5 چیزهایی که شما از دست رفته در سال 2020 شرط جوایز از زندگی ماده مراسم تجلیل از Beyoncé حاکم

شرط می بندم جشن خود را 40 سال به عنوان یک شبکه و آن 20th جوایز نشان می دهد قدرتمند 2020 شرط جوایز در روز یکشنبه.

میزبانی “ناامن” ستاره آماندا Seales نشان می دهد ارائه شد و تقریبا برای اولین بار با توجه به در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر. اما این تعدیل صداها در اول عمده جوایز نشان می دهد پس از جورج فلوید درگذشت مه 25 در حالی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس است که منجر به ادامه داد: در سراسر کشور تظاهرات و پایدار خواستار تغییر اجتماعی.

در اینجا پنج تا از بزرگترین لحظات از جوایز برنامه که افتخار فلوید حافظه, سیاه, زندگی, ماده, Beyoncé این کار انسان دوستانه و کوبه برایانت افسانه ای بسکتبال مهارت.

میشل اوباما: ادای احترام به Beyoncé, ارائه, شرط بشردوستانه جایزه به ‘ملکه’

جورج فلوید, Black Lives Matter بزرگداشت حاکم بود

ادای احترامات به زندگی ماده فلوید و دیگر قربانیان خشونت پلیس بودند مکرر در جوایز برنامه از جمله یک ویدیو جدید از “صدای” قاضی John Legend, “Never Break” که ویژگی های کر “ما هرگز نمی خواهد شکست.”

رپ DaBaby انجام شده “راک استار” با یک بازیگر به تصویر کشیدن یک افسر پلیس فشار دادن زانو خود را بر روی گردن خود را تکرار چند لحظه آخر فلوید زندگی. رادی Ricch که “لطفا من بهانه ای برای بودن ضد اجتماعی” برنده آلبوم سال, عینک سیاه و سفید زندگی می کند ماده پیراهن در حالی که انجام “مد بالا” و “جعبه.”

آلیشا کیز سنگ احساسی “بهترین راه مردن” با شعر “فکر می کنم از همه شما انجام داده اند می تواند حداقل شما می مانم برای همیشه جوان” به ضرب گلوله در خیابان شهر پر شده با نام از قربانیان خشونت. این بود که پس از مشاهیر خواندن نام سیاه و سفید زندگی می کند از دست داده و در چه Patrisse Cullors از بنیانگذاران سیاه و سفید زندگی می کند و ماده به نام “بیش از 400 سال همه گیر به نام نژاد پرستی.”

فلوید بود نام خوانده شده توسط Jamie Foxx.

Beyoncé بود که مسیح موعود “ملکه” توسط میشل اوباما

این بانوی اول سابق آغاز مراسم تجلیل از Beyoncé بود که با افتخار این جایزه بشردوستانه.

“من در اینجا به بحث در مورد شما می دانید یکی از” اوباما گفت: در ارائه تصویری که شروع به تمجید به خواننده/فعال. “او همیشه چرخش به بالا نگاه کردن و همه ما کمی بهتر کمی بیشتر شدید. به دختر من, من فقط می خواهم بگویم شما الهام بخش من است. شما الهام بخش همه ما است.”

Beyoncé خطاب جوایز برنامه تماس با افتخار “زیبا” در یک ویدیو. او اختصاص داده شده این جایزه را “به همه برادران من در خارج وجود دارد, همه از خواهران در خارج وجود دارد من الهام بخش, راهپیمایی و مبارزه برای تغییر است.”

Beyoncé به پایان رسید سخنرانی خواستار مشارکت رای دهندگان. “من شما را تشویق به ادامه اقدام به ادامه کار برای تغییر یک نژادپرست و نابرابر سیستم. ما باید همچنان به انجام این کار با هم.”

Beyoncé حاکم بود حتی زمانی که او از دست رفته جایزه بهترین R&B/هنرمند پاپ. برنده Lizzo داد و فریاد, “بیانسه, با تشکر از شما برای همه چیز شما را انجام داده اند برای فرهنگ است.”

Lil Wayne به یاد کوبه برایانت

نوازنده پرداخت ادای احترام به بسکتبال لیکرز افسانه با عملکرد خود را در سال 2009 آهنگ “کوبه برایانت” در یک مرحله است که برجسته برایانت شماره 24 در چراغ.

Lil Wayne افزود: برخی از اشعار منعکس NBA افسانه غم انگیز ژانویه مرگ در سقوط یک هلیکوپتر که همچنین کشته برایانت 13-year-old daughter Gianna.

“قلب من می رود به ونسا و تمام Black Mamba خانواده” وین خواند صحبت از برایانت همسر ونسا. او به پایان رسید با “بقیه در قدرت/ بیایید امید برای صلح/ Black lives matter, حقایق است.”

Wayne Brady انجام شده ادای احترام به ریچارد

بردی انجام, نشاط بخشی, شدید, پر انرژی, ادای احترام به موسیقی افسانه ای که در ماه مه در 87. بردی خواند و رقصید به آمیزه ای از rock ‘n’ roll پایونیر بازدید از جمله “لوسیل” (در حالی که خزنده بیش از یک پیانو) “خوب Golly از دست مولی” (toasting ریچارد پرتره با یک مارتینی) و “Tutti Frutti” (با بازگشت به بالا, رقصنده پوشیدن طلا ماسک صورت).

در یکی دیگر از ادای احترام Lizzo ارائه تصویری جایزه به “بالاتر” از DJ Khaled شامل اواخر Nipsey Hussle و افسانه است. “این است که برای Nipsey Hussle و هیپ-هاپ” گفت: خالد در سخنرانی پذیرش خود را. این جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه رپ/فعال Hussle درگذشت در سال 2018 است.

Jennifer Hudson به ‘احترام’ به Aretha Franklin

هادسون کانال ملکه روح نشسته پشت پیانو به خواندن “به جوان با استعداد و سیاه” فرانکلین 1972 پوشش از آهنگ های معروف ساخته شده توسط Nina Simone.

فرانکلین دست برداشت برنده جایزه اسکار هادسون به ستاره فیلمی از زندگی او “احترام”. عملکرد شد و به دنبال آن یک تیزر تریلر از فیلم است. فرانکلین درگذشت در سال 2018 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>