5 چیزهایی که بدانید در مورد ‘بازی گرسنگی’ prequel کتاب “تصنیف از پرندگان و مارها’

اگر شما به عنوان خوانده شده “بازی گرسنگی” کتاب شما می دانید شخصیت Coriolanus برف به عنوان دیکتاتوری جمهور Panem که می پوشد گل رز در lapels و antagonizes Katniss Everdeen. اما چه شد نرم و صاف کردن برف (که توسط دونالد ساترلند در فیلم) مانند 18 سال ،

به عنوان شما می خواهم انتظار او باهوش و با دستیابی به دانش آموز. به عنوان شما ممکن است انتظار نیست, او تا به حال سمت نرم.

سوزان کالینز بررسی برف داستان پشت و مقدار زیادی بیشتر در 500 صفحه “بازی های گرسنگی” prequel رمان “تصنیف از پرندگان و مارها” از شنبه.

در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن در مورد این کتاب که مجموعه ای از 64 سال قبل از حوادث اصلی “بازی های گرسنگی” رمان که در سال 2008 منتشر شد.

Katniss تنها با ذکر مرجع به یک گیاه

دست کتنیس اوردین (با بازی جنیفر لارنس در فیلم)? او وجود ندارد در این کتاب که مجموعه ای از چند دهه قبل از او داوطلب به عنوان ادای احترام. کلمه “کتنیس” استفاده شده است تنها زمانی که ارجاع یک گیاه گلدار است که رشد می کند سیب زمینی. وجود خواهد داشت برخی از نامها در prequel خوانندگان را تشخیص دهد. در میان آنها: Lucretius Flickerman که سهام یک نام با گرسنگی میزبان از سه گانه اصلی سزار Flickerman (با بازی استنلی توچی).

منشاء سالانه گرسنگی توضیح داده شده است

چگونه کودک-قتل رقابت شروع کنم ؟ “تصنیف از پرندگان و مارها” توضیح می دهد که منشاء گرسنگی و تصویر می کشد اوایل مسابقه که در آن برف به عنوان دانش آموز, مربی برای ادای احترام. این کتاب به بررسی اولیه ارسال شده از آداب و رسوم است که در رفت و انتظار می رود در بازی ها از جمله رادیو و تلویزیون از ادای احترام مصاحبه قمار بیش از فاتحان و رها از حیوانات جهش یافته به این عرصه است.

برف خوار و mockingjay پیش

حتی قبل از Katniss شد نمادین Mockingjay یک شورشی از کنگره برف را دوست نداشتند ترکیبی پرنده به دلایلی که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با کماندار ماهر. ما همچنین یاد بگیرند که چگونه زاغ مقلد و تقلید جاسوسی jabberjays – به دست می آمد.

این ‘Hanging Tree’ آهنگ متولد شده است

آیا شما در, آیا شما در آینده به درخت ؟ … پوشیدن گردنبند طناب در کنار من است. بسیار آهنگ Katniss قرار نبود به خواندن (و صعود نمودار بیلبورد پس از لارنس سنگ آن را در فیلم) انجام شده است در prequel. کسانی که فراموش نشدنی شعر ؟ آنها توضیح.

تاپیک عاشقانه duh

آن را یک “بازی های گرسنگی” کتاب, بنابراین شما می دانید که وجود دارد باید به ریسک بالا عاشقانه. در این مورد داستان عشق شامل یک مو, جوان, برف و ادای احترام که جذاب صدای آواز را بدست آورده و مقدار زیادی از حمایت در کنگره.

نیز وجود دارد مقدار زیادی از قتل ناآرامی های سیاسی و شکست. چیزی که طرفداران می آیند برای, درست است ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>