5-مدت تشکر. Tipton حمایت تهمت از دست می دهد در کلرادو اولیه ناراحت بازرگان لورن Boebert

تشکر. اسکات, Tipton, پنج ترم وقت از کلرادو بود که تایید شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست رفته در روز سه شنبه جمهوریخواه اولیه به صاحب رستوران و صریح تفنگ-فعال حقوق که زد به حق Tipton و سوال تعهد خود را به رئيس جمهور در دستور کار است.

لورن Boebert انتخاباتی سایت توصیف او به عنوان “مشتاق حامی رئیس جمهور تهمت و سیاست های خود را به امریکا بزرگ دوباره” که “معتقد به آزادی های شخصی شهروندان از حقوق و حمایت از قانون اساسی ایالات متحده است.” اغلب عکس با یک holstered تپانچه در کنار او Boebert صاحب تیرانداز از کوره در تفنگ کلرادو که در آن کارکنان “با افتخار باز حمل آنها به عنوان خدمت به مشتریان خود.”

“پیروزی! من می توانم شما به اندازه کافی تشکر برای تمام حمایت خود را. ما در حال رفتن به مبارزه ما برای آزادی به دموکرات ها و پس از آن ما در حال رفتن به آن را به سی من همیشه برای مبارزه با شما!” Boebert گفت: در Facebook صفحه بعد از کشیدن او غیر منتظره و ناراحت است.

Tipton کرد و در یک ایمیل ارسال توسط دیرین خود را در مبارزات انتخاباتی مشاور مایکل Fortney.

“(سوم) منطقه خواهان تصمیم گرفته اند که آنها می خواهند به اجرا در برابر دموکرات ها این ماه نوامبر” Tipton نوشت. “من می خواهم برای تبریک لورن Boebert و آرزوی او و طرفداران او هست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی حمایت خود را از Tipton شب قبل از انتخابات.

“کنگره @ScottRTipton یک حامی بزرگ از #MAGA دستور کار! او مبارزه خود را برای #2A حقوق و مرز دیوار. اسکات در حال کار سخت برای کلرادو است و من کامل و تایید شده! #CO03,” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت, تکرار دقیق زبان او در یک صدای جیر جیر به تایید Tipton در ماه دسامبر.

“تبریک واقعا عالی برنده شدن!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Boebert در یک صدای جیر جیر پس از او شکست Tipton نزدیک به 10 درصد است.

Boebert برجسته بود در ملی, اخبار بخش در مورد رستوران و باز آن حمل سیاست برای کارکنان به عنوان دور برگشت به عنوان 2014.

در سپتامبر سال 2019 او به دست آورده بیشتر معروفیت او هنگامی که او مواجه و سپس دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری Beto o’rourke در طول توقف در سال گذشته در دنور حومه شفق در مورد تمایل خود را به مصادره تفنگ نیمه اتوماتیک گفتن او “جهنم شما نمی خواهد به ما اسلحه.” که حادثه منجر به ظاهر در فاکس نیوز.

Boebert به تازگی به وجود آمد به عنوان یک منتقد صریح دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس’ مستند اقدامات نیاز به کسب و کار به طور موقت شاتر به سرعت گسترش coronavirus. او بازگشایی بورس کوره در سرپیچی از پلیس سفارشات.

کلرادو اولیه: shive برنده کلرادو دموکراتیک اولیه را از سوی دیگر ، کوری گاردنر

در علاوه بر این به او پرشور در حمایت از حقوق تفنگ او پشتیبانی از ساخت و ساز از یک مرز دیوار مخالف مهاجرت “عفو بین الملل” می خواهد برای از بین بردن وزارت آموزش و پرورش و می گوید او نمی خواهد از هیچ بودجه فدرال است که در نتیجه در بدهی های اضافی.

در یک op-ed برای Aspen بار Boebert متهم Tipton از تسلیم شدن به حزب دموکرات و گفت: “Tipton 10 سال در کنگره او نشان داده است سازگار غریزه به اجرا از هسته محافظه کار و موقعیت.”

“یک نگاه عاقل در Tipton ضبط را نشان می دهد بازگشت به سوز نماینده که شکست خورده است به زندگی می کنند تا خود را محافظه کار لغو احکام صادره ی که او تبلیغ خود را در حزب چای-با الهام از مبارزات انتخاباتی. اگر رکورد خود زندگی می کردند تا شعارهای مبارزات انتخاباتی خود من نمی خواهد احساس اجبار برای اجرای,” او نوشت.

در اوایل سال جاری Boebert در مصاحبه ای گفت که او “بسیار آشنا” با QAnon راست تئوری توطئه, اما او را متوقف کوتاه گفت: او یک پیرو.

“همه چیز را که من شنیده ام از س من امیدوارم که این است زیرا آن را تنها بدان معنی است که آمریکا قوی تر و بهتر است و مردم در حال بازگشت به ارزش های محافظه کار” او گفت مصاحبه ان Vandersteel.

QAnon پیروان این باور است که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال مبارزه با دشمنان در “دولت عمیق” و قاچاق جنسی کودکان حلقه اجرا شده توسط شیطانی پدوفیل و آدمخوارها. این QAnon نام می آید از آنلاین سرنخ ظاهرا ارسال شده توسط یک مقام عالی رتبه دولت رسمی شناخته شده به عنوان “س”

Boebert که هرگز برگزار دفتر عمومی اجرا خواهد شد در ماه نوامبر انتخابات عمومی در برابر دایان Mitsch بوش سابق مجلس دولت که موفق به کسب نامزدی حزب دموکرات در روز سه شنبه با شکست تاجر جیمز Iacino. Tipton شکست Mitsch بوش با هشت درصد در سال 2018 در انتخابات به نمایندگی 3rd کنگره منطقه که شامل یک نوار از جنوب و غرب کلرادو.

پیش از Boebert پیروزی, آشپز, سیاسی, گزارش طبقه بندی شده این منطقه به عنوان “جمهوری خواه جامد” در حالی که دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست را دیدم آن را به عنوان کمی رقابتی تر و ذکر آن به عنوان “به احتمال زیاد جمهوری خواه است.” دنور پست گفت: Tipton شکست “است به احتمال زیاد به upend سیاسی دینامیک برای سقوط مسابقه است.”

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>