکو (3rd Generation) از بهترین خرید برای $99.99

28. برای پدر که می خواهد به خارج بیشتر: این Vivere امام جواد با هزاران نفر از بررسی

این تابستان هممککس > صندلی. دریافت در در سرما روند با یکی از اینترنت محبوب ترین هممککس: این Vivere. ما را از امام جواد—که نزدیک به 8000 تا بررسی درخشان در آمازون—به این تست در بررسی. حکم ما? آن را بیش از ارزش قیمت بالاتر به لطف بزرگ به اندازه کافی حمایت و راحتی.

دریافت Vivere امام جواد از انبار خانه برای $89.97

29. برای پدر که دوست دارد به چیزهای جدید را امتحان کنید: این قارچ قارچ ورود هر کس خرید

اگر شما به دنبال یک هدیه ای است که عجیب و غریب بلکه فوق العاده نگاه هیچ بیشتر از این رشد-خود-خود-قارچ-قارچ وارد شوید. این یکی از سال محبوب ترین ارائه و در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از سیاهههای مربوط به انتخاب از این کیت از نادر کالا دارای امتیاز بالا. از مردم می خواهم که قارچ 100 درصد ارگانیک و که آنها بسیار آسان به رشد می کنند (به سادگی خیس, ورود به سیستم قرار داده و آن را در جای خنک و تاریک و صبر کنید!).

دریافت قارچ قارچ ورود کیت از نادر کالا برای $30

30. برای گوشتخوار پدر: این باید گوشت پنجه

ریز مرغ با چنگال خیلی متمدن برای پدر که دوست دارد به کانال درونی خود غارنشین زمانی که او پشت جلو پنجره. ورود این گوشت پنجه که باید بیش از 5000 بررسی در آمازون و حتی رای داده “بهترین BBQ ابزار” ملی BBQ انجمن. کاربران می گویند دستی پنجه را خرد گوشت سریع و آسان (و سرگرم کننده!) و همچنین می تواند مورد استفاده برای بلند کردن و کنده کاری.

دریافت خرس پنجه گوشت گرداننده از هدف برای $12.99

31. برای پدر که می خواهد به پشت پا زدن و استراحت: فوق العاده نرم Ugg Scuff دمپایی

اگر آنها به اندازه کافی خوب برای تام بردی آنها به اندازه کافی خوب برای پدر. با بیش از 3000 بررسی بیحوصلگی حرف زدن در Nordstrom با این جیر دمپایی اندود شده با مخمل خواب دار shearling که Ugg چکمه های بسیار معروف برای و است که برای نگه داشتن پاهای خود را گرم و راحت در تمام طول روز طولانی است.

دریافت مردانه UGG Scuff دمپایی از Nordstrom برای $79.95

32. برای پدر که خود را طول می کشد موهای صورت بسیار جدی: این باید ریش مراقبت از کیت

علاوه بر این خود بچه ها و فصل گذشته فوتبال فانتزی برنده شدن یک چیز است بیشتر افتخار است که توانایی های خود را به رشد یک قاتل ریش. و برای حفظ آن او نیاز به نشان دادن چهره خود را (و آن) کمی TLC. در این جاست که این ریش مراقبت از کیت می آید. یکی از بررسی های برتر اشتراک جعبه 2020, ریش باشگاه ارائه می دهد کیت برای رشد و نظافت (بسته به پدر و فعلی ریش وضعیت) و ارائه خواهد شد پر کردن مجدد راست به خانه خود.

فروشگاه ریش باشگاه کیت شروع در $59

33. برای پدر که گوش به موسیقی 24/7: بهترین بلندگوی بلوتوث

او صرف ساعت دادهایم کامل لیست پخش Spotify در—در حال حاضر پدر فقط نیاز به یک راه خوب برای گوش دادن به آن است. در اینجا به بررسی توصیه می کنیم JBL Flip 4 اگر او می خواهد زیبا و کیفیت صدا و راحتی قابل حمل. ما را انتخاب کرد و آن را به عنوان شماره یک بلندگوی بلوتوث وجود دارد خارج وجود دارد با تشکر از دلایل بالا همراه با این واقعیت خود را آبرومندانه ضد آب و دارای یک چشمگیری عمر باتری طولانی.

دریافت JBL Flip 4 از خارج برای $78.99

34. برای پدر که دوست دارد چیزهای بهتری: مجموعه ای از سفارشی کاف لینک

لینک های کاف هستند محاکمه و درست هدیه روز پدر. و در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از را انتخاب کنید آنلاین یکی از محبوب ترین جفت شخصی این مجموعه در Etsy که دارای بیش از 30000 (!!) خوشحال بررسی است. با توجه به مشتریان کاف لینک (که شما می توانید حروف اول اسم تزئین با تطبیق حروف اول اسم تزئین جعبه های چوبی) نگاه حتی بهتر در فرد و با کیفیت عالی.

دریافت مردانه مربع کلاسیک کاف لینک از Etsy برای $19.79

35. برای پدر که خیالات خودش یک آبجو کارشناس: این دم خانه کیت

آبجو بزرگ است. آبجو شما خودتان ساخته شده است و حتی بهتر (و یا به جای ارزش تر). پدر و لذت بردن از تجربه با همه چیز رازک و مخمر را با این دم خانه کیت که ما تست لقب یکی از بهترین شما می توانید خرید. این همه چیز او نیاز به دم او اولین دسته از آبجو و فوق العاده مبتدی پسند.

دریافت لوکس دم خانه کیت از MoreBeer برای $139.99

36. برای Netflix بکشد-معتاد پدر: یک Roku فوق العاده

آیا او دوباره می خواهد به تماشای هر فصل از Schitt نهر یا گرفتن آخرین قسمت از پول دزدی پدر و نیازهای Roku فوق العاده برای بهترین شراب خواری تجربه تماشای. آن را کارشناسان ما در’ مورد علاقه جریان دستگاه به دلیل آن ارائه می دهد تمام خدمات عمده (از جمله Netflix, Hulu, HBO و حتی تلویزیون اپل) و پشتیبانی از 4K و HDR.

دریافت Roku فوق العاده از بهترین خرید برای $99.99

37. برای پرماجرا پدر: یک آور تا او را هرگز بدون آب پاک

اگر پدر در زندگی خود را دوست دارد به اردوی پیاده روی یا فقط بیرون رفتن کاوش در جنگل مطمئن شوید که او مجهز به یک آور که ادعا می کند برای حذف 99.99 ٪ از باکتری های منتقله از راه آب. این بهترین فروشنده در بسیاری از فضای خرده فروشان که در آن خریداران ستایش آن را برای استفاده آسان (این فیلتر در حالی که شما می نوشند با استفاده از غشاء الیاف توخالی تکنولوژی) و برای سبک بودن و قابل حمل است.

دریافت آور, فیلتر آب از اری برای $19.95

38. برای پدر که هم افاده قهوه: یک MistoBox اشتراک

استارباکس که ؟ این پدر نیست رفتن به حل و فصل برخی از متوسط پیاده روی ورزش کباب—به همین دلیل است که شما خود را بیش از کافئین دار در طول روز با یک اشتراک به MistoBox. ما لقب آن شماره یک قهوه, سرویس اشتراک زیرا لوبیا برخی از تازه ترین و بالاترین کیفیت شما می توانید پیدا کردن وجود دارد را انتخاب باور نکردنی از طعم و کباب را انتخاب کنید.

به یک اشتراک به MistoBox شروع در $10.95/ماه

39. برای پدر که خواسته های او در چهار فصل: این شکوه چتر نجات ردا

او ممکن است در یک پنج ستاره رفت و آمد مکرر در وسط کارائیب اما او می تواند احساس مانند او با این تجمل لباس بلند و گشاد که هر کس را خرید در حال حاضر. ساخته شده از فوق العاده نرم و پنبه ترکی, آن را بسیار گرم و نرم است که برخی از منتقدان حتی مقایسه آن را به پیچیده بودن در ابر.

کلاسیک حوله تن پوش از چتر نجات برای $99

40. برای پدر که تلفن همیشه در حال مرگ: این کوچک-اما-توانا و قابل حمل شارژر

بیایید واقعی: هیچ پدر و هم برای مرده تلفن. نگه داشتن دستگاه خود را به طور کامل شارژ با کارشناسان ما بالا قابل حمل شارژر به Jackery پیچ. نه تنها آن طراحی باریک آن را آسان به حمل و نقل در اطراف بر روی بروید اما آن نیز می تواند شارژ دستگاه های متعدد در یک بار به طوری که او می تواند قدرت خود را به آی فون و بچه ها قرص در همان زمان.

دریافت Jackery پیچ از خارج برای $68

41. برای درجه یک پدر: ظریف ویسکی تنگ مطابق با عینک

ویسکی فقط بازدید های مختلف هنگامی که آن را ریخت و از 1920s به سبک تنگ به جای بطری—و پدر می داند که پس از او می شود هیجان زده به شکستن این هدیه دفعه بعد او همکاران خود را بیش از برای یک لیوان اسکاچ. با توجه به صدها نفر از داوران (که به مجموعه a 4.7-ستاره امتیاز) صنایع شیشه است که به عنوان محکم و با دوام به عنوان آن است که لوکس و ممتاز.

دریافت جیمز اسکات 5 قطعه کریستال تنگ مجموعه ای از خارج برای $55.98

42. برای پدر که دوست دارد با استفاده از ابزارهای: این عجیب و غریب اما درخشان-مته قلم پیوست

که گفت دریل فقط برای خوب حفاری? آنها همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تمیز کردن با این درخشان پیوست. آن را مانند یک ضربه با داوران به دلیل آن باعث می شود تمیز کردن کمتر از یک کار سخت و طاقت فرسا به دلیل آن را سریعتر و دقیق تر و بیشتر سرگرم کننده است. I. e. آن می تواند چه در نهایت انگیزه پدر و برای کمک به کارهای خانه!

دریافت 11-قطعه مته قلم مو دلبستگی از خارج برای $24.98

43. برای پدر که معتقد است او یک طرفدار گودال استاد: این مطبوعات برای ساخت همبرگر شکم پر

تنها چیزی که بهتر از پدر برگر معروف هستند پدر و معروف برگر پر شده با ooey چسبناک پنیر. کمک به او خود را همه فن حریف بق بازی را به سطح بعدی با این Cuisinart مطبوعات که بیش از 3,500 بررسی در آمازون است. مردم را دوست دارم چگونه از آن آسان است برای استفاده و چگونه آن همه کاره است (او می تواند لغزنده و منظم همبرگر با آن بیش از حد!).

دریافت Cuisinart 3-در-1 پر برگر فشار از خارج برای $10.86

44. برای پدر که همیشه از دست دادن همه چیز: کاشی بلوتوث ردیاب

اگر مورد علاقه خود را از عبارت “به هر کسی دیده من کلیدهای؟!” پدر بهره مند از یک کاشی همسر. شماره یک آیتم یاب در آمازون بلوتوث ردیاب کلیپ های سمت راست بر روی کلید خود را حلقه و می تواند چیزهایی بیش از 200 فوت دور. کاربران ستایش آن عمر باتری طولانی و با صدای بلند با حجم رینگر (به هیچ وجه کسانی که کلید رفتن به دور از او دفعه بعد!).

کاشی همسر از هدف برای $24.99

45. برای پدر که سوگند او مربوط به خانواده سلطنتی: این خانه محبوب تست DNA از AncestryDNA

آیا او واقعا پرنس ویلیام آستین دست دوم پسر عموی? احتمالا نه—اما او می تواند پیدا کردن که او مرتبط است همراه با دیگر جذاب ژنتیکی و خانواده, اطلاعات با, صفحه اصلی DNA کیت. AncestryDNA یکی از شناخته شده ترین (و محبوب ترین) آنهایی که در دسترس است چرا که آن را بسیار دقیق و همه او نیاز به شروع یک بازی ساده بزاق نمونه.

دریافت AncestryDNA از اصل و نسب برای $99

46. برای پدر-on-the-go: مرسوم جفت کفش از Allbirds یا آدیداس

کفش داشتن عمده لحظه در حال حاضر—پس از دریافت در در این روند با یک براق جفت که همه تاثیرگذاران در حال پوشیدن. شاید که Allbirds قابل شستشو پشم, کفش ورزشی که شما را در هر فرد سوم راه رفتن پایین خیابان (که سردبیران ما با وسواس هستند!). یا شاید آن را یک جفت از کلاسیک آدیداس, کفش ورزشی مانند استن اسمیت که صدها نفر از پنج بررسی ستاره و که ما همه دلتنگ احساس می کند.

  • دریافت به مردان پشم دونده از Allbirds برای $95
  • دریافت استن اسمیت کفش از آدیداس برای $64

47. برای پدر که برگ مو خود را در سینک ها: ‘ریش ماهیگیری’

در نظر بگیرید این یک هدیه برای او و هدیه ای برای شما—به دلیل آن را به شما صرفه جویی منزجر کننده وظیفه تمیز کردن کسانی که مزاحم ریش مواد باغچه خانهها از نزول هر روز صبح. در ابتدا دیده می شود بر روی کوسه, مخزن, ریش ماهیگیری 4.5 ستاره امتیاز برای نگه داشتن حمام و سرویس بهداشتی در سراسر کشور cleaner (به ماهیگیری تراك به آینه برای گرفتن مو) و برای اینکه هر دو ضد آب و ضد استاتیک (آسان پاک کردن!).

دریافت ریش پادشاه ریش ماهیگیری از خارج برای $38.78

48. برای پدر که نیاز به یک کیف پول جدید: خط الراس RFID-مسدود کردن مورد

وجود دارد یک دلیل ریج کیف پول باید بیش از 9000 بررسی مثبت—صنعتی-درجه فلزی کارت موارد هر دو شیک و امن است. پدر و سپاسگزار خواهد بود برای این واقعیت است که باریک به راحتی می توانید نگه دارید 12 کارت و RFID-تکنولوژی مسدود کردن برای محافظت از تمام اطلاعات شخصی خود.

دریافت ریج فلز آلومینیوم نقدی بند از Nordstrom برای 75 $

49. برای پدر که می تواند با استفاده از کمی مراقبت از خود: این جک سیاه پوست, مراقبت از کیت

بله حتی مردان باید روال مراقبت از پوست و بله, این کیت کمک خواهد کرد که پدر و یک. جک سیاه و سفید است که یک نام تجاری محبوب از مردان از لوازم آرایش است که مردم عشق برای خوشمزه عطر و موثر پاک کننده/مرطوب کننده/لایه برداری. این مجموعه شامل همه چیز او نیاز به کمی مراقبت بهتر از پوست خود از جمله یک جایزه minty تازه مرطوب کننده لب.

دریافت به جک سیاه پوست ناجی کیت از Sephora برای $35

50. برای پدر که زندگی از این حزب: این آبجو کدی برای BYOB

در این تابستان خواهد شد به احتمال زیاد در تابستان از حیاط خلوت BBQs اجتماعی دور بلوک احزاب و پیکنیک در پارک. برای همه از بالا, پدر نیاز به یک راه برای BYOB در سبک شبیه با این بوم آبجو کدی. داوران می خواهم که وجود دارد قابل تقسیم است که نگه می دارد شما بطری های امن (اما می تواند گرفته شده برای فضای ذخیره سازی بیشتر) و حتی متصل درب بازکن بطری در سمت.

دریافت میراث آبجو کدی از انبار خانه برای $33.53

محصول کارشناسان در بررسی همه نیازهای خرید خود پوشش داده است. به دنبال بررسی در Facebook, Twitter و Instagram برای آخرین معاملات بررسی محصول و بیشتر.

قیمت دقیق بودند در این مقاله منتشر شد اما ممکن است در طول زمان تغییر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de